×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Calama ke Punta Arenas. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Calama ke Punta Arenas

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:55 (CJC)
      10:00 (SCL)
      8h 20m
      LA 141 (Airbus A321)
      2h 55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 12:55 (SCL)
      16:15 (PUQ)
      8h 20m
      LA 283 (Airbus A321)
    • 07:55 (CJC)
      09:55 (SCL)
      5h 55m
      LA 141 (Airbus A321)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 10:25 (SCL)
      13:50 (PUQ)
      5h 55m
      LA 293 (Airbus A321)
    • 08:00 (CJC)
      10:05 (SCL)
      7h 50m
      LA 141 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 12:30 (SCL)
      15:50 (PUQ)
      7h 50m
      LA 93 (Airbus A320)
    • 08:35 (CJC)
      10:40 (SCL)
      7h 40m
      LA 143 (Airbus A321)
      2h 15m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 12:55 (SCL)
      16:15 (PUQ)
      7h 40m
      LA 283 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 10 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:50 (CJC)
      10:55 (SCL)
      7h 10m
      H2 121 (Airbus A319)
      35m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 11:30 (SCL)
      16:00 (PUQ)
      7h 10m
      H2 1 (Airbus A320)
    • 09:05 (CJC)
      11:05 (SCL)
      7h 5m
      LA 145 (Airbus A321)
      1h 40m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 12:45 (SCL)
      16:10 (PUQ)
      7h 5m
      LA 283 (Airbus A321)
    • 09:25 (CJC)
      11:25 (SCL)
      7h 55m
      LA 343 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      17:20 (PUQ)
      7h 55m
      LA 95 (Airbus A320)
    • 09:25 (CJC)
      11:30 (SCL)
      7h 25m
      LA 343 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:30 (SCL)
      16:50 (PUQ)
      7h 25m
      LA 93 (Airbus A320)
    • 09:30 (CJC)
      11:35 (SCL)
      9h 15m
      LA 343 (Airbus A321)
      2h 20m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      18:45 (PUQ)
      9h 15m
      LA 285 (Airbus A321)
    • 09:50 (CJC)
      11:50 (SCL)
      6h 20m
      LA 343 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 12:45 (SCL)
      16:10 (PUQ)
      6h 20m
      LA 283 (Airbus A321)
    • 10:15 (CJC)
      12:15 (SCL)
      8h 30m
      LA 149 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 14:05 (SCL)
      18:45 (PUQ)
      8h 30m
      LA 285 (Airbus A321)
    • 10:25 (CJC)
      12:25 (SCL)
      7h 45m
      LA 343 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:20 (SCL)
      18:10 (PUQ)
      7h 45m
      LA 287 (Airbus A321)
    • 10:45 (CJC)
      12:50 (SCL)
      7h 50m
      LA 147 (Airbus A321)
      1h 5m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      18:35 (PUQ)
      7h 50m
      LA 285 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 11:00 (CJC)
      13:00 (SCL)
      7h 45m
      LA 141 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      18:45 (PUQ)
      7h 45m
      LA 285 (Airbus A321)
    • 11:00 (CJC)
      13:00 (SCL)
      6h 20m
      LA 149 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      17:20 (PUQ)
      6h 20m
      LA 95 (Airbus A320)
    • 12:25 (CJC)
      14:25 (SCL)
      7h 20m
      LA 151 (Airbus A321)
      1h 55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 16:20 (SCL)
      19:45 (PUQ)
      7h 20m
      LA 291 (Airbus A320)
    • 13:50 (CJC)
      15:55 (SCL)
      6h 45m
      LA 151 (Airbus A321)
      1h 15m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 17:10 (SCL)
      20:35 (PUQ)
      6h 45m
      LA 283 (Airbus A321)
    • 14:20 (CJC)
      16:25 (SCL)
      7h 35m
      LA 155 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 18:30 (SCL)
      21:55 (PUQ)
      7h 35m
      LA 283 (Airbus A321)
    • 14:50 (CJC)
      16:55 (SCL)
      7h 30m
      LA 155 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 19:00 (SCL)
      22:20 (PUQ)
      7h 30m
      LA 291 (Airbus A321)
    • 15:00 (CJC)
      17:00 (SCL)
      6h 55m
      LA 341 (Airbus A321)
      1h 30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 18:30 (SCL)
      21:55 (PUQ)
      6h 55m
      LA 283 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 10 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 15:30 (CJC)
      17:35 (SCL)
      9h 50m
      LA 341 (Airbus A321)
      2h 55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:30 (SCL)
      01:20 (PUQ) (+1)
      9h 50m
      LA 287 (Airbus A321)
    • 15:35 (CJC)
      17:40 (SCL)
      9h 30m
      LA 155 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:30 (SCL)
      01:05 (PUQ) (+1)
      9h 30m
      LA 89 (Airbus A320)
    • 15:55 (CJC)
      18:00 (SCL)
      9h 35m
      LA 345 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:30 (SCL)
      01:30 (PUQ) (+1)
      9h 35m
      LA 289 (Airbus A321)
    • 17:35 (CJC)
      19:35 (SCL)
      7h 50m
      LA 347 (Airbus A321)
      1h berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:35 (SCL)
      01:25 (PUQ) (+1)
      7h 50m
      LA 289 (Airbus A321)
    • 17:40 (CJC)
      19:45 (SCL)
      7h 25m
      LA 347 (Airbus A321)
      45m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:30 (SCL)
      01:05 (PUQ) (+1)
      7h 25m
      LA 89 (Airbus A320)
    • 18:10 (CJC)
      21:15 (SCL)
      9h 15m
      LA 153 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 22:50 (SCL)
      03:25 (PUQ) (+1)
      9h 15m
      LA 289 (Airbus A320)
    • 18:25 (CJC)
      20:30 (SCL)
      5h 55m
      LA 159 (Airbus A321)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 21:00 (SCL)
      00:20 (PUQ) (+1)
      5h 55m
      LA 291 (Airbus A320)
    • 19:55 (CJC)
      21:55 (SCL)
      7h 20m
      LA 159 (Airbus A321)
      1h 55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:50 (SCL)
      03:15 (PUQ) (+1)
      7h 20m
      LA 91 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 19:55 (CJC)
      21:55 (SCL)
      6h 20m
      LA 157 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 22:50 (SCL)
      02:15 (PUQ) (+1)
      6h 20m
      LA 295 (Airbus A321)
    • 19:55 (CJC)
      22:00 (SCL)
      6h 20m
      LA 157 (Airbus A321)
      50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 22:50 (SCL)
      02:15 (PUQ) (+1)
      6h 20m
      LA 91 (Airbus A321)
    • 20:10 (CJC)
      22:15 (SCL)
      6h 35m
      LA 159 (Airbus A321)
      1h 5m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:20 (SCL)
      02:45 (PUQ) (+1)
      6h 35m
      LA 283 (Airbus A320)
    • 20:25 (CJC)
      22:30 (SCL)
      6h 45m
      LA 153 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:50 (SCL)
      03:10 (PUQ) (+1)
      6h 45m
      LA 91 (Airbus A320)
    • 20:40 (CJC)
      22:40 (SCL)
      5h 55m
      LA 153 (Airbus A320)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:10 (SCL)
      02:35 (PUQ) (+1)
      5h 55m
      LA 283 (Airbus A320)
    • 20:45 (CJC)
      22:45 (SCL)
      6h
      LA 349 (Airbus A321)
      35m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:20 (SCL)
      02:45 (PUQ) (+1)
      6h
      LA 91 (Airbus A321)
    • 21:00 (CJC)
      23:00 (SCL)
      6h 45m
      LA 349 (Airbus A321)
      20m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 00:20 (SCL)
      03:45 (PUQ)
      6h 45m
      LA 95 (Airbus A320)
    • 21:30 (CJC)
      23:35 (SCL)
      7h 50m
      LA 349 (Airbus A321)
      25m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 02:00 (SCL)
      05:20 (PUQ)
      7h 50m
      LA 97 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 21:30 (CJC)
      23:30 (SCL)
      6h 15m
      LA 351 (Airbus A321)
      50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 00:20 (SCL)
      03:45 (PUQ)
      6h 15m
      LA 95 (Airbus A320)
    • 22:15 (CJC)
      00:15 (SCL) (+1)
      7h 10m
      LA 351 (Airbus A321)
      1h 45m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 02:00 (SCL)
      05:25 (PUQ)
      7h 10m
      LA 97 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 23:00 (CJC)
      01:05 (SCL) (+1)
      6h 25m
      LA 159 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 02:00 (SCL)
      05:25 (PUQ)
      6h 25m
      LA 97 (Airbus A320)
    • 23:30 (CJC)
      01:30 (SCL) (+1)
      5h 55m
      LA 353 (Airbus A321)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 02:00 (SCL)
      05:25 (PUQ)
      5h 55m
      LA 97 (Airbus A320)