×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Bergen ke Rorvik. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Bergen ke Rorvik

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:35 (BGO)
      08:35 (TRD)
      3h 15m
      SK 4142 (Boeing 737-600)
      1h 10m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 09:45 (TRD)
      10:50 (RVK)
      3h 15m
      WF 740 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 12:25 (BGO)
      13:25 (TRD)
      2h 50m
      SK 4164 (Boeing 737-600)
      1h 15m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 14:40 (TRD)
      15:15 (RVK)
      2h 50m
      WF 742 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 14:05 (BGO)
      15:05 (TRD)
      3h 5m
      SK 4170 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 30m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 16:35 (TRD)
      17:10 (RVK)
      3h 5m
      WF 741 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 14:25 (BGO)
      16:25 (TRD)
      3h 15m
      WF 534 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      40m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 17:05 (TRD)
      17:40 (RVK)
      3h 15m
      WF 741 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 14:30 (BGO)
      16:30 (TRD)
      3h 10m
      WF 516 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
      35m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 17:05 (TRD)
      17:40 (RVK)
      3h 10m
      WF 741 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 15:40 (BGO)
      16:40 (TRD)
      2h
      SK 4172 (Boeing 737-600)
      25m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 17:05 (TRD)
      17:40 (RVK)
      2h
      WF 741 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 16:35 (BGO)
      18:45 (TRD)
      5h 25m
      SK 4146 (ATR 72)
      2h 40m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 21:25 (TRD)
      22:00 (RVK)
      5h 25m
      WF 736 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 17:40 (BGO)
      18:40 (TRD)
      4h 20m
      SK 4184 (Boeing 737-600)
      2h 45m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 21:25 (TRD)
      22:00 (RVK)
      4h 20m
      WF 736 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)
    • 18:10 (BGO)
      19:10 (TRD)
      3h 30m
      SK 4184 (Boeing 737-800)
      1h 55m berhenti sebentar di Trondheim (TRD)
    • 21:05 (TRD)
      21:40 (RVK)
      3h 30m
      WF 738 (De Havilland DHC-8-100 Dash 8/8Q)