×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Columbus ke Portland. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Columbus ke Portland

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:53 (CMH)
      06:15 (ORD)
      4h 52m
      AA 3197 (Embraer RJ145)
      1h 15m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 07:30 (ORD)
      10:45 (PWM)
      4h 52m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 06:00 (CMH)
      06:32 (ORD)
      6h 25m
      UA 3518 (E7W)
      2h 38m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:10 (ORD)
      12:25 (PWM)
      6h 25m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:00 (CMH)
      07:44 (EWR)
      3h 52m
      UA 4334 (Embraer RJ 135/140/145)
      51m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 08:35 (EWR)
      09:52 (PWM)
      3h 52m
      UA 3809 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:00 (CMH)
      06:32 (ORD)
      6h 25m
      UA 427 (Airbus A319)
      2h 38m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:10 (ORD)
      12:25 (PWM)
      6h 25m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:00 (CMH)
      06:26 (ORD)
      4h 45m
      UA 3449 (E7W)
      1h 4m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 07:30 (ORD)
      10:45 (PWM)
      4h 45m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:00 (CMH)
      07:43 (EWR)
      4h 12m
      UA 3697 (Embraer 170)
      55m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 08:38 (EWR)
      10:12 (PWM)
      4h 12m
      UA 3809 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:10 (CMH)
      07:35 (BWI)
      5h 50m
      WN 2424 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:35 (BWI)
      12:00 (PWM)
      5h 50m
      WN 333 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:30 (CMH)
      07:43 (DTW)
      5h 22m
      DL 5316 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 17m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:52 (PWM)
      5h 22m
      DL 5192 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:40 (CMH)
      07:51 (DTW)
      5h 16m
      DL 3768 (Canadair Regional Jet)
      2h 9m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:56 (PWM)
      5h 16m
      DL 3462 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:00 (CMH)
      08:57 (LGA)
      6h 12m
      DL 3296 (Embraer 175)
      2h 43m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:12 (PWM)
      6h 12m
      DL 3827 (Canadair Regional Jet)
    • 07:00 (CMH)
      08:54 (LGA)
      6h 10m
      DL 3296 (Embraer 175)
      2h 46m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:10 (PWM)
      6h 10m
      DL 3476 (Canadair Regional Jet)
    • 07:00 (CMH)
      08:54 (LGA)
      5h 50m
      DL 3286 (Embraer 175)
      2h 36m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:30 (LGA)
      12:50 (PWM)
      5h 50m
      DL 3997 (Canadair Regional Jet)
    • 07:00 (CMH)
      08:54 (LGA)
      6h 10m
      DL 3296 (Embraer 175)
      2h 46m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:10 (PWM)
      6h 10m
      DL 5612 (Canadair Regional Jet)
    • 07:07 (CMH)
      08:43 (PHL)
      3h 39m
      AA 4564 (Embraer 170)
      41m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 09:24 (PHL)
      10:46 (PWM)
      3h 39m
      AA 4652 (Embraer 175)
    • 07:10 (CMH)
      09:07 (LGA)
      5h 51m
      DL 3338 (Embraer 170)
      2h 22m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:29 (LGA)
      13:01 (PWM)
      5h 51m
      DL 3882 (Canadair Regional Jet)
    • 07:10 (CMH)
      09:07 (LGA)
      5h 51m
      DL 3338 (Embraer 170)
      2h 22m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:29 (LGA)
      13:01 (PWM)
      5h 51m
      DL 6202 (Canadair Regional Jet 700)
    • 07:10 (CMH)
      09:03 (LGA)
      6h 1m
      DL 3338 (Embraer 170)
      2h 37m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:11 (PWM)
      6h 1m
      DL 3967 (Canadair Regional Jet)
    • 07:14 (CMH)
      07:45 (ORD)
      5h 11m
      AA 4755 (Embraer 175)
      1h 25m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:10 (ORD)
      12:25 (PWM)
      5h 11m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 07:35 (CMH)
      11:30 (BWI)
      8h 10m
      WN 2633 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 14:20 (BWI)
      15:45 (PWM)
      8h 10m
      WN 1483 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:35 (CMH)
      07:55 (ORD)
      4h 50m
      UA 245 (Airbus A319)
      1h 15m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:10 (ORD)
      12:25 (PWM)
      4h 50m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:35 (CMH)
      07:55 (ORD)
      4h 50m
      UA 3450 (Embraer 170)
      1h 15m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:10 (ORD)
      12:25 (PWM)
      4h 50m
      UA 3769 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:40 (CMH)
      09:15 (BWI)
      4h 5m
      WN 2331 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:20 (BWI)
      11:45 (PWM)
      4h 5m
      WN 2244 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:00 (CMH)
      09:24 (DCA)
      5h 32m
      AA 5407 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 31m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 11:55 (DCA)
      13:32 (PWM)
      5h 32m
      AA 3944 (Canadair Regional Jet 200)
    • 08:05 (CMH)
      09:11 (DTW)
      3h 51m
      DL 3466 (Canadair Regional Jet)
      49m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:56 (PWM)
      3h 51m
      DL 3462 (Canadair Regional Jet 900)
    • 08:05 (CMH)
      09:18 (DTW)
      3h 47m
      DL 3476 (Canadair Regional Jet)
      42m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:52 (PWM)
      3h 47m
      DL 5192 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:28 (CMH)
      10:24 (LGA)
      4h 44m
      DL 3283 (Embraer 175)
      1h 16m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:12 (PWM)
      4h 44m
      DL 3827 (Canadair Regional Jet)
    • 08:35 (CMH)
      10:24 (LGA)
      4h 26m
      DL 3305 (Embraer 175)
      1h 5m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:29 (LGA)
      13:01 (PWM)
      4h 26m
      DL 3882 (Canadair Regional Jet)
    • 08:35 (CMH)
      10:29 (LGA)
      4h 35m
      DL 3292 (Embraer 175)
      1h 11m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:10 (PWM)
      4h 35m
      DL 3476 (Canadair Regional Jet)
    • 08:35 (CMH)
      10:27 (LGA)
      4h 36m
      DL 3305 (Embraer 175)
      1h 13m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:11 (PWM)
      4h 36m
      DL 3967 (Canadair Regional Jet)
    • 08:35 (CMH)
      10:24 (LGA)
      4h 26m
      DL 3305 (Embraer 175)
      1h 5m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:29 (LGA)
      13:01 (PWM)
      4h 26m
      DL 6202 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:35 (CMH)
      10:29 (LGA)
      4h 35m
      DL 3292 (Embraer 175)
      1h 11m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:40 (LGA)
      13:10 (PWM)
      4h 35m
      DL 5612 (Canadair Regional Jet)
    • 08:40 (CMH)
      10:14 (EWR)
      3h 28m
      UA 4334 (Embraer RJ 135/140/145)
      36m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 10:50 (EWR)
      12:08 (PWM)
      3h 28m
      UA 4391 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 08:45 (CMH)
      10:30 (EWR)
      5h 54m
      UA 3462 (E7W)
      2h 54m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 13:24 (EWR)
      14:39 (PWM)
      5h 54m
      UA 3544 (E7W)
    • 08:54 (CMH)
      10:08 (DCA)
      4h 38m
      AA 4142 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 47m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 11:55 (DCA)
      13:32 (PWM)
      4h 38m
      AA 3944 (Canadair Regional Jet 200)
    • 09:00 (CMH)
      10:49 (LGA)
      3h 50m
      DL 3305 (Embraer 175)
      41m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:30 (LGA)
      12:50 (PWM)
      3h 50m
      DL 3997 (Canadair Regional Jet)
    • 09:22 (CMH)
      10:45 (CLT)
      4h 30m
      AA 5065 (Canadair Regional Jet 900)
      55m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 11:40 (CLT)
      13:52 (PWM)
      4h 30m
      AA 413 (Airbus A319)
    • 09:40 (CMH)
      13:40 (BWI)
      7h 5m
      WN 1359 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:25 (BWI)
      16:45 (PWM)
      7h 5m
      WN 1340 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:50 (CMH)
      11:01 (DTW)
      4h 20m
      DL 3448 (Canadair Regional Jet)
      1h 14m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      14:10 (PWM)
      4h 20m
      DL 5110 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:04 (CMH)
      11:14 (IAD)
      4h
      UA 6155 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 16m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 12:30 (IAD)
      14:04 (PWM)
      4h
      UA 4520 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:05 (CMH)
      11:20 (DTW)
      3h 47m
      DL 3536 (Canadair Regional Jet)
      40m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:00 (DTW)
      13:52 (PWM)
      3h 47m
      DL 5192 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:05 (CMH)
      11:20 (DTW)
      5h 58m
      DL 3536 (Canadair Regional Jet)
      2h 50m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:10 (DTW)
      16:03 (PWM)
      5h 58m
      DL 5217 (Canadair Regional Jet 900)
    • 10:05 (CMH)
      11:11 (DTW)
      4h 4m
      DL 3789 (Canadair Regional Jet)
      1h 4m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      14:09 (PWM)
      4h 4m
      DL 5275 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (CMH)
      11:26 (IAD)
      3h 45m
      UA 6155 (Canadair Regional Jet 700)
      57m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 12:23 (IAD)
      14:00 (PWM)
      3h 45m
      UA 6011 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:48 (CMH)
      11:10 (ORD)
      6h 20m
      AA 3723 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:08 (PWM)
      6h 20m
      UA 4035 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:53 (CMH)
      12:42 (EWR)
      3h 46m
      UA 4226 (Embraer RJ 135/140/145)
      42m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 13:24 (EWR)
      14:39 (PWM)
      3h 46m
      UA 3544 (E7W)
    • 10:53 (CMH)
      12:42 (EWR)
      3h 46m
      UA 4226 (Embraer RJ 135/140/145)
      42m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 13:24 (EWR)
      14:39 (PWM)
      3h 46m
      UA 4188 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:56 (CMH)
      11:19 (ORD)
      6h 12m
      UA 805 (Boeing 737-900)
      2h 26m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:08 (PWM)
      6h 12m
      UA 4035 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:56 (CMH)
      11:19 (ORD)
      6h 12m
      UA 805 (Boeing 737-900)
      2h 26m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:08 (PWM)
      6h 12m
      UA 3496 (E7W)
    • 11:00 (CMH)
      12:44 (LGA)
      6h 5m
      DL 6254 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 46m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:30 (LGA)
      17:05 (PWM)
      6h 5m
      DL 3834 (Canadair Regional Jet)
    • 11:00 (CMH)
      12:41 (LGA)
      6h 2m
      DL 6210 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 49m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:30 (LGA)
      17:02 (PWM)
      6h 2m
      DL 3446 (Canadair Regional Jet)
    • 11:00 (CMH)
      12:47 (LGA)
      6h 18m
      DL 5550 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 58m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:45 (LGA)
      17:18 (PWM)
      6h 18m
      DL 6194 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:00 (CMH)
      12:41 (LGA)
      6h 2m
      DL 6210 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 49m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:30 (LGA)
      17:02 (PWM)
      6h 2m
      DL 3447 (Canadair Regional Jet)
    • 11:15 (CMH)
      12:50 (EWR)
      5h 8m
      UA 3908 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 20m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:10 (EWR)
      16:23 (PWM)
      5h 8m
      UA 3795 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 12:00 (CMH)
      13:13 (DTW)
      4h 4m
      DL 3451 (Canadair Regional Jet)
      52m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:05 (DTW)
      16:04 (PWM)
      4h 4m
      DL 3444 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:00 (CMH)
      13:07 (DTW)
      3h 46m
      DL 3530 (Canadair Regional Jet)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 13:55 (DTW)
      15:46 (PWM)
      3h 46m
      DL 3746 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:00 (CMH)
      13:14 (DCA)
      4h 37m
      AA 4549 (Embraer 175)
      1h 45m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 14:59 (DCA)
      16:37 (PWM)
      4h 37m
      AA 5509 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (CMH)
      13:13 (DTW)
      4h 4m
      DL 3474 (Canadair Regional Jet)
      52m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 14:05 (DTW)
      16:04 (PWM)
      4h 4m
      DL 5110 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (CMH)
      13:07 (DTW)
      3h 46m
      DL 3672 (Canadair Regional Jet)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 13:55 (DTW)
      15:46 (PWM)
      3h 46m
      DL 3746 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:20 (CMH)
      13:30 (BWI)
      5h 25m
      WN 4500 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 16:20 (BWI)
      17:45 (PWM)
      5h 25m
      WN 1462 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:23 (CMH)
      12:40 (ORD)
      4h 45m
      AA 4715 (Embraer 175)
      1h 5m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      17:08 (PWM)
      4h 45m
      UA 4035 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:20 (CMH)
      14:30 (BWI)
      3h 25m
      WN 499 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:25 (BWI)
      16:45 (PWM)
      3h 25m
      WN 1340 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:27 (CMH)
      14:59 (PHL)
      4h 5m
      AA 4649 (Embraer 175)
      1h 6m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 16:05 (PHL)
      17:32 (PWM)
      4h 5m
      AA 3900 (Canadair Regional Jet 200)
    • 13:30 (CMH)
      15:19 (EWR)
      4h 46m
      UA 3965 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 40m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 16:59 (EWR)
      18:16 (PWM)
      4h 46m
      UA 3970 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:30 (CMH)
      14:40 (BWI)
      3h 30m
      WN 3201 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      17:00 (PWM)
      3h 30m
      WN 2234 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 13:40 (CMH)
      15:29 (EWR)
      5h 10m
      UA 4335 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 49m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:18 (EWR)
      18:50 (PWM)
      5h 10m
      UA 3970 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 13:40 (CMH)
      15:27 (LGA)
      5h 53m
      DL 5550 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 33m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:33 (PWM)
      5h 53m
      DL 3879 (Canadair Regional Jet)
    • 13:41 (CMH)
      15:21 (LGA)
      5h 46m
      DL 3313 (Embraer 170)
      2h 39m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:27 (PWM)
      5h 46m
      DL 3316 (Embraer 175)
    • 13:50 (CMH)
      15:13 (CLT)
      6h 26m
      AA 5241 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 51m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 18:04 (CLT)
      20:16 (PWM)
      6h 26m
      AA 2075 (Airbus A319)
    • 14:00 (CMH)
      15:46 (LGA)
      5h 19m
      DL 6194 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 14m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:19 (PWM)
      5h 19m
      DL 3643 (Canadair Regional Jet 900)
    • 14:31 (CMH)
      15:55 (IAD)
      4h 49m
      UA 6162 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 50m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 17:45 (IAD)
      19:20 (PWM)
      4h 49m
      UA 4790 (Embraer RJ145)
    • 15:00 (CMH)
      16:43 (LGA)
      4h 35m
      DL 3308 (Embraer 175)
      1h 27m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:10 (LGA)
      19:35 (PWM)
      4h 35m
      DL 5527 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:10 (CMH)
      16:25 (DCA)
      3h 48m
      AA 4500 (Embraer 170)
      55m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 17:20 (DCA)
      18:58 (PWM)
      3h 48m
      AA 3932 (Canadair Regional Jet 200)
    • 15:27 (CMH)
      17:05 (PHL)
      4h 22m
      AA 4550 (Embraer 170)
      1h 10m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 18:15 (PHL)
      19:49 (PWM)
      4h 22m
      AA 4097 (Canadair Regional Jet 200)
    • 15:36 (CMH)
      16:00 (ORD)
      6h 38m
      AA 4539 (Embraer 175)
      2h 55m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:55 (ORD)
      22:14 (PWM)
      6h 38m
      UA 3765 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 15:55 (CMH)
      17:34 (LGA)
      5h 4m
      DL 3984 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 55m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:29 (LGA)
      20:59 (PWM)
      5h 4m
      DL 3873 (Canadair Regional Jet)
    • 16:40 (CMH)
      17:06 (ORD)
      5h 55m
      UA 5245 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 11m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 19:17 (ORD)
      22:35 (PWM)
      5h 55m
      UA 4799 (Embraer RJ145)
    • 16:45 (CMH)
      21:05 (BWI)
      6h 55m
      WN 1433 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:15 (BWI)
      23:40 (PWM)
      6h 55m
      WN 2015 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:20 (CMH)
      19:07 (LGA)
      3h 47m
      DL 3654 (Canadair Regional Jet 900)
      43m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:50 (LGA)
      21:07 (PWM)
      3h 47m
      DL 3880 (Canadair Regional Jet)
    • 17:21 (CMH)
      17:45 (ORD)
      5h 10m
      AA 4388 (Embraer 175)
      1h 32m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 19:17 (ORD)
      22:31 (PWM)
      5h 10m
      UA 233 (Airbus A320)
    • 17:21 (CMH)
      17:45 (ORD)
      4h 53m
      AA 4388 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:55 (ORD)
      22:14 (PWM)
      4h 53m
      UA 3765 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:27 (CMH)
      19:26 (EWR)
      5h 15m
      UA 3824 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 49m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:15 (EWR)
      22:42 (PWM)
      5h 15m
      UA 3804 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 17:32 (CMH)
      17:59 (ORD)
      4h 59m
      UA 5245 (E7W)
      1h 18m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 19:17 (ORD)
      22:31 (PWM)
      4h 59m
      UA 233 (Airbus A320)
    • 17:35 (CMH)
      18:49 (DTW)
      4h 14m
      DL 3453 (Canadair Regional Jet)
      1h 6m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:49 (PWM)
      4h 14m
      DL 5227 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:37 (CMH)
      18:00 (ORD)
      4h 37m
      UA 515 (Airbus A319)
      55m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:55 (ORD)
      22:14 (PWM)
      4h 37m
      UA 3765 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:37 (CMH)
      18:00 (ORD)
      4h 37m
      UA 3823 (Embraer RJ 135/140/145)
      55m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:55 (ORD)
      22:14 (PWM)
      4h 37m
      UA 3765 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:40 (CMH)
      18:47 (DTW)
      4h 13m
      DL 5610 (Canadair Regional Jet)
      1h 8m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:53 (PWM)
      4h 13m
      DL 5114 (Canadair Regional Jet 900)
    • 17:40 (CMH)
      18:54 (DTW)
      3h 58m
      DL 3744 (Canadair Regional Jet)
      51m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:45 (DTW)
      21:38 (PWM)
      3h 58m
      DL 3632 (Canadair Regional Jet 900)
    • 17:42 (CMH)
      18:59 (DTW)
      4h 4m
      DL 3531 (Canadair Regional Jet)
      56m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:46 (PWM)
      4h 4m
      DL 1242 (Boeing 717-200)
    • 17:42 (CMH)
      18:59 (DTW)
      4h 4m
      DL 3951 (Canadair Regional Jet)
      56m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:46 (PWM)
      4h 4m
      DL 5175 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:50 (CMH)
      18:57 (DTW)
      4h 3m
      DL 5272 (Canadair Regional Jet 900)
      58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:53 (PWM)
      4h 3m
      DL 5114 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 15 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 19 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:50 (CMH)
      18:17 (ORD)
      4h 45m
      UA 515 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 19:17 (ORD)
      22:35 (PWM)
      4h 45m
      UA 3507 (E7W)
    • 18:00 (CMH)
      19:20 (BWI)
      4h 50m
      WN 4984 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:30 (BWI)
      22:50 (PWM)
      4h 50m
      WN 4965 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:02 (CMH)
      19:41 (PHL)
      4h 2m
      AA 4685 (Embraer 175)
      58m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 20:39 (PHL)
      22:04 (PWM)
      4h 2m
      AA 1899 (Embraer 190)
    • 18:15 (CMH)
      19:35 (BWI)
      5h 10m
      WN 1704 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:05 (BWI)
      23:25 (PWM)
      5h 10m
      WN 292 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:25 (CMH)
      20:11 (LGA)
      4h 42m
      DL 5332 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 44m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:55 (LGA)
      23:07 (PWM)
      4h 42m
      DL 6244 (Canadair Regional Jet 700)
    • 18:25 (CMH)
      20:12 (LGA)
      4h 53m
      DL 3655 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 47m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:59 (LGA)
      23:18 (PWM)
      4h 53m
      DL 3880 (Canadair Regional Jet)
    • 18:25 (CMH)
      20:11 (LGA)
      4h 39m
      DL 6278 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 44m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:55 (LGA)
      23:04 (PWM)
      4h 39m
      DL 3880 (Canadair Regional Jet 900)
    • 19:06 (CMH)
      20:16 (DTW)
      4h 46m
      DL 3354 (Embraer 175)
      1h 34m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 21:50 (DTW)
      23:52 (PWM)
      4h 46m
      DL 5114 (Canadair Regional Jet 900)
    • 19:06 (CMH)
      20:16 (DTW)
      4h 51m
      DL 3349 (Embraer 175)
      1h 39m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 21:55 (DTW)
      23:57 (PWM)
      4h 51m
      DL 3477 (Canadair Regional Jet 900)
    • 19:10 (CMH)
      20:17 (IAD)
      4h 35m
      UA 6251 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 53m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:10 (IAD)
      23:45 (PWM)
      4h 35m
      UA 4648 (Embraer RJ145)