×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Barcelona ke Palermo. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Barcelona ke Palermo

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:15 (BCN)
      08:00 (FCO)
      5h
      AZ 75 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 10:05 (FCO)
      11:15 (PMO)
      5h
      AZ 1785 (Airbus A318/319/320/321)
    • 07:10 (BCN)
      09:00 (FCO)
      5h 5m
      VY 6100 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 11:00 (FCO)
      12:15 (PMO)
      5h 5m
      VY 6154 (Airbus A320)
    • 09:45 (BCN)
      11:35 (FCO)
      5h 30m
      VY 6108 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 14:00 (FCO)
      15:15 (PMO)
      5h 30m
      VY 6154 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 09:45 (BCN)
      11:35 (FCO)
      4h 15m
      VY 6108 (Airbus A320)
      1h 10m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 12:45 (FCO)
      14:00 (PMO)
      4h 15m
      VY 6158 (Airbus A320)
    • 11:45 (BCN)
      13:30 (FCO)
      4h 25m
      AZ 77 (Airbus A320)
      1h 25m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 14:55 (FCO)
      16:10 (PMO)
      4h 25m
      AZ 1799 (Airbus A318/319/320/321)
    • 11:55 (BCN)
      13:45 (FCO)
      5h
      VY 6102 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 55m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 15:40 (FCO)
      16:55 (PMO)
      5h
      VY 6156 (Airbus A320)
    • 12:35 (BCN)
      14:25 (PMO)
      1h 50m
      VY 6600 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Sep 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 12:55 (BCN)
      14:40 (FCO)
      4h
      VY 6108 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 15:40 (FCO)
      16:55 (PMO)
      4h
      VY 6156 (Airbus A320)
    • 14:35 (BCN)
      16:20 (FCO)
      5h 40m
      VY 6104 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 19:00 (FCO)
      20:15 (PMO)
      5h 40m
      VY 6152 (Airbus A320)
    • 16:30 (BCN)
      18:15 (FCO)
      4h 30m
      VY 6104 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 30m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 19:45 (FCO)
      21:00 (PMO)
      4h 30m
      VY 6158 (Airbus A320)
    • 16:45 (BCN)
      18:30 (FCO)
      4h 15m
      VY 6114 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 19:45 (FCO)
      21:00 (PMO)
      4h 15m
      VY 6158 (Airbus A320)
    • 18:20 (BCN)
      20:05 (FCO)
      4h 20m
      AZ 79 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 25m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 21:30 (FCO)
      22:40 (PMO)
      4h 20m
      AZ 1783 (Airbus A321)
    • 18:25 (BCN)
      20:10 (FCO)
      4h 15m
      AZ 3128 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 20m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 21:30 (FCO)
      22:40 (PMO)
      4h 15m
      AZ 1783 (Airbus A318/319/320/321)
    • 18:30 (BCN)
      20:00 (LIN)
      4h 45m
      AZ 71 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 40m berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 21:40 (LIN)
      23:15 (PMO)
      4h 45m
      AZ 1771 (Airbus A319)