×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Changsha ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Changsha ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:55 (CSX)
      09:20 (NKG)
      1h 25m
      MF 8035 (Boeing 737-800)
    • 08:00 (CSX)
      09:45 (SHA)
      5h 44m
      CZ 3526 (Airbus A320)
      1h 54m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 11:39 (SHA)
      13:44 (NKG)
      5h 44m
      MU 6151 (Train)
    • 08:30 (CSX)
      10:15 (SHA)
      6h 25m
      CZ 3965 (Airbus A320)
      2h 31m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 12:46 (SHA)
      14:55 (NKG)
      6h 25m
      MU 6153 (Train)
    • 08:35 (CSX)
      10:05 (NKG)
      1h 30m
      CZ 3125 (Airbus A320)
    • 08:55 (CSX)
      10:25 (FOC)
      5h 35m
      MF 5240 (Boeing 737-800)
      2h 45m berhenti sebentar di Fuzhou (FOC)
    • 13:10 (FOC)
      14:30 (NKG)
      5h 35m
      HU 7274 (Boeing 737-800)
    • 09:30 (CSX)
      10:55 (FOC)
      5h
      MF 8336 (Boeing 737-800)
      2h 15m berhenti sebentar di Fuzhou (FOC)
    • 13:10 (FOC)
      14:30 (NKG)
      5h
      HU 7274 (Boeing 737-800)
    • 09:55 (CSX)
      11:45 (SHA)
      6h 12m
      MU 5324 (Airbus A320)
      2h 22m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 14:07 (SHA)
      16:07 (NKG)
      6h 12m
      MU 6155 (Train)
    • 09:55 (CSX)
      11:25 (FOC)
      5h 15m
      3U 8997 (Airbus A321)
      2h 20m berhenti sebentar di Fuzhou (FOC)
    • 13:45 (FOC)
      15:10 (NKG)
      5h 15m
      MF 8287 (Boeing 737)
    • 11:10 (CSX)
      12:40 (NKG)
      1h 30m
      CZ 3985 (Airbus A320)
    • 11:30 (CSX)
      13:15 (SHA)
      6h 45m
      FM 9396 (Boeing 737)
      2h 59m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 16:14 (SHA)
      18:15 (NKG)
      6h 45m
      MU 6157 (Train)
    • 12:20 (CSX)
      13:45 (NKG)
      1h 25m
      CA 8958 (Boeing 737-800)
    • 12:35 (CSX)
      14:20 (SHA)
      6h 44m
      CZ 3967 (Airbus A320)
      2h 58m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 17:18 (SHA)
      19:19 (NKG)
      6h 44m
      MU 6161 (Train)
    • 13:20 (CSX)
      14:55 (NKG)
      1h 35m
      HU 7843 (Boeing 737-800)
    • 13:35 (CSX)
      15:10 (NKG)
      1h 35m
      MU 2754 (Airbus A319)
    • 14:45 (CSX)
      16:30 (SHA)
      5h 24m
      FM 9392 (Boeing 737)
      1h 39m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 18:09 (SHA)
      20:09 (NKG)
      5h 24m
      MU 6165 (Train)
    • 15:45 (CSX)
      17:10 (NKG)
      1h 25m
      ZH 9418 (Boeing 737-800)
    • 17:10 (CSX)
      18:45 (SHA)
      5h 53m
      MU 5272 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 21:10 (SHA)
      23:03 (NKG)
      5h 53m
      MU 6159 (Train)
    • 18:40 (CSX)
      20:05 (NKG)
      1h 25m
      EU 2754 (Airbus A319)
    • 18:50 (CSX)
      20:40 (PVG)
      4h 25m
      FM 9400 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 22:10 (PVG)
      23:15 (NKG)
      4h 25m
      MU 2882 (Airbus A319)
    • 21:55 (CSX)
      23:15 (NKG)
      1h 20m
      MU 2716 (Airbus A320)
    • 23:30 (CSX)
      01:05 (NKG) (+1)
      1h 35m
      MU 2706 (Airbus A320)