×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Belo Horizonte ke Navegantes. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Belo Horizonte ke Navegantes

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:30 (CNF)
      07:45 (VCP)
      4h 10m
      AD 4191 (Embraer 195)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:25 (VCP)
      10:40 (NVT)
      4h 10m
      AD 4074 (Embraer 195)
    • 06:55 (CNF)
      08:00 (VCP)
      3h 45m
      AD 5134 (Embraer 195)
      1h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:25 (VCP)
      10:40 (NVT)
      3h 45m
      AD 4074 (Embraer 195)
    • 07:35 (CNF)
      08:50 (GRU)
      3h 40m
      G3 5864 (Boeing 737-700)
      1h 20m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 10:10 (GRU)
      11:15 (NVT)
      3h 40m
      G3 6686 (Boeing 737-700)
    • 07:50 (CNF)
      09:10 (GRU)
      3h 25m
      G3 6799 (Boeing 737-800)
      55m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 10:05 (GRU)
      11:15 (NVT)
      3h 25m
      G3 6686 (Boeing 737-700)
    • 08:30 (CNF)
      09:40 (SDU)
      5h 45m
      AD 5166 (Embraer 195)
      2h 55m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (SDU)
    • 12:35 (SDU)
      14:15 (NVT)
      5h 45m
      AD 2584 (Embraer 190)
    • 08:50 (CNF)
      10:05 (CGH)
      3h 52m
      G3 5492 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 11:45 (CGH)
      12:42 (NVT)
      3h 52m
      G3 5405 (Boeing 737-800)
    • 09:05 (CNF)
      10:25 (CGH)
      4h 20m
      JJ 3213 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:25 (CGH)
      13:25 (NVT)
      4h 20m
      JJ 3121 (Airbus A319)
    • 10:25 (CNF)
      11:50 (CGH)
      5h 10m
      JJ 3263 (Airbus A319)
      2h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 14:30 (CGH)
      15:35 (NVT)
      5h 10m
      JJ 3934 (Airbus A319)
    • 10:50 (CNF)
      12:05 (VCP)
      4h 32m
      AD 2619 (Embraer 195)
      2h berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:05 (VCP)
      15:22 (NVT)
      4h 32m
      AD 4081 (Embraer 195)
    • 11:20 (CNF)
      12:30 (VCP)
      4h 35m
      AD 4215 (Embraer 195)
      2h 15m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:45 (VCP)
      15:55 (NVT)
      4h 35m
      AD 2875 (Embraer 195)
    • 12:10 (CNF)
      13:30 (CGH)
      3h 25m
      JJ 3064 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 14:30 (CGH)
      15:35 (NVT)
      3h 25m
      JJ 3934 (Airbus A319)
    • 12:15 (CNF)
      13:45 (VCP)
      4h 25m
      AD 2460 (Embraer 190)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:30 (VCP)
      16:40 (NVT)
      4h 25m
      AD 4265 (Embraer 195)
    • 12:35 (CNF)
      13:50 (VCP)
      4h 5m
      AD 2468 (Embraer 195)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:30 (VCP)
      16:40 (NVT)
      4h 5m
      AD 4265 (Embraer 195)
    • 13:50 (CNF)
      15:00 (VCP)
      2h 50m
      AD 2626 (Embraer 195)
      30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:30 (VCP)
      16:40 (NVT)
      2h 50m
      AD 4265 (Embraer 195)
    • 14:30 (CNF)
      15:55 (CGH)
      5h 24m
      JJ 3203 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 18:45 (CGH)
      19:54 (NVT)
      5h 24m
      JJ 3043 (Airbus A319)
    • 15:20 (CNF)
      16:30 (CGH)
      3h 5m
      G3 5638 (Boeing 737-800)
      50m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 17:20 (CGH)
      18:25 (NVT)
      3h 5m
      G3 5454 (Boeing 737-700)
    • 15:35 (CNF)
      16:55 (CGH)
      4h 19m
      JJ 3223 (Airbus A319)
      1h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 18:45 (CGH)
      19:54 (NVT)
      4h 19m
      JJ 3043 (Airbus A319)
    • 15:50 (CNF)
      17:00 (VCP)
      5h 20m
      AD 4120 (Embraer 195)
      2h 55m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 19:55 (VCP)
      21:10 (NVT)
      5h 20m
      AD 4248 (Embraer 190)
    • 16:30 (CNF)
      17:45 (CGH)
      3h 55m
      G3 5487 (Boeing 737-700)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:25 (CGH)
      20:25 (NVT)
      3h 55m
      G3 5402 (Boeing 737-800)
    • 16:40 (CNF)
      18:05 (CGH)
      3h 14m
      JJ 3205 (Airbus A319)
      40m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 18:45 (CGH)
      19:54 (NVT)
      3h 14m
      JJ 3043 (Airbus A319)
    • 16:40 (CNF)
      17:55 (VCP)
      5h 5m
      AD 2703 (Embraer 190)
      2h 35m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:30 (VCP)
      21:45 (NVT)
      5h 5m
      AD 4110 (Embraer 190)
    • 17:05 (CNF)
      18:20 (VCP)
      4h 10m
      AD 5299 (Embraer 195)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:00 (VCP)
      21:15 (NVT)
      4h 10m
      AD 4164 (Embraer 195)
    • 17:15 (CNF)
      18:30 (VCP)
      3h 55m
      AD 4251 (Embraer 190)
      1h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 19:55 (VCP)
      21:10 (NVT)
      3h 55m
      AD 4248 (Embraer 190)
    • 18:40 (CNF)
      20:00 (VCP)
      4h 58m
      AD 4118 (Embraer 195)
      2h 20m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:20 (VCP)
      23:38 (NVT)
      4h 58m
      AD 4160 (Embraer 195)
    • 18:50 (CNF)
      20:15 (CGH)
      4h 37m
      JJ 3367 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 22:25 (CGH)
      23:27 (NVT)
      4h 37m
      JJ 3300 (Airbus A319)
    • 19:25 (CNF)
      20:25 (GIG)
      3h 15m
      G3 2034 (Boeing 737-700)
      50m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 21:15 (GIG)
      22:40 (NVT)
      3h 15m
      G3 5609 (Boeing 737-700)
    • 19:30 (CNF)
      21:00 (CGH)
      3h 57m
      JJ 3257 (Airbus A319)
      1h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 22:25 (CGH)
      23:27 (NVT)
      3h 57m
      JJ 3300 (Airbus A319)
    • 19:50 (CNF)
      21:05 (VCP)
      3h 48m
      AD 4047 (Embraer 190)
      1h 15m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:20 (VCP)
      23:38 (NVT)
      3h 48m
      AD 4160 (Embraer 195)
    • 20:15 (CNF)
      21:40 (CGH)
      3h 12m
      JJ 3221 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 22:25 (CGH)
      23:27 (NVT)
      3h 12m
      JJ 3300 (Airbus A319)