×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dar Es Salaam ke Pemba. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dar Es Salaam ke Pemba

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:20 (DAR)
      07:40 (ZNZ)
      2h 40m
      B4 102 (CN2)
      1h 50m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 09:30 (ZNZ)
      10:00 (PMA)
      2h 40m
      B4 603 (CN2)
    • 07:30 (DAR)
      08:30 (PMA)
      1h
      CQ 141 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 07:45 (DAR)
      08:50 (PMA)
      1h 5m
      UI 201 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 08:45 (DAR)
      09:05 (ZNZ)
      1h 15m
      B4 104 (CN2)
      25m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 09:30 (ZNZ)
      10:00 (PMA)
      1h 15m
      B4 603 (CN2)
    • 12:00 (DAR)
      12:20 (ZNZ)
      2h 35m
      UI 203 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
      1h 45m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 14:05 (ZNZ)
      14:35 (PMA)
      2h 35m
      UI 207 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 12:30 (DAR)
      12:50 (ZNZ)
      2h 35m
      CQ 107 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
      1h 40m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 14:30 (ZNZ)
      15:05 (PMA)
      2h 35m
      CQ 143 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 13:30 (DAR)
      14:35 (PMA)
      1h 5m
      UI 207 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 13:30 (DAR)
      13:50 (ZNZ)
      3h 5m
      UI 207 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
      2h 15m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 16:05 (ZNZ)
      16:35 (PMA)
      3h 5m
      UI 205 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 14:00 (DAR)
      15:05 (PMA)
      1h 5m
      CQ 143 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))
    • 14:00 (DAR)
      14:20 (ZNZ)
      2h 15m
      B4 108 (CN2)
      1h 25m berhenti sebentar di Zanzibar (ZNZ)
    • 15:45 (ZNZ)
      16:15 (PMA)
      2h 15m
      B4 605 (CN2)
    • 15:30 (DAR)
      16:35 (PMA)
      1h 5m
      UI 205 (Cessna Light Aircraft(Single Turboprop))