×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dunedin ke Palmerston North. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dunedin ke Palmerston North

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:25 (DUD)
      09:20 (AKL)
      4h 55m
      NZ 410 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 10:10 (AKL)
      11:20 (PMR)
      4h 55m
      NZ 5223 (ATR 72)
    • 06:30 (DUD)
      07:30 (CHC)
      4h 15m
      NZ 5012 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Christchurch (CHC)
    • 09:30 (CHC)
      10:45 (PMR)
      4h 15m
      NZ 5348 (ATR 72)
    • 08:15 (DUD)
      09:15 (CHC)
      5h 15m
      NZ 5016 (ATR 72)
      3h berhenti sebentar di Christchurch (CHC)
    • 12:15 (CHC)
      13:30 (PMR)
      5h 15m
      NZ 5344 (ATR 72)
    • 10:00 (DUD)
      11:45 (AKL)
      5h 30m
      NZ 672 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 14:20 (AKL)
      15:30 (PMR)
      5h 30m
      NZ 5215 (ATR 72)
    • 10:10 (DUD)
      11:10 (CHC)
      3h 20m
      NZ 8052 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      1h 5m berhenti sebentar di Christchurch (CHC)
    • 12:15 (CHC)
      13:30 (PMR)
      3h 20m
      NZ 5344 (ATR 72)
    • 10:35 (DUD)
      12:15 (WLG)
      3h
      NZ 5330 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 13:00 (WLG)
      13:35 (PMR)
      3h
      NZ 8620 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 11:00 (DUD)
      13:50 (AKL)
      4h 30m
      NZ 448 (Airbus A320)
      30m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 14:20 (AKL)
      15:30 (PMR)
      4h 30m
      NZ 5215 (ATR 72)
    • 14:40 (DUD)
      15:40 (CHC)
      5h
      NZ 5054 (ATR 72)
      2h 45m berhenti sebentar di Christchurch (CHC)
    • 18:25 (CHC)
      19:40 (PMR)
      5h
      NZ 5350 (ATR 72)
    • 14:55 (DUD)
      16:40 (AKL)
      3h 35m
      NZ 674 (Airbus A320)
      40m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 17:20 (AKL)
      18:30 (PMR)
      3h 35m
      NZ 5217 (ATR 72)
    • 15:15 (DUD)
      16:55 (WLG)
      3h 35m
      NZ 5328 (ATR 72)
      1h 20m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 18:15 (WLG)
      18:50 (PMR)
      3h 35m
      NZ 8282 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)