×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Bilbao ke Palma Mallorca. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Bilbao ke Palma Mallorca

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (BIO)
      08:15 (PMI)
      1h 15m
      VY 3948 (Airbus A320)
    • 07:05 (BIO)
      08:10 (BCN)
      3h 35m
      VY 1439 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 09:50 (BCN)
      10:40 (PMI)
      3h 35m
      VY 3904 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 01 Jan 2017
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 07:10 (BIO)
      08:10 (MAD)
      4h 25m
      UX 7152 (Boeing 737-800)
      2h 5m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 10:15 (MAD)
      11:35 (PMI)
      4h 25m
      UX 6013 (Boeing 737-800)
    • 07:55 (BIO)
      09:00 (BCN)
      2h 45m
      VY 1431 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 09:50 (BCN)
      10:40 (PMI)
      2h 45m
      VY 3904 (Airbus A320)
    • 08:20 (BIO)
      09:25 (MAD)
      4h 25m
      IB 435 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:25 (MAD)
      12:45 (PMI)
      4h 25m
      IB 3914 (Airbus A318/319/320/321)
    • 08:40 (BIO)
      09:50 (VLC)
      2h 30m
      IB 8935 (Canadair Regional Jet 200)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 10:20 (VLC)
      11:10 (PMI)
      2h 30m
      IB 8634 (Canadair Regional Jet 200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 08:55 (BIO)
      10:00 (MAD)
      4h 30m
      UX 7156 (Embraer 190)
      2h 5m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 12:05 (MAD)
      13:25 (PMI)
      4h 30m
      UX 6021 (Boeing 737-800)
    • 09:00 (BIO)
      10:05 (BCN)
      4h 5m
      VY 1421 (Airbus A321)
      2h 10m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 12:15 (BCN)
      13:05 (PMI)
      4h 5m
      VY 3920 (Airbus A320)
    • 09:30 (BIO)
      10:40 (MAD)
      3h 15m
      IB 423 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:25 (MAD)
      12:45 (PMI)
      3h 15m
      IB 3914 (Airbus A321)
    • 10:40 (BIO)
      11:55 (PMI)
      1h 15m
      VY 5781 (Airbus A320)
    • 12:35 (BIO)
      13:35 (MAD)
      4h 25m
      UX 2465 (Embraer 190)
      2h 5m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 15:40 (MAD)
      17:00 (PMI)
      4h 25m
      IB 9119 (Airbus A320)
    • 12:35 (BIO)
      13:50 (ALC)
      5h 30m
      IB 8387 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 55m berhenti sebentar di Alicante (ALC)
    • 16:45 (ALC)
      18:05 (PMI)
      5h 30m
      UX 4027 (ATR42/ATR72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 13:30 (BIO)
      14:40 (MAD)
      4h 50m
      IB 447 (Airbus A319)
      2h 20m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 17:00 (MAD)
      18:20 (PMI)
      4h 50m
      IB 3920 (Airbus A318/319/320/321)
    • 13:30 (BIO)
      14:35 (MAD)
      5h
      IB 447 (Airbus A319)
      2h 35m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 17:10 (MAD)
      18:30 (PMI)
      5h
      UX 6079 (Airbus A330-300)
    • 13:30 (BIO)
      14:35 (MAD)
      3h 30m
      IB 447 (Airbus A319)
      1h 5m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 15:40 (MAD)
      17:00 (PMI)
      3h 30m
      IB 3912 (Airbus A318/319/320/321)
    • 14:50 (BIO)
      15:55 (BCN)
      2h 55m
      VY 1425 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 16:55 (BCN)
      17:45 (PMI)
      2h 55m
      VY 3908 (Airbus A320)
    • 15:35 (BIO)
      16:50 (ALC)
      2h 50m
      IB 8387 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      45m berhenti sebentar di Alicante (ALC)
    • 17:35 (ALC)
      18:25 (PMI)
      2h 50m
      IB 8607 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:40 (BIO)
      16:45 (BCN)
      4h 35m
      VY 1427 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:25 (BCN)
      20:15 (PMI)
      4h 35m
      VY 3910 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 15:40 (BIO)
      16:45 (BCN)
      4h 15m
      VY 5704 (Airbus A320)
      2h 20m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      4h 15m
      VY 5692 (Airbus A320)
    • 15:40 (BIO)
      16:45 (MAD)
      3h 40m
      IB 439 (Airbus A319)
      1h 15m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 18:00 (MAD)
      19:20 (PMI)
      3h 40m
      IB 3920 (Airbus A321)
    • 15:40 (BIO)
      16:45 (MAD)
      5h
      IB 439 (Airbus A319)
      2h 35m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 19:20 (MAD)
      20:40 (PMI)
      5h
      UX 6097 (Boeing 737-800)
    • 15:45 (BIO)
      16:50 (BCN)
      4h 10m
      VY 1427 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      4h 10m
      VY 3902 (Airbus A320)
    • 15:50 (BIO)
      16:55 (BCN)
      3h 5m
      VY 1427 (Airbus A320)
      1h 10m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 18:05 (BCN)
      18:55 (PMI)
      3h 5m
      VY 3926 (Airbus A320)
    • 16:45 (BIO)
      17:45 (MAD)
      3h 55m
      UX 7154 (Embraer 190)
      1h 35m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 19:20 (MAD)
      20:40 (PMI)
      3h 55m
      UX 6097 (Boeing 737-800)
    • 17:00 (BIO)
      18:05 (BCN)
      2h 55m
      VY 1461 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:05 (BCN)
      19:55 (PMI)
      2h 55m
      VY 3902 (Airbus A320)
    • 17:00 (BIO)
      18:05 (BCN)
      3h 15m
      VY 1423 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 19:25 (BCN)
      20:15 (PMI)
      3h 15m
      VY 3910 (Airbus A320)
    • 17:25 (BIO)
      18:45 (PMI)
      1h 20m
      UX 7949 (Embraer 190)
    • 17:35 (BIO)
      18:40 (MAD)
      3h 25m
      IB 449 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 19:40 (MAD)
      21:00 (PMI)
      3h 25m
      IB 3920 (Airbus A318/319/320/321)
    • 18:05 (BIO)
      19:10 (BCN)
      4h 20m
      VY 1441 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:35 (BCN)
      22:25 (PMI)
      4h 20m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 19:15 (BIO)
      20:20 (BCN)
      3h 10m
      VY 1423 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:35 (BCN)
      22:25 (PMI)
      3h 10m
      VY 3914 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 19:30 (BIO)
      20:35 (BCN)
      2h 50m
      VY 1429 (Airbus A320 (Sharklets))
      55m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 21:30 (BCN)
      22:20 (PMI)
      2h 50m
      VY 3916 (Airbus A320)
    • 19:55 (BIO)
      21:00 (MAD)
      3h 10m
      IB 9113 (Airbus A319)
      45m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 21:45 (MAD)
      23:05 (PMI)
      3h 10m
      UX 2450 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 19:55 (BIO)
      21:00 (MAD)
      3h 25m
      IB 429 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 22:00 (MAD)
      23:20 (PMI)
      3h 25m
      IB 3916 (Airbus A318/319/320/321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 20:00 (BIO)
      21:10 (VLC)
      2h 30m
      IB 8949 (Canadair Regional Jet 900)
      30m berhenti sebentar di Valencia (VLC)
    • 21:40 (VLC)
      22:30 (PMI)
      2h 30m
      UX 4012 (Embraer 190)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 05 Mac 2017
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 20:10 (BIO)
      21:15 (BCN)
      2h 45m
      VY 1429 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 22:05 (BCN)
      22:55 (PMI)
      2h 45m
      VY 3914 (Airbus A320)
    • 21:25 (BIO)
      22:45 (PMI)
      1h 20m
      UX 8915 (Boeing 737-800)