×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Ankara ke Riga. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Ankara ke Riga

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 04:15 (ESB)
      05:30 (IST)
      7h 55m
      TK 2105 (Boeing 737-800)
      3h 40m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 09:10 (IST)
      12:10 (RIX)
      7h 55m
      TK 1757 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 05:20 (ESB)
      06:35 (IST)
      6h 50m
      TK 2107 (Airbus A321)
      2h 35m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 09:10 (IST)
      12:10 (RIX)
      6h 50m
      TK 1757 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:00 (ESB)
      08:05 (KBP)
      4h 55m
      PS 722 (Boeing 737-700 (Mixed Configuration))
      1h 10m berhenti sebentar di Kiev (KBP)
    • 09:15 (KBP)
      10:55 (RIX)
      4h 55m
      PS 185 (Boeing 737-500)
    • 06:30 (ESB)
      07:45 (IST)
      5h 40m
      TK 2189 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 09:10 (IST)
      12:10 (RIX)
      5h 40m
      TK 1757 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:55 (ESB)
      12:10 (IST)
      6h 50m
      TK 2109 (Boeing 777-300ER)
      2h 40m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:50 (IST)
      17:45 (RIX)
      6h 50m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:15 (ESB)
      12:35 (IST)
      6h 20m
      TK 2135 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:35 (IST)
      17:35 (RIX)
      6h 20m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:05 (ESB)
      13:20 (IST)
      5h 40m
      TK 2139 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:50 (IST)
      17:45 (RIX)
      5h 40m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))