×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Anchorage ke Deadhorse (Purdhoe Bay). Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Anchorage ke Deadhorse (Purdhoe Bay)

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (ANC)
      08:06 (FAI)
      5h 35m
      AS 2801 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 54m berhenti sebentar di Fairbanks (FAI)
    • 11:00 (FAI)
      12:35 (SCC)
      5h 35m
      7H 918 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 07:50 (ANC)
      09:27 (SCC)
      1h 37m
      AS 55 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 03 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 09:20 (ANC)
      10:30 (FAI)
      4h 17m
      7H 918 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 45m berhenti sebentar di Fairbanks (FAI)
    • 12:15 (FAI)
      13:37 (SCC)
      4h 17m
      AS 2817 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:20 (ANC)
      12:35 (SCC)
      3h 15m
      7H 918 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 09:40 (ANC)
      10:43 (FAI)
      3h 59m
      AS 2803 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 32m berhenti sebentar di Fairbanks (FAI)
    • 12:15 (FAI)
      13:39 (SCC)
      3h 59m
      AS 2817 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:35 (ANC)
      13:37 (SCC)
      3h 2m
      AS 2817 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 14:45 (ANC)
      16:32 (SCC)
      1h 47m
      AS 50 (Boeing 737-400 (Mixed Configuration))