×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Chiang Mai ke Phnom Penh. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Chiang Mai ke Phnom Penh

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:55 (CNX)
      08:15 (BKK)
      5h 35m
      PG 222 (Airbus A320)
      3h 5m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 11:20 (BKK)
      12:30 (PNH)
      5h 35m
      PG 939 (Airbus A319)
    • 07:00 (CNX)
      08:10 (BKK)
      5h 30m
      TG 123 (Airbus A320)
      3h 10m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 11:20 (BKK)
      12:30 (PNH)
      5h 30m
      PG 939 (Airbus A319)
    • 10:05 (CNX)
      11:25 (BKK)
      4h 50m
      TG 103 (Boeing 777-300)
      2h 20m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 13:45 (BKK)
      14:55 (PNH)
      4h 50m
      PG 933 (Airbus A320)
    • 10:10 (CNX)
      11:30 (BKK)
      4h 45m
      PG 216 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 13:45 (BKK)
      14:55 (PNH)
      4h 45m
      PG 933 (Airbus A320)
    • 10:40 (CNX)
      11:50 (BKK)
      4h
      TG 105 (Airbus A330)
      1h 40m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 13:30 (BKK)
      14:40 (PNH)
      4h
      PG 933 (Airbus A320)
    • 12:20 (CNX)
      13:30 (BKK)
      6h 15m
      TG 107 (Airbus A320)
      3h 55m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 17:25 (BKK)
      18:35 (PNH)
      6h 15m
      PG 935 (Airbus A320)
    • 14:10 (CNX)
      18:40 (REP)
      8h 25m
      PG 907 (Airbus A319)
      3h 10m berhenti sebentar di Siem Reap (REP)
    • 21:50 (REP)
      22:35 (PNH)
      8h 25m
      K6 7120 (ATR 72)
    • 14:40 (CNX)
      16:00 (BKK)
      4h
      PG 907 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 17:30 (BKK)
      18:40 (PNH)
      4h
      PG 935 (Airbus A319)
    • 15:20 (CNX)
      16:30 (BKK)
      4h 15m
      TG 111 (Airbus A330)
      1h 50m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 18:20 (BKK)
      19:35 (PNH)
      4h 15m
      TG 584 (Airbus A330)
    • 17:05 (CNX)
      18:15 (BKK)
      5h 40m
      TG 613 (Airbus A330)
      3h 20m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 21:35 (BKK)
      22:45 (PNH)
      5h 40m
      PG 937 (Airbus A320)
    • 17:15 (CNX)
      18:35 (BKK)
      5h 30m
      PG 226 (Airbus A319)
      3h berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 21:35 (BKK)
      22:45 (PNH)
      5h 30m
      PG 937 (Airbus A320)
    • 19:10 (CNX)
      20:30 (BKK)
      3h 35m
      PG 220 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 21:35 (BKK)
      22:45 (PNH)
      3h 35m
      PG 937 (Airbus A320)
    • 19:20 (CNX)
      20:30 (BKK)
      3h 25m
      TG 117 (Boeing 777-300)
      1h 5m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 21:35 (BKK)
      22:45 (PNH)
      3h 25m
      PG 937 (Airbus A319)