×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Amsterdam ke La Coruna. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Amsterdam ke La Coruna

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:35 (AMS)
      10:10 (MAD)
      5h 20m
      KL 9357 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:40 (MAD)
      12:55 (LCG)
      5h 20m
      IB 512 (Airbus A319)
    • 08:05 (AMS)
      10:40 (MAD)
      4h 50m
      IB 3721 (Airbus A318/319/320/321)
      1h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:40 (MAD)
      12:55 (LCG)
      4h 50m
      IB 512 (Airbus A319)
    • 09:40 (AMS)
      12:15 (MAD)
      5h 55m
      KL 1701 (Boeing 737)
      2h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 14:15 (MAD)
      15:35 (LCG)
      5h 55m
      UX 7235 (Embraer 190)
    • 12:15 (AMS)
      14:50 (MAD)
      4h 45m
      IB 3723 (Airbus A318/319/320/321)
      55m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 15:45 (MAD)
      17:00 (LCG)
      4h 45m
      IB 524 (Airbus A319)
    • 13:45 (AMS)
      16:20 (MAD)
      6h 5m
      KL 1703 (Boeing 737)
      2h 20m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 18:40 (MAD)
      19:50 (LCG)
      6h 5m
      UX 7237 (Embraer 190)
    • 16:50 (AMS)
      19:25 (MAD)
      5h 45m
      KL 1705 (Boeing 737)
      2h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 21:25 (MAD)
      22:35 (LCG)
      5h 45m
      UX 7231 (Boeing 737-800)
    • 18:15 (AMS)
      20:55 (MAD)
      4h 40m
      UX 9466 (Boeing 737-800)
      45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 21:40 (MAD)
      22:55 (LCG)
      4h 40m
      UX 2438 (Embraer 190)