×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Cancun ke Salisbury-Ocean City. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Cancun ke Salisbury-Ocean City

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 12:35 (CUN)
      16:35 (CLT)
      6h 36m
      AA 895 (Airbus A321)
      1h 40m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 18:15 (CLT)
      20:11 (SBY)
      6h 36m
      AA 4835 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 14:55 (CUN)
      18:30 (PHL)
      6h 25m
      AA 805 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 20:35 (PHL)
      21:20 (SBY)
      6h 25m
      AA 4915 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 15:45 (CUN)
      18:35 (CLT)
      6h
      AA 886 (Airbus A320)
      1h 27m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 20:02 (CLT)
      21:45 (SBY)
      6h
      AA 4909 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 17:00 (CUN)
      20:35 (PHL)
      6h 42m
      AA 2099 (Airbus A320)
      2h 24m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 22:59 (PHL)
      23:42 (SBY)
      6h 42m
      AA 4913 (De Havilland DHC-8 Dash 8)