×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari San Carlos de Bariloche ke Rio Gallegos. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari San Carlos de Bariloche ke Rio Gallegos

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 10:50 (BRC)
      14:40 (USH)
      6h 50m
      AR 1690 (Boeing 737-800)
      1h 55m berhenti sebentar di Ushuaia (USH)
    • 16:35 (USH)
      17:40 (RGL)
      6h 50m
      AR 1898 (Boeing 737-700 (Mixed Configuration))
    • 11:10 (BRC)
      12:50 (CRD)
      6h
      LDE 455 (Saab 340)
      2h 50m berhenti sebentar di Comodoro Rivadavia (CRD)
    • 15:40 (CRD)
      17:10 (RGL)
      6h
      LDE 452 (Saab 340)
    • 11:20 (BRC)
      15:10 (USH)
      6h 20m
      AR 1692 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Ushuaia (USH)
    • 16:35 (USH)
      17:40 (RGL)
      6h 20m
      AR 1898 (Boeing 737-700 (Mixed Configuration))