×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dallas ke Puebla. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dallas ke Puebla

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:59 (DFW)
      10:46 (MTY)
      5h 32m
      AA 3166 (Embraer 175)
      2h 14m berhenti sebentar di Monterrey (MTY)
    • 13:00 (MTY)
      14:31 (PBC)
      5h 32m
      AM 2330 (Embraer RJ145)
    • 10:50 (DFW)
      12:33 (MTY)
      6h 10m
      AA 3174 (Embraer 175)
      2h 52m berhenti sebentar di Monterrey (MTY)
    • 15:25 (MTY)
      17:00 (PBC)
      6h 10m
      AM 2330 (Embraer RJ145)
    • 12:14 (DFW)
      15:00 (MEX)
      9h 11m
      AM 2689 (Embraer 170/195)
      2h 55m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 17:55 (MEX)
      21:25 (PBC)
      9h 11m
      VW 104 (ATR42/ATR72)
    • 13:10 (DFW)
      14:22 (IAH)
      7h 10m
      UA 5269 (Canadair Regional Jet 700)
      3h 43m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 18:05 (IAH)
      20:20 (PBC)
      7h 10m
      UA 4178 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 14:40 (DFW)
      15:54 (IAH)
      6h 43m
      AA 351 (Boeing (Douglas) MD-82)
      3h 16m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 19:10 (IAH)
      21:23 (PBC)
      6h 43m
      UA 4178 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 15:30 (DFW)
      16:42 (IAH)
      4h 50m
      UA 5603 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 23m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 18:05 (IAH)
      20:20 (PBC)
      4h 50m
      UA 4178 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:30 (DFW)
      17:47 (IAH)
      5h
      AA 2682 (Airbus A319)
      1h 28m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 19:15 (IAH)
      21:30 (PBC)
      5h
      UA 4178 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:51 (DFW)
      18:40 (MTY)
      6h 37m
      AA 3240 (Embraer 175)
      3h 15m berhenti sebentar di Monterrey (MTY)
    • 21:55 (MTY)
      23:28 (PBC)
      6h 37m
      AM 2283 (Embraer RJ145)
    • 17:20 (DFW)
      18:32 (IAH)
      4h 10m
      UA 649 (Airbus A319)
      43m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 19:15 (IAH)
      21:30 (PBC)
      4h 10m
      UA 4178 (Embraer RJ 135/140/145)