×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Cape Town ke Ndola. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Cape Town ke Ndola

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:45 (CPT)
      07:40 (JNB)
      6h 50m
      SA 378 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:20 (JNB)
      12:35 (NLA)
      6h 50m
      SA 96 (Airbus A319)
    • 06:00 (CPT)
      07:55 (JNB)
      6h 35m
      SA 302 (Airbus A319)
      2h 25m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:20 (JNB)
      12:35 (NLA)
      6h 35m
      SA 96 (Airbus A319)
    • 06:10 (CPT)
      08:05 (JNB)
      6h 25m
      SA 304 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:20 (JNB)
      12:35 (NLA)
      6h 25m
      SA 96 (Airbus A319)
    • 06:15 (CPT)
      08:15 (JNB)
      6h 20m
      BA 6400 (Boeing 737-800)
      2h 5m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:20 (JNB)
      12:35 (NLA)
      6h 20m
      SA 96 (Airbus A319)
    • 06:20 (CPT)
      08:15 (JNB)
      6h 15m
      SA 308 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 10:20 (JNB)
      12:35 (NLA)
      6h 15m
      SA 96 (Airbus A319)
    • 10:15 (CPT)
      12:10 (JNB)
      7h 55m
      SA 324 (Airbus A319)
      3h 50m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 16:00 (JNB)
      18:10 (NLA)
      7h 55m
      SA 8156 (Embraer RJ135)
    • 11:15 (CPT)
      13:10 (JNB)
      6h 55m
      SA 326 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 16:00 (JNB)
      18:10 (NLA)
      6h 55m
      SA 8156 (Embraer RJ135)
    • 12:00 (CPT)
      13:55 (JNB)
      6h 10m
      SA 332 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 16:00 (JNB)
      18:10 (NLA)
      6h 10m
      SA 8156 (Embraer RJ135)
    • 12:20 (CPT)
      14:20 (JNB)
      5h 50m
      BA 6414 (Boeing 737-400)
      1h 40m berhenti sebentar di Johannesburg (JNB)
    • 16:00 (JNB)
      18:10 (NLA)
      5h 50m
      SA 8156 (Embraer RJ135)