×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Barcelona ke Palma Mallorca. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Barcelona ke Palma Mallorca

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:55 (BCN)
      08:50 (PMI)
      55m
      D8 6789 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:00 (BCN)
      09:00 (PMI)
      1h
      FR 6362 (Boeing 737-800)
    • 08:30 (BCN)
      09:35 (MAH)
      2h 10m
      UX 6011 (ATR42/ATR72)
      30m berhenti sebentar di Menorca (MAH)
    • 10:05 (MAH)
      10:40 (PMI)
      2h 10m
      UX 4536 (ATR42/ATR72)
    • 08:40 (BCN)
      09:25 (PMI)
      45m
      UX 6007 (Boeing 737-800)
    • 09:05 (BCN)
      09:55 (PMI)
      50m
      VY 3924 (Airbus A320)
    • 09:50 (BCN)
      10:40 (PMI)
      50m
      VY 3904 (Airbus A320)
    • 11:00 (BCN)
      11:55 (PMI)
      55m
      D8 6791 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:55 (BCN)
      12:40 (PMI)
      45m
      UX 6037 (Boeing 737-800)
    • 14:20 (BCN)
      15:10 (PMI)
      50m
      VY 3918 (Airbus A319)
    • 15:10 (BCN)
      15:55 (PMI)
      45m
      UX 6071 (Boeing 737-800)
    • 16:00 (BCN)
      16:50 (PMI)
      50m
      VY 3912 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 16:10 (BCN)
      17:15 (MAH)
      2h 10m
      UX 6019 (ATR42/ATR72)
      30m berhenti sebentar di Menorca (MAH)
    • 17:45 (MAH)
      18:20 (PMI)
      2h 10m
      UX 4530 (ATR42/ATR72)
    • 17:00 (BCN)
      17:50 (PMI)
      50m
      VY 3908 (Airbus A320)
    • 18:05 (BCN)
      18:55 (PMI)
      50m
      VY 3900 (Airbus A320)
    • 18:15 (BCN)
      19:10 (PMI)
      55m
      D8 6793 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 18:25 (BCN)
      19:25 (PMI)
      1h
      FR 6578 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 18:25 (BCN)
      19:10 (PMI)
      45m
      UX 6073 (Boeing 737-800)
    • 18:35 (BCN)
      19:25 (PMI)
      50m
      VY 3926 (Airbus A320)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      50m
      VY 3902 (Airbus A320)
    • 19:35 (BCN)
      20:25 (PMI)
      50m
      VY 3910 (Airbus A320)
    • 20:45 (BCN)
      21:35 (PMI)
      50m
      VY 3928 (Airbus A320)
    • 21:15 (BCN)
      22:10 (PMI)
      55m
      D8 6795 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 21:25 (BCN)
      22:15 (PMI)
      50m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 21:25 (BCN)
      22:15 (PMI)
      50m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 21:30 (BCN)
      22:20 (PMI)
      50m
      VY 3916 (Airbus A320)
    • 21:35 (BCN)
      22:35 (PMI)
      1h
      FR 6368 (Boeing 737-800)
    • 21:35 (BCN)
      22:25 (PMI)
      50m
      VY 3922 (Airbus A320)
    • 21:40 (BCN)
      22:25 (PMI)
      45m
      UX 6103 (Boeing 737-800)