×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Atlanta ke Providence. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Atlanta ke Providence

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:10 (ATL)
      07:55 (BWI)
      4h 15m
      WN 519 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 09:05 (BWI)
      10:25 (PVD)
      4h 15m
      WN 1060 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:20 (ATL)
      08:15 (DCA)
      5h 5m
      AA 4487 (Embraer 175)
      1h 45m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 10:00 (DCA)
      11:25 (PVD)
      5h 5m
      AA 4667 (Embraer 175)
    • 06:30 (ATL)
      08:26 (PHL)
      4h 20m
      AA 1731 (Embraer 190)
      1h 19m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 09:45 (PHL)
      10:50 (PVD)
      4h 20m
      AA 2029 (Embraer 190)
    • 07:25 (ATL)
      09:20 (DTW)
      4h 31m
      DL 269 (Boeing 757)
      47m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:07 (DTW)
      11:56 (PVD)
      4h 31m
      DL 5458 (Canadair Regional Jet 700)
    • 07:25 (ATL)
      08:05 (STL)
      8h 10m
      WN 915 (Boeing 737-700 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 08:40 (STL)
      15:35 (PVD)
      8h 10m
      WN 4892 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:30 (ATL)
      09:41 (EWR)
      6h 5m
      DL 2343 (Boeing 717-200)
      2h 59m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:40 (EWR)
      13:35 (PVD)
      6h 5m
      UA 4063 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:30 (ATL)
      08:45 (CLT)
      4h 36m
      AA 568 (Airbus A320)
      1h 10m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 09:55 (CLT)
      12:06 (PVD)
      4h 36m
      AA 5394 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:50 (ATL)
      09:30 (BWI)
      5h 10m
      WN 1550 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 11:50 (BWI)
      13:00 (PVD)
      5h 10m
      WN 3983 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:15 (ATL)
      10:19 (PHL)
      4h 24m
      AA 2085 (Embraer 190)
      1h 16m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 11:35 (PHL)
      12:39 (PVD)
      4h 24m
      AA 2030 (Embraer 190)
    • 08:30 (ATL)
      11:20 (MDW)
      8h
      WN 410 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 13:25 (MDW)
      16:30 (PVD)
      8h
      WN 296 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:45 (ATL)
      12:25 (PVD)
      3h 40m
      WN 1031 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:50 (ATL)
      10:10 (CLT)
      4h 54m
      AA 1740 (Airbus A321)
      1h 35m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 11:45 (CLT)
      13:44 (PVD)
      4h 54m
      AA 5098 (Canadair Regional Jet 900)
    • 09:00 (ATL)
      12:50 (MDW)
      8h 25m
      WN 4053 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 14:20 (MDW)
      17:25 (PVD)
      8h 25m
      WN 3241 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (ATL)
      10:55 (DCA)
      6h 14m
      AA 5405 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 58m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 13:53 (DCA)
      15:14 (PVD)
      6h 14m
      AA 4141 (Canadair Regional Jet 200)
    • 09:00 (ATL)
      11:05 (EWR)
      4h 35m
      DL 1659 (Boeing 717-200)
      1h 35m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:40 (EWR)
      13:35 (PVD)
      4h 35m
      UA 4063 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:10 (ATL)
      10:50 (DCA)
      4h 10m
      WN 1886 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 11:55 (DCA)
      13:20 (PVD)
      4h 10m
      WN 529 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:10 (ATL)
      11:05 (DTW)
      5h 7m
      DL 629 (Boeing 757-300)
      1h 21m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:26 (DTW)
      14:17 (PVD)
      5h 7m
      DL 765 (Boeing 717-200)
    • 09:15 (ATL)
      11:12 (DTW)
      6h 51m
      DL 257 (Boeing 757)
      2h 58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:10 (DTW)
      16:06 (PVD)
      6h 51m
      DL 3839 (Canadair Regional Jet 900)
    • 09:20 (ATL)
      11:26 (ROC)
      7h 22m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 45m berhenti sebentar di Rochester (ROC)
    • 13:11 (ROC)
      16:42 (PVD)
      7h 22m
      UA 4133 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:20 (ATL)
      11:00 (DCA)
      4h 40m
      WN 1967 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 12:40 (DCA)
      14:00 (PVD)
      4h 40m
      WN 3409 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:35 (ATL)
      11:47 (PVD)
      2h 12m
      DL 2225 (Boeing 717-200)
    • 09:40 (ATL)
      11:02 (ORD)
      6h 3m
      AA 4430 (Embraer 175)
      1h 28m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 12:30 (ORD)
      15:43 (PVD)
      6h 3m
      AA 3301 (Canadair Regional Jet 700)
    • 09:40 (ATL)
      11:02 (ORD)
      7h 25m
      AA 4430 (Embraer 175)
      2h 43m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:05 (PVD)
      7h 25m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:45 (ATL)
      11:10 (MCO)
      6h 35m
      WN 1953 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 13:45 (MCO)
      16:20 (PVD)
      6h 35m
      WN 3733 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:50 (ATL)
      10:55 (ORD)
      7h 3m
      DL 1138 (Boeing 717-200)
      2h 50m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:53 (PVD)
      7h 3m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:00 (ATL)
      10:57 (ORD)
      5h 43m
      UA 4547 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 33m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 12:30 (ORD)
      15:43 (PVD)
      5h 43m
      AA 3301 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:00 (ATL)
      10:57 (ORD)
      6h 53m
      UA 4547 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 48m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:53 (PVD)
      6h 53m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:15 (ATL)
      11:45 (MCO)
      5h 20m
      WN 1340 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 13:00 (MCO)
      15:35 (PVD)
      5h 20m
      WN 448 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:15 (ATL)
      14:45 (BWI)
      6h 30m
      WN 1340 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      16:45 (PVD)
      6h 30m
      WN 161 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:20 (ATL)
      11:50 (TPA)
      5h 15m
      WN 1385 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Tampa (TPA)
    • 12:55 (TPA)
      15:35 (PVD)
      5h 15m
      WN 4517 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:35 (ATL)
      11:55 (CLT)
      5h 46m
      AA 485 (Airbus A319)
      2h 30m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 14:25 (CLT)
      16:21 (PVD)
      5h 46m
      AA 1908 (Airbus A321)
    • 10:50 (ATL)
      11:55 (ORD)
      6h 3m
      DL 812 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 50m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:53 (PVD)
      6h 3m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:50 (ATL)
      12:48 (DTW)
      5h 19m
      DL 2060 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 28m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:16 (DTW)
      16:09 (PVD)
      5h 19m
      DL 5263 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:55 (ATL)
      12:53 (DTW)
      6h 38m
      DL 748 (Airbus A320)
      2h 47m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:40 (DTW)
      17:33 (PVD)
      6h 38m
      DL 951 (Airbus A320)
    • 10:55 (ATL)
      12:55 (DTW)
      5h 11m
      DL 2060 (Boeing 737-900)
      1h 15m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:10 (DTW)
      16:06 (PVD)
      5h 11m
      DL 3839 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:00 (ATL)
      12:00 (MDW)
      5h 30m
      WN 195 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 13:25 (MDW)
      16:30 (PVD)
      5h 30m
      WN 296 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:05 (ATL)
      12:40 (MCO)
      5h 15m
      WN 2387 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 13:45 (MCO)
      16:20 (PVD)
      5h 15m
      WN 3733 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:09 (ATL)
      13:20 (EWR)
      5h 33m
      UA 421 (Airbus A319)
      2h 20m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:40 (EWR)
      16:42 (PVD)
      5h 33m
      UA 4133 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 11:15 (ATL)
      13:24 (EWR)
      5h 27m
      DL 1191 (Boeing 717-200)
      2h 16m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:40 (EWR)
      16:42 (PVD)
      5h 27m
      UA 4133 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 11:20 (ATL)
      12:37 (ORD)
      5h 45m
      AA 4561 (Embraer 175)
      1h 8m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:05 (PVD)
      5h 45m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 11:35 (ATL)
      13:30 (DCA)
      5h 4m
      AA 4417 (Embraer 175)
      1h 45m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:15 (DCA)
      16:39 (PVD)
      5h 4m
      AA 4554 (Embraer 175)
    • 11:45 (ATL)
      12:45 (ORD)
      5h 8m
      UA 4515 (Canadair Regional Jet 700)
      1h berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:53 (PVD)
      5h 8m
      UA 4046 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 12:05 (ATL)
      14:07 (DTW)
      5h 24m
      DL 95 (Boeing 737-900)
      1h 33m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:40 (DTW)
      17:29 (PVD)
      5h 24m
      DL 5263 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:35 (ATL)
      14:37 (PHL)
      5h 5m
      AA 718 (Embraer 190)
      1h 58m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 16:35 (PHL)
      17:40 (PVD)
      5h 5m
      AA 1765 (Embraer 190)
    • 13:20 (ATL)
      17:35 (DCA)
      7h 30m
      WN 1492 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 19:30 (DCA)
      20:50 (PVD)
      7h 30m
      WN 1170 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:40 (ATL)
      14:47 (ORD)
      7h 22m
      DL 2548 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 53m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      21:02 (PVD)
      7h 22m
      UA 3460 (Embraer 170)
    • 14:00 (ATL)
      15:05 (ORD)
      7h 2m
      UA 5865 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      21:02 (PVD)
      7h 2m
      UA 3460 (Embraer 170)
    • 14:30 (ATL)
      18:40 (BWI)
      7h 25m
      WN 257 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 20:45 (BWI)
      21:55 (PVD)
      7h 25m
      WN 252 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:32 (ATL)
      15:58 (ORD)
      7h 22m
      AA 4574 (Embraer 175)
      2h 42m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:54 (PVD)
      7h 22m
      AA 3440 (Canadair Regional Jet 700)
    • 14:32 (ATL)
      15:58 (ORD)
      7h 30m
      AA 4574 (Embraer 175)
      2h 42m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      22:02 (PVD)
      7h 30m
      UA 4347 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 14:40 (ATL)
      16:42 (PHL)
      4h 25m
      AA 1647 (Airbus A320)
      1h 13m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 17:55 (PHL)
      19:05 (PVD)
      4h 25m
      AA 5461 (Canadair Regional Jet 700)
    • 14:50 (ATL)
      16:15 (MCO)
      5h 55m
      WN 4476 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 18:10 (MCO)
      20:45 (PVD)
      5h 55m
      WN 4051 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:55 (ATL)
      16:03 (ORD)
      7h 7m
      DL 392 (Boeing 717-200)
      2h 37m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      22:02 (PVD)
      7h 7m
      UA 4347 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 15:00 (ATL)
      16:30 (CMH)
      5h 50m
      WN 105 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Columbus (CMH)
    • 17:30 (CMH)
      20:50 (PVD)
      5h 50m
      WN 1170 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:15 (ATL)
      19:25 (BWI)
      8h
      WN 224 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:05 (BWI)
      23:15 (PVD)
      8h
      WN 1357 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:20 (ATL)
      17:46 (PVD)
      2h 26m
      DL 2104 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 16:10 (ATL)
      18:15 (DTW)
      6h 8m
      DL 1166 (Boeing 737-900)
      2h berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 20:15 (DTW)
      22:18 (PVD)
      6h 8m
      DL 5220 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:15 (ATL)
      17:40 (MCO)
      6h 10m
      WN 814 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 19:50 (MCO)
      22:25 (PVD)
      6h 10m
      WN 1162 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:30 (ATL)
      18:47 (EWR)
      6h 10m
      DL 2814 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 53m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:40 (EWR)
      22:40 (PVD)
      6h 10m
      UA 4404 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:35 (ATL)
      18:15 (DCA)
      4h 15m
      WN 4850 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 19:30 (DCA)
      20:50 (PVD)
      4h 15m
      WN 1170 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:40 (ATL)
      20:30 (BWI)
      6h 15m
      WN 4868 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:45 (BWI)
      22:55 (PVD)
      6h 15m
      WN 1431 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:00 (ATL)
      18:17 (CLT)
      5h 27m
      AA 5167 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 13m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 20:30 (CLT)
      22:27 (PVD)
      5h 27m
      AA 1975 (Airbus A321)
    • 17:10 (ATL)
      18:35 (TPA)
      5h 15m
      WN 4762 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Tampa (TPA)
    • 19:45 (TPA)
      22:25 (PVD)
      5h 15m
      WN 4059 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:20 (ATL)
      21:05 (BWI)
      6h 30m
      WN 2404 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:40 (BWI)
      23:50 (PVD)
      6h 30m
      WN 3463 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:28 (ATL)
      19:28 (DTW)
      4h 50m
      DL 1267 (Boeing 757-300)
      47m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 20:15 (DTW)
      22:18 (PVD)
      4h 50m
      DL 5220 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:35 (ATL)
      19:37 (PHL)
      4h 10m
      AA 1825 (Embraer 190)
      1h 3m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 20:40 (PHL)
      21:45 (PVD)
      4h 10m
      AA 1940 (Embraer 190)
    • 17:35 (ATL)
      19:15 (BWI)
      4h 20m
      WN 1843 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 20:45 (BWI)
      21:55 (PVD)
      4h 20m
      WN 252 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:35 (ATL)
      19:15 (BWI)
      5h 40m
      WN 1843 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:05 (BWI)
      23:15 (PVD)
      5h 40m
      WN 1357 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:41 (ATL)
      20:13 (EWR)
      4h 59m
      UA 302 (Airbus A319)
      1h 27m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:40 (EWR)
      22:40 (PVD)
      4h 59m
      UA 4404 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:45 (ATL)
      19:48 (DTW)
      5h 47m
      DL 1267 (Boeing 737-900)
      1h 57m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 21:45 (DTW)
      23:32 (PVD)
      5h 47m
      DL 5579 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:45 (ATL)
      18:45 (MDW)
      6h 55m
      WN 3403 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 21:35 (MDW)
      00:40 (PVD) (+1)
      6h 55m
      WN 4346 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:50 (ATL)
      19:20 (MCO)
      4h 45m
      WN 3436 (Boeing 737-700 (Winglets))
      40m berhenti sebentar di Orlando (MCO)
    • 20:00 (MCO)
      22:35 (PVD)
      4h 45m
      WN 3343 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:55 (ATL)
      18:55 (MDW)
      7h
      WN 1120 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 21:50 (MDW)
      00:55 (PVD) (+1)
      7h
      WN 765 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:57 (ATL)
      19:10 (CLT)
      4h 30m
      AA 442 (Airbus A319)
      1h 20m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 20:30 (CLT)
      22:27 (PVD)
      4h 30m
      AA 1975 (Airbus A321)
    • 18:05 (ATL)
      19:35 (TPA)
      4h 55m
      WN 189 (Boeing 737-300 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Tampa (TPA)
    • 20:20 (TPA)
      23:00 (PVD)
      4h 55m
      WN 4749 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:20 (ATL)
      20:05 (BWI)
      4h 35m
      WN 3524 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:45 (BWI)
      22:55 (PVD)
      4h 35m
      WN 1431 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:30 (ATL)
      20:15 (BWI)
      5h 20m
      WN 3546 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:40 (BWI)
      23:50 (PVD)
      5h 20m
      WN 3463 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 19:05 (ATL)
      21:04 (DTW)
      4h 27m
      DL 1381 (Boeing 737-900)
      41m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 21:45 (DTW)
      23:32 (PVD)
      4h 27m
      DL 5579 (Canadair Regional Jet 700)
    • 19:05 (ATL)
      20:50 (BWI)
      4h 10m
      WN 291 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:05 (BWI)
      23:15 (PVD)
      4h 10m
      WN 1357 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 19:30 (ATL)
      20:35 (MDW)
      5h 25m
      WN 4414 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Chicago (MDW)
    • 21:50 (MDW)
      00:55 (PVD) (+1)
      5h 25m
      WN 765 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 19:35 (ATL)
      21:30 (DCA)
      3h 52m
      AA 4422 (Embraer 175)
      35m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 22:05 (DCA)
      23:27 (PVD)
      3h 52m
      AA 4657 (Embraer 175)
    • 19:55 (ATL)
      22:21 (PVD)
      2h 26m
      DL 772 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 19:59 (ATL)
      21:16 (CLT)
      3h 59m
      AA 471 (Airbus A319)
      50m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:06 (CLT)
      23:58 (PVD)
      3h 59m
      AA 1729 (Airbus A321)