×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Changchun ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Changchun ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:40 (CGQ)
      09:35 (PEK)
      6h
      CZ 6143 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 11:40 (PEK)
      13:40 (NKG)
      6h
      MU 2822 (Airbus A320)
    • 08:00 (CGQ)
      09:55 (PEK)
      5h
      CA 1662 (Boeing 737-800)
      1h 5m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 11:00 (PEK)
      13:00 (NKG)
      5h
      CA 1847 (Airbus A321)
    • 08:25 (CGQ)
      10:25 (HET)
      7h 10m
      CZ 6181 (Airbus A319)
      1h 35m berhenti sebentar di Hohhot (HET)
    • 12:00 (HET)
      15:35 (NKG)
      7h 10m
      MU 2768 (Airbus A320)
    • 08:40 (CGQ)
      11:20 (NKG)
      2h 40m
      CZ 6624 (Airbus A321)
    • 10:50 (CGQ)
      12:45 (PEK)
      5h 25m
      CA 1610 (Airbus A321)
      1h 30m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 14:15 (PEK)
      16:15 (NKG)
      5h 25m
      CA 1561 (Boeing 737-800)
    • 11:25 (CGQ)
      14:05 (NKG)
      2h 40m
      CZ 6545 (Airbus A320)
    • 12:55 (CGQ)
      15:00 (TAO)
      6h 10m
      SC 4956 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Qingdao (TAO)
    • 17:35 (TAO)
      19:05 (NKG)
      6h 10m
      MU 2258 (Airbus A320)
    • 13:25 (CGQ)
      15:25 (TAO)
      5h 45m
      MF 8050 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Qingdao (TAO)
    • 18:00 (TAO)
      19:10 (NKG)
      5h 45m
      MU 2258 (Airbus A320)
    • 14:35 (CGQ)
      17:15 (NKG)
      2h 40m
      MU 2817 (Airbus A320)
    • 14:45 (CGQ)
      16:30 (TAO)
      4h 25m
      CZ 3964 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Qingdao (TAO)
    • 18:00 (TAO)
      19:10 (NKG)
      4h 25m
      MU 2258 (Airbus A320)
    • 14:55 (CGQ)
      16:50 (TAO)
      6h 5m
      CZ 6166 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Qingdao (TAO)
    • 19:40 (TAO)
      21:00 (NKG)
      6h 5m
      SC 8729 (Boeing 737-800)
    • 15:30 (CGQ)
      17:25 (PEK)
      6h 15m
      CZ 6149 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 19:50 (PEK)
      21:45 (NKG)
      6h 15m
      MU 2842 (Airbus A320)
    • 15:30 (CGQ)
      17:25 (PEK)
      6h 55m
      CZ 6149 (Airbus A321)
      2h 55m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 20:20 (PEK)
      22:25 (NKG)
      6h 55m
      CA 1819 (Boeing 737-800)
    • 15:50 (CGQ)
      17:45 (PEK)
      6h 35m
      CA 1650 (Boeing 737)
      2h 35m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 20:20 (PEK)
      22:25 (NKG)
      6h 35m
      CA 1819 (Boeing 737-800)
    • 15:50 (CGQ)
      17:45 (PEK)
      5h 55m
      CA 1650 (Boeing 737-800)
      2h 5m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 19:50 (PEK)
      21:45 (NKG)
      5h 55m
      MU 2842 (Airbus A320)
    • 16:10 (CGQ)
      18:45 (NKG)
      2h 35m
      DZ 6258 (Boeing 737-800)
    • 16:10 (CGQ)
      18:40 (CGO)
      6h 40m
      CZ 3738 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Zhengzhou (CGO)
    • 21:35 (CGO)
      22:50 (NKG)
      6h 40m
      MU 2780 (Airbus A320)
    • 16:30 (CGQ)
      19:15 (CGO)
      6h 20m
      CZ 8463 (Airbus A321)
      2h 20m berhenti sebentar di Zhengzhou (CGO)
    • 21:35 (CGO)
      22:50 (NKG)
      6h 20m
      MU 2780 (Airbus A320)
    • 16:40 (CGQ)
      19:40 (PVG)
      6h 35m
      CZ 6553 (Airbus A321)
      2h 35m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 22:15 (PVG)
      23:15 (NKG)
      6h 35m
      MU 2882 (Airbus A319)
    • 17:15 (CGQ)
      19:10 (PEK)
      5h 5m
      CA 1630 (Boeing 737)
      1h 10m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 20:20 (PEK)
      22:20 (NKG)
      5h 5m
      CA 1819 (Boeing 737-800)
    • 17:30 (CGQ)
      20:10 (NKG)
      2h 40m
      ZH 9538 (Boeing 737-800)
    • 17:35 (CGQ)
      20:15 (NKG)
      2h 40m
      3U 8506 (Airbus A320)
    • 17:50 (CGQ)
      20:20 (PVG)
      5h 25m
      MU 5630 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 22:15 (PVG)
      23:15 (NKG)
      5h 25m
      MU 2882 (Airbus A319)
    • 18:25 (CGQ)
      21:00 (NKG)
      2h 35m
      MF 8054 (Boeing 737)
    • 19:25 (CGQ)
      21:20 (PEK)
      6h
      CZ 6141 (Airbus A319)
      2h berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 23:20 (PEK)
      01:25 (NKG) (+1)
      6h
      MU 2852 (Airbus A320)