×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dallas ke Roatan. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dallas ke Roatan

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:00 (DFW)
      08:50 (MIA)
      8h 51m
      AA 1364 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h 44m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:34 (MIA)
      13:51 (RTB)
      8h 51m
      AA 1517 (Airbus A319)
    • 05:30 (DFW)
      06:42 (IAH)
      7h 43m
      UA 1843 (Airbus A319)
      3h 38m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 10:20 (IAH)
      13:13 (RTB)
      7h 43m
      UA 1434 (Boeing 737-800)
    • 06:00 (DFW)
      09:04 (ATL)
      7h 21m
      DL 1890 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 56m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 11:00 (ATL)
      13:21 (RTB)
      7h 21m
      DL 694 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:15 (DFW)
      10:05 (MIA)
      7h 36m
      AA 2318 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 29m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:34 (MIA)
      13:51 (RTB)
      7h 36m
      AA 1517 (Airbus A319)
    • 07:00 (DAL)
      10:02 (ATL)
      6h 21m
      DL 2390 (Boeing 717-200)
      58m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 11:00 (ATL)
      13:21 (RTB)
      6h 21m
      DL 694 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:00 (DFW)
      10:06 (ATL)
      6h 10m
      DL 2591 (Boeing (Douglas) MD-88)
      54m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 11:00 (ATL)
      13:10 (RTB)
      6h 10m
      DL 694 (Airbus A320)
    • 07:00 (DFW)
      08:08 (IAH)
      6h 13m
      AA 5831 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 12m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 10:20 (IAH)
      13:13 (RTB)
      6h 13m
      UA 1434 (Boeing 737-800)
    • 07:05 (DFW)
      08:17 (IAH)
      6h 8m
      UA 570 (Airbus A319)
      2h 3m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 10:20 (IAH)
      13:13 (RTB)
      6h 8m
      UA 1434 (Boeing 737-800)
    • 07:25 (DFW)
      11:24 (MIA)
      6h 26m
      AA 2366 (Boeing 767-300)
      1h 10m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:34 (MIA)
      13:51 (RTB)
      6h 26m
      AA 1517 (Airbus A319)
    • 10:40 (DFW)
      14:07 (RTB)
      3h 27m
      AA 1069 (Airbus A319)