×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Barbados ke Pointe-a-Pitre. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Barbados ke Pointe-a-Pitre

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:00 (BGI)
      10:00 (DOM)
      6h 25m
      LI 560 (ATR 72)
      4h 55m berhenti sebentar di Dominika (DOM)
    • 14:55 (DOM)
      15:25 (PTP)
      6h 25m
      LI 364 (ATR 42-300/320)
    • 09:20 (BGI)
      10:55 (FDF)
      3h 25m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      1h 5m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 12:00 (FDF)
      12:45 (PTP)
      3h 25m
      TX 423 (ATR 72)
    • 09:20 (BGI)
      10:05 (FDF)
      3h 25m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      1h 55m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 12:00 (FDF)
      12:45 (PTP)
      3h 25m
      TX 410 (ATR 72)
    • 09:20 (BGI)
      10:05 (FDF)
      3h 25m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      1h 55m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 12:00 (FDF)
      12:45 (PTP)
      3h 25m
      TX 304 (ATR 72)
    • 09:20 (BGI)
      10:05 (FDF)
      4h 40m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      3h 10m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 13:15 (FDF)
      14:00 (PTP)
      4h 40m
      TX 306 (ATR 72)
    • 13:15 (BGI)
      14:00 (FDF)
      3h
      3S 114 (ATR 42-300/320)
      1h 30m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 15:30 (FDF)
      16:15 (PTP)
      3h
      3S 218 (ATR 42-300/320)
    • 13:15 (BGI)
      15:15 (PTP)
      2h
      3S 114 (ATR 42-300/320)
    • 18:20 (BGI)
      19:05 (SLU)
      3h 40m
      LI 768 (ATR 42-300/320)
      1h 20m berhenti sebentar di St Lucia (SLU)
    • 20:25 (SLU)
      22:00 (PTP)
      3h 40m
      TX 438 (ATR 72)
    • 19:00 (BGI)
      21:00 (PTP)
      2h
      3S 270 (ATR 42-300/320)