×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Davao ke Puerto Princesa. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Davao ke Puerto Princesa

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:05 (DVO)
      07:50 (MNL)
      5h 25m
      5J 962 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Manila (MNL)
    • 10:05 (MNL)
      11:30 (PPS)
      5h 25m
      5J 635 (Airbus A320)
    • 07:25 (DVO)
      08:35 (ILO)
      3h
      5J 348 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Ilo-Ilo (ILO)
    • 09:25 (ILO)
      10:25 (PPS)
      3h
      5J 261 (Airbus A319)
    • 08:55 (DVO)
      09:55 (CEB)
      3h 15m
      5J 594 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Bandar Raya Cebu (CEB)
    • 10:55 (CEB)
      12:10 (PPS)
      3h 15m
      5J 229 (Airbus A320)
    • 09:20 (DVO)
      11:10 (MNL)
      5h 10m
      PR 1812 (Airbus A321)
      2h berhenti sebentar di Manila (MNL)
    • 13:10 (MNL)
      14:30 (PPS)
      5h 10m
      PR 2785 (Airbus A320)
    • 10:55 (DVO)
      12:50 (MNL)
      5h 10m
      5J 960 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Manila (MNL)
    • 14:45 (MNL)
      16:05 (PPS)
      5h 10m
      5J 647 (Airbus A320)
    • 11:40 (DVO)
      13:30 (MNL)
      3h 50m
      PR 1814 (Airbus A321)
      45m berhenti sebentar di Manila (MNL)
    • 14:15 (MNL)
      15:30 (PPS)
      3h 50m
      PR 1197 (Airbus A321)
    • 11:45 (DVO)
      12:45 (CEB)
      3h 55m
      5J 600 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Bandar Raya Cebu (CEB)
    • 14:25 (CEB)
      15:40 (PPS)
      3h 55m
      5J 227 (Airbus A320)
    • 13:20 (DVO)
      15:05 (MNL)
      5h 5m
      5J 966 (Airbus A330)
      1h 55m berhenti sebentar di Manila (MNL)
    • 17:00 (MNL)
      18:25 (PPS)
      5h 5m
      5J 645 (Airbus A319)