×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Cuzco ke Piura. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Cuzco ke Piura

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:50 (CUZ)
      08:15 (LIM)
      6h
      P9 213 (Boeing 737)
      2h 55m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 11:10 (LIM)
      12:50 (PIU)
      6h
      P9 410 (Boeing 737)
    • 07:00 (CUZ)
      08:35 (LIM)
      5h 5m
      LA 2024 (Airbus A320)
      1h 45m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 10:20 (LIM)
      12:05 (PIU)
      5h 5m
      LA 2312 (Airbus A319)
    • 07:22 (CUZ)
      08:55 (LIM)
      4h 43m
      AV 838 (Airbus A319)
      1h 25m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 10:20 (LIM)
      12:05 (PIU)
      4h 43m
      LA 2312 (Airbus A319)
    • 07:25 (CUZ)
      09:00 (LIM)
      4h 40m
      LA 2010 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 10:20 (LIM)
      12:05 (PIU)
      4h 40m
      LA 2312 (Airbus A319)
    • 12:05 (CUZ)
      13:35 (LIM)
      6h 5m
      LA 2026 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      6h 5m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 12:35 (CUZ)
      14:05 (LIM)
      5h 35m
      LA 2048 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      5h 35m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 12:35 (CUZ)
      14:05 (LIM)
      6h 6m
      LA 2048 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      6h 6m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 12:50 (CUZ)
      14:15 (LIM)
      5h 51m
      AV 836 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      5h 51m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 12:50 (CUZ)
      14:15 (LIM)
      5h 30m
      AV 836 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:40 (LIM)
      18:20 (PIU)
      5h 30m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 12:55 (CUZ)
      14:25 (LIM)
      5h 46m
      LA 2020 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      5h 46m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 12:55 (CUZ)
      14:25 (LIM)
      5h 15m
      LA 2020 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      5h 15m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 13:35 (CUZ)
      15:05 (LIM)
      4h 35m
      LA 2040 (Airbus A320)
      1h 25m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      4h 35m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 13:35 (CUZ)
      15:05 (LIM)
      5h 6m
      LA 2040 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      5h 6m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 13:45 (CUZ)
      15:15 (LIM)
      4h 56m
      LA 2036 (Airbus A320)
      1h 45m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      4h 56m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 13:45 (CUZ)
      15:15 (LIM)
      4h 25m
      LA 2036 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      4h 25m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 14:10 (CUZ)
      15:40 (LIM)
      6h 5m
      LA 2030 (Airbus A319)
      2h 50m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 18:30 (LIM)
      20:15 (PIU)
      6h 5m
      LA 2310 (Airbus A319)
    • 14:10 (CUZ)
      15:40 (LIM)
      4h
      LA 2030 (Airbus A319)
      50m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:30 (LIM)
      18:10 (PIU)
      4h
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 14:20 (CUZ)
      15:50 (LIM)
      4h 21m
      LA 2122 (Airbus A319)
      1h 10m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      4h 21m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 14:28 (CUZ)
      15:55 (LIM)
      3h 52m
      AV 808 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 16:40 (LIM)
      18:20 (PIU)
      3h 52m
      LA 2308 (Airbus A319)
    • 14:28 (CUZ)
      15:55 (LIM)
      6h 12m
      AV 808 (Airbus A320)
      3h berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 18:55 (LIM)
      20:40 (PIU)
      6h 12m
      LA 2310 (Airbus A319)
    • 14:28 (CUZ)
      15:55 (LIM)
      4h 13m
      AV 808 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      4h 13m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 14:30 (CUZ)
      16:00 (LIM)
      6h 5m
      LA 2122 (Airbus A319)
      2h 50m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 18:50 (LIM)
      20:35 (PIU)
      6h 5m
      LA 2310 (Airbus A319)
    • 14:35 (CUZ)
      16:05 (LIM)
      4h 6m
      LA 2030 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 17:00 (LIM)
      18:41 (PIU)
      4h 6m
      AV 826 (Airbus A320)
    • 15:15 (CUZ)
      16:40 (LIM)
      5h 25m
      LA 2074 (Airbus A319)
      2h 15m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 18:55 (LIM)
      20:40 (PIU)
      5h 25m
      LA 2310 (Airbus A319)
    • 15:45 (CUZ)
      17:15 (LIM)
      6h 15m
      LA 2034 (Airbus A320)
      3h berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 20:15 (LIM)
      22:00 (PIU)
      6h 15m
      LA 2304 (Airbus A320)
    • 16:45 (CUZ)
      18:15 (LIM)
      5h 20m
      LA 2042 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 20:20 (LIM)
      22:05 (PIU)
      5h 20m
      LA 2304 (Airbus A319)
    • 16:58 (CUZ)
      18:25 (LIM)
      5h 7m
      AV 830 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 20:25 (LIM)
      22:05 (PIU)
      5h 7m
      LA 2304 (Airbus A319)
    • 17:15 (CUZ)
      18:45 (LIM)
      4h 45m
      LA 2064 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Lima (LIM)
    • 20:15 (LIM)
      22:00 (PIU)
      4h 45m
      LA 2304 (Airbus A319)