×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Jeju ke Busan. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Jeju ke Busan

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:10 (CJU)
      09:05 (PUS)
      55m
      BX 8100 (Boeing 737-400)
    • 08:40 (CJU)
      09:35 (PUS)
      55m
      BX 8136 (Airbus A320)
    • 08:55 (CJU)
      09:55 (PUS)
      1h
      7C 502 (Boeing 737)
    • 09:00 (CJU)
      09:55 (PUS)
      55m
      KE 1002 (Boeing 737-900)
    • 09:15 (CJU)
      10:10 (PUS)
      55m
      BX 8102 (Airbus A321)
    • 10:30 (CJU)
      11:25 (PUS)
      55m
      LJ 562 (Boeing 737-800)
    • 10:35 (CJU)
      11:35 (PUS)
      1h
      BX 8104 (Airbus A321)
    • 10:40 (CJU)
      11:30 (PUS)
      50m
      ZE 904 (Boeing 737-800)
    • 10:45 (CJU)
      11:45 (PUS)
      1h
      7C 504 (Boeing 737)
    • 12:35 (CJU)
      13:30 (PUS)
      55m
      LJ 564 (Boeing 737-800)
    • 13:00 (CJU)
      14:00 (PUS)
      1h
      7C 506 (Boeing 737)
    • 13:30 (CJU)
      14:25 (PUS)
      55m
      BX 8108 (Airbus A321)
    • 14:00 (CJU)
      14:55 (PUS)
      55m
      KE 1008 (Boeing 737-900)
    • 14:05 (CJU)
      15:00 (PUS)
      55m
      7C 508 (Boeing 737)
    • 14:50 (CJU)
      15:45 (PUS)
      55m
      BX 8110 (Airbus A321)
    • 15:35 (CJU)
      16:35 (PUS)
      1h
      7C 510 (Boeing 737)
    • 16:35 (CJU)
      17:35 (PUS)
      1h
      BX 8132 (Airbus A321)
    • 17:10 (CJU)
      18:05 (PUS)
      55m
      LJ 566 (Boeing 737-800)
    • 17:35 (CJU)
      18:30 (PUS)
      55m
      BX 8130 (Airbus A320)
    • 17:50 (CJU)
      18:50 (PUS)
      1h
      7C 512 (Boeing 737)
    • 18:30 (CJU)
      19:25 (PUS)
      55m
      7C 514 (Boeing 737)
    • 18:35 (CJU)
      19:30 (PUS)
      55m
      BX 8116 (Airbus A321)
    • 19:35 (CJU)
      20:30 (PUS)
      55m
      BX 8138 (Airbus A320)
    • 19:50 (CJU)
      20:45 (PUS)
      55m
      BX 8118 (Airbus A321)
    • 20:00 (CJU)
      20:55 (PUS)
      55m
      KE 1012 (Boeing 737-900)
    • 20:05 (CJU)
      21:05 (PUS)
      1h
      7C 516 (Boeing 737)
    • 20:10 (CJU)
      21:05 (PUS)
      55m
      KE 1018 (Boeing 737-900)
    • 20:35 (CJU)
      21:30 (PUS)
      55m
      KE 1014 (Boeing 737-900)
    • 20:40 (CJU)
      21:35 (PUS)
      55m
      KE 1020 (Boeing 737-900)