×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Brest ke Pau. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Brest ke Pau

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (BES)
      07:20 (CDG)
      4h
      AF 7737 (Airbus A318)
      1h 15m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 08:35 (CDG)
      10:00 (PUF)
      4h
      AF 7536 (Embraer 190)
    • 06:35 (BES)
      08:05 (LYS)
      3h 40m
      A5 5441 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 08:45 (LYS)
      10:15 (PUF)
      3h 40m
      A5 5427 (ATR 72)
    • 06:45 (BES)
      08:00 (ORY)
      4h 45m
      AF 7361 (Airbus A319)
      2h 10m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 10:10 (ORY)
      11:30 (PUF)
      4h 45m
      AF 7452 (Airbus A321)
    • 07:00 (BES)
      08:15 (ORY)
      3h 50m
      AF 7363 (Airbus A319)
      1h 15m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 09:30 (ORY)
      10:50 (PUF)
      3h 50m
      AF 7452 (Airbus A319)
    • 08:50 (BES)
      10:05 (ORY)
      4h 30m
      AF 7365 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h 55m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 12:00 (ORY)
      13:20 (PUF)
      4h 30m
      AF 7454 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 11:00 (BES)
      12:15 (ORY)
      4h 35m
      AF 7365 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      2h berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 14:15 (ORY)
      15:35 (PUF)
      4h 35m
      AF 7460 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 12:25 (BES)
      13:40 (ORY)
      3h 55m
      AF 7367 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h 20m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 15:00 (ORY)
      16:20 (PUF)
      3h 55m
      AF 7460 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 12:55 (BES)
      14:25 (LYS)
      4h
      A5 5443 (Canadair Regional Jet 700)
      1h berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 15:25 (LYS)
      16:55 (PUF)
      4h
      A5 5431 (ATR 72)
    • 15:15 (BES)
      16:30 (ORY)
      5h 20m
      AF 7369 (Airbus A319)
      2h 45m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 19:15 (ORY)
      20:35 (PUF)
      5h 20m
      AF 7462 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 17:45 (BES)
      19:20 (LYS)
      3h 40m
      A5 5445 (Embraer RJ145)
      35m berhenti sebentar di Lyon (LYS)
    • 19:55 (LYS)
      21:25 (PUF)
      3h 40m
      A5 5433 (ATR 72)
    • 18:10 (BES)
      19:25 (ORY)
      4h 20m
      AF 7375 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      1h 45m berhenti sebentar di Paris (ORY)
    • 21:10 (ORY)
      22:30 (PUF)
      4h 20m
      AF 7458 (Airbus A319)