×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Birmingham ke Plymouth. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Birmingham ke Plymouth

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 01:15 (BHX)
      03:55 (LHR)
      9h 18m
      9B 149 (Bus)
      2h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 06:27 (LHR)
      10:33 (PLH)
      9h 18m
      9B 5042 (Train)
    • 02:20 (BHX)
      05:15 (LHR)
      8h 13m
      9B 130 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 06:27 (LHR)
      10:33 (PLH)
      8h 13m
      9B 5042 (Train)
    • 03:00 (BHX)
      05:30 (LHR)
      7h 33m
      9B 377 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 06:27 (LHR)
      10:33 (PLH)
      7h 33m
      9B 5042 (Train)
    • 04:05 (BHX)
      07:00 (LHR)
      9h 1m
      9B 127 (Bus)
      2h 27m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 09:27 (LHR)
      13:06 (PLH)
      9h 1m
      9B 5044 (Train)
    • 05:30 (BHX)
      08:20 (LHR)
      7h 36m
      9B 792 (Bus)
      1h 7m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 09:27 (LHR)
      13:06 (PLH)
      7h 36m
      9B 5044 (Train)
    • 06:45 (BHX)
      09:35 (LHR)
      7h 40m
      9B 795 (Bus)
      45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 10:20 (LHR)
      14:25 (PLH)
      7h 40m
      9B 494 (Bus)
    • 08:00 (BHX)
      10:50 (LHR)
      8h 20m
      9B 797 (Bus)
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      16:20 (PLH)
      8h 20m
      9B 480 (Bus)
    • 09:05 (BHX)
      12:05 (LHR)
      8h 16m
      9B 133 (Bus)
      1h 22m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 13:27 (LHR)
      17:21 (PLH)
      8h 16m
      9B 5253 (Train)
    • 10:15 (BHX)
      13:10 (LHR)
      8h 6m
      9B 801 (Bus)
      1h 8m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:18 (LHR)
      18:21 (PLH)
      8h 6m
      9B 5701 (Train)
    • 11:30 (BHX)
      14:30 (LHR)
      7h 56m
      9B 178 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 15:27 (LHR)
      19:26 (PLH)
      7h 56m
      9B 5048 (Train)
    • 12:30 (BHX)
      15:25 (LHR)
      9h 45m
      9B 179 (Bus)
      2h 32m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:57 (LHR)
      22:15 (PLH)
      9h 45m
      9B 5050 (Train)
    • 13:45 (BHX)
      16:45 (LHR)
      8h 30m
      9B 182 (Bus)
      1h 12m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 17:57 (LHR)
      22:15 (PLH)
      8h 30m
      9B 5050 (Train)
    • 15:00 (BHX)
      18:00 (LHR)
      8h 25m
      9B 186 (Bus)
      57m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 18:57 (LHR)
      23:25 (PLH)
      8h 25m
      9B 5259 (Train)
    • 16:50 (BHX)
      19:45 (LHR)
      9h 25m
      9B 808 (Bus)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 21:45 (LHR)
      02:15 (PLH) (+1)
      9h 25m
      9B 456 (Bus)