×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Biratnagar ke Pokhara. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Biratnagar ke Pokhara

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:30 (BIR)
      10:05 (KTM)
      3h 20m
      U4 704 (ATR42/ATR72)
      2h 15m berhenti sebentar di Kathmandu (KTM)
    • 12:20 (KTM)
      12:50 (PKR)
      3h 20m
      U4 607 (ATR42/ATR72)
    • 11:40 (BIR)
      12:15 (KTM)
      2h 20m
      U4 706 (ATR42/ATR72)
      1h 15m berhenti sebentar di Kathmandu (KTM)
    • 13:30 (KTM)
      14:00 (PKR)
      2h 20m
      U4 609 (ATR42/ATR72)
    • 13:20 (BIR)
      14:00 (KTM)
      1h 55m
      NYT 792 (British Aerospace Jetstream 41)
      50m berhenti sebentar di Kathmandu (KTM)
    • 14:50 (KTM)
      15:15 (PKR)
      1h 55m
      NYT 681 (British Aerospace Jetstream 41)