×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Cleveland ke Morrisville. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Cleveland ke Morrisville

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (CLE)
      07:20 (BWI)
      3h 25m
      WN 412 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 08:15 (BWI)
      09:25 (RDU)
      3h 25m
      WN 190 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:00 (CLE)
      07:35 (IAD)
      3h 39m
      UA 6237 (Canadair Regional Jet 700)
      55m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 08:30 (IAD)
      09:39 (RDU)
      3h 39m
      UA 6224 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:00 (CLE)
      07:31 (EWR)
      4h 48m
      UA 1050 (Boeing 737-800)
      1h 24m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 08:55 (EWR)
      10:48 (RDU)
      4h 48m
      UA 3469 (Embraer 170)
    • 06:15 (CLE)
      07:40 (BWI)
      3h 40m
      WN 4463 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 08:40 (BWI)
      09:55 (RDU)
      3h 40m
      WN 1191 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:15 (CLE)
      07:40 (BWI)
      5h 35m
      WN 4463 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:40 (BWI)
      11:50 (RDU)
      5h 35m
      WN 4877 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:25 (CLE)
      07:50 (DCA)
      7h 29m
      AA 4007 (Canadair Regional Jet 200)
      3h berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 10:50 (DCA)
      13:54 (RDU)
      7h 29m
      AA 1801 (Airbus A319)
    • 06:40 (CLE)
      08:19 (RDU)
      1h 39m
      DL 5204 (Canadair Regional Jet 900)
    • 06:45 (CLE)
      07:57 (DTW)
      4h 3m
      DL 5200 (Canadair Regional Jet 700)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:45 (DTW)
      10:48 (RDU)
      4h 3m
      DL 3687 (Canadair Regional Jet 900)
    • 06:45 (CLE)
      07:45 (DTW)
      3h 35m
      DL 5200 (Canadair Regional Jet 900)
      50m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:35 (DTW)
      10:20 (RDU)
      3h 35m
      DL 3442 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:00 (CLE)
      08:47 (CLT)
      5h 14m
      AA 1784 (Airbus A320)
      2h 33m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 11:20 (CLT)
      12:14 (RDU)
      5h 14m
      AA 1797 (Airbus A319)
    • 07:00 (CLE)
      08:32 (PHL)
      5h 50m
      AA 3881 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 54m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 11:26 (PHL)
      12:50 (RDU)
      5h 50m
      AA 4437 (Embraer 175)
    • 07:00 (CLE)
      08:37 (CLT)
      3h 29m
      AA 490 (Airbus A319)
      57m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 09:34 (CLT)
      10:29 (RDU)
      3h 29m
      AA 487 (Airbus A320)
    • 07:00 (CLE)
      08:36 (CLT)
      3h 40m
      AA 1784 (Airbus A319)
      1h 4m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 09:40 (CLT)
      10:40 (RDU)
      3h 40m
      AA 1762 (Airbus A319)
    • 07:40 (CLE)
      09:05 (DCA)
      5h 24m
      UA 4005 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 50m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 11:55 (DCA)
      13:04 (RDU)
      5h 24m
      AA 4552 (Embraer 170)
    • 08:45 (CLE)
      10:25 (CLT)
      5h 9m
      AA 1949 (Airbus A319)
      2h 35m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 13:00 (CLT)
      13:54 (RDU)
      5h 9m
      AA 1801 (Airbus A319)
    • 09:00 (CLE)
      10:18 (DCA)
      4h 4m
      UA 3865 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 37m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 11:55 (DCA)
      13:04 (RDU)
      4h 4m
      AA 4552 (Embraer 170)
    • 09:15 (CLE)
      10:39 (PHL)
      3h 35m
      AA 1713 (Embraer 190)
      47m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 11:26 (PHL)
      12:50 (RDU)
      3h 35m
      AA 4437 (Embraer 175)
    • 10:10 (CLE)
      11:25 (BWI)
      3h 10m
      WN 4413 (Boeing 737-700 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 12:10 (BWI)
      13:20 (RDU)
      3h 10m
      WN 369 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:11 (CLE)
      11:52 (CLT)
      3h 43m
      AA 5092 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 8m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 13:00 (CLT)
      13:54 (RDU)
      3h 43m
      AA 1801 (Airbus A319)
    • 10:15 (CLE)
      11:31 (IAD)
      3h 24m
      UA 6122 (Canadair Regional Jet 700)
      59m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 12:30 (IAD)
      13:39 (RDU)
      3h 24m
      UA 6211 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (CLE)
      11:16 (DTW)
      3h 53m
      DL 3649 (Canadair Regional Jet)
      59m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      14:08 (RDU)
      3h 53m
      DL 1377 (Boeing 717-200)
    • 10:15 (CLE)
      11:09 (DTW)
      3h 44m
      DL 3770 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 6m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      13:59 (RDU)
      3h 44m
      DL 5469 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (CLE)
      11:17 (DTW)
      3h 47m
      DL 5374 (Canadair Regional Jet 900)
      58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      14:02 (RDU)
      3h 47m
      DL 1377 (Boeing 717-200)
    • 10:45 (CLE)
      12:00 (BWI)
      4h 50m
      WN 4315 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 14:25 (BWI)
      15:35 (RDU)
      4h 50m
      WN 2478 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 11:05 (CLE)
      12:45 (EWR)
      4h 11m
      UA 1753 (Boeing 737-700)
      50m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 13:35 (EWR)
      15:16 (RDU)
      4h 11m
      UA 3491 (Embraer 170)
    • 11:05 (CLE)
      12:45 (EWR)
      5h 15m
      UA 1753 (Boeing 737-700)
      1h 55m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 14:40 (EWR)
      16:20 (RDU)
      5h 15m
      DL 6290 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (CLE)
      13:37 (CLT)
      3h 24m
      AA 5259 (Canadair Regional Jet 900)
      53m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 14:30 (CLT)
      15:24 (RDU)
      3h 24m
      AA 2063 (Airbus A320)
    • 12:09 (CLE)
      13:34 (DCA)
      4h 39m
      AA 3999 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 6m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:40 (DCA)
      16:48 (RDU)
      4h 39m
      AA 3880 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:50 (CLE)
      14:08 (DCA)
      3h 58m
      UA 4214 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 32m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:40 (DCA)
      16:48 (RDU)
      3h 58m
      AA 3880 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:50 (CLE)
      14:08 (DCA)
      4h 55m
      UA 4214 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 12m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 16:20 (DCA)
      17:45 (RDU)
      4h 55m
      DL 6304 (Canadair Regional Jet 900)
    • 13:20 (CLE)
      14:43 (PHL)
      4h
      AA 4034 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 7m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 15:50 (PHL)
      17:20 (RDU)
      4h
      AA 572 (Embraer 190)
    • 13:30 (CLE)
      14:39 (DTW)
      3h 50m
      DL 4831 (Canadair Regional Jet 900)
      51m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:30 (DTW)
      17:20 (RDU)
      3h 50m
      DL 5422 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:30 (CLE)
      14:39 (DTW)
      5h 39m
      DL 4831 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 46m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 17:25 (DTW)
      19:09 (RDU)
      5h 39m
      DL 5563 (Canadair Regional Jet 900)
    • 13:39 (CLE)
      14:40 (DTW)
      5h 26m
      DL 3468 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 45m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 17:25 (DTW)
      19:05 (RDU)
      5h 26m
      DL 3633 (Canadair Regional Jet 900)
    • 13:41 (CLE)
      14:42 (DTW)
      3h 26m
      DL 3468 (Canadair Regional Jet 900)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:30 (DTW)
      17:07 (RDU)
      3h 26m
      DL 3862 (Canadair Regional Jet 900)
    • 14:35 (CLE)
      16:01 (IAD)
      4h 23m
      UA 6093 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 44m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 17:45 (IAD)
      18:58 (RDU)
      4h 23m
      UA 6360 (Canadair Regional Jet 700)
    • 14:55 (CLE)
      16:39 (EWR)
      6h 15m
      UA 302 (Boeing 737-800)
      2h 51m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 19:30 (EWR)
      21:10 (RDU)
      6h 15m
      DL 6294 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:30 (CLE)
      16:48 (DCA)
      5h 4m
      UA 4195 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 37m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 19:25 (DCA)
      20:34 (RDU)
      5h 4m
      AA 4488 (Embraer 170)
    • 15:39 (CLE)
      17:04 (PHL)
      4h 10m
      AA 3886 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 6m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 18:10 (PHL)
      19:49 (RDU)
      4h 10m
      AA 545 (Embraer 190)
    • 15:40 (CLE)
      18:53 (RDU)
      3h 13m
      AA 765 (Airbus A319)
    • 17:00 (CLE)
      18:18 (DCA)
      3h 34m
      UA 4302 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 7m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 19:25 (DCA)
      20:34 (RDU)
      3h 34m
      AA 4488 (Embraer 170)
    • 17:15 (CLE)
      19:01 (EWR)
      6h
      UA 1857 (Boeing 737-800)
      2h 29m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:30 (EWR)
      23:15 (RDU)
      6h
      UA 3442 (Embraer 170)
    • 17:20 (CLE)
      18:45 (DCA)
      3h 14m
      AA 4001 (Canadair Regional Jet 200)
      40m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 19:25 (DCA)
      20:34 (RDU)
      3h 14m
      AA 4488 (Embraer 170)
    • 17:40 (CLE)
      19:17 (CLT)
      3h 40m
      AA 5268 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 8m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 20:25 (CLT)
      21:20 (RDU)
      3h 40m
      AA 1805 (Airbus A320)
    • 17:55 (CLE)
      18:57 (DTW)
      3h 38m
      DL 1109 (Boeing 717-200)
      58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:33 (RDU)
      3h 38m
      DL 1707 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 18:10 (CLE)
      19:38 (PHL)
      3h 44m
      AA 3896 (Canadair Regional Jet 200)
      52m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 20:30 (PHL)
      21:54 (RDU)
      3h 44m
      AA 669 (Embraer 190)
    • 19:30 (CLE)
      20:56 (IAD)
      3h 39m
      UA 6065 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 4m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:00 (IAD)
      23:09 (RDU)
      3h 39m
      UA 6180 (Canadair Regional Jet 700)
    • 19:45 (CLE)
      21:03 (DCA)
      3h 43m
      UA 4398 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 17m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 22:20 (DCA)
      23:28 (RDU)
      3h 43m
      AA 4447 (Embraer 170)
    • 19:59 (CLE)
      21:36 (CLT)
      5h 20m
      AA 5290 (Canadair Regional Jet 900)
      54m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:30 (CLT)
      01:19 (RDU)
      5h 20m
      AA 1677 (Airbus A320)
    • 20:25 (CLE)
      21:47 (PHL)
      3h 46m
      AA 4055 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 9m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 22:56 (PHL)
      00:11 (RDU) (+1)
      3h 46m
      AA 839 (Embraer 190)