×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dubai ke Papeete. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dubai ke Papeete

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 02:55 (DXB)
      17:20 (NRT)
      22h 15m
      EK 318 (Boeing 777-300ER)
      1h 40m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 19:00 (NRT)
      11:10 (PPT) (+1)
      22h 15m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 04:10 (DXB)
      09:30 (CDG)
      31h 50m
      EK 71 (Airbus A380-800)
      2h berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 11:30 (CDG)
      22:00 (PPT)
      31h 50m
      TN 7 (Airbus A340-300)
    • 08:30 (DXB)
      12:45 (LAX)
      27h 55m
      EK 215 (Airbus A380-800)
      3h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:00 (LAX)
      22:25 (PPT)
      27h 55m
      TN 1 (Airbus A340-300)
    • 10:05 (DXB)
      10:10 (AKL)
      25h 40m
      EK 448 (Boeing 777-200LR)
      4h 45m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 14:55 (AKL)
      21:45 (PPT)
      25h 40m
      TN 102 (Airbus A340-300)
    • 10:10 (DXB)
      13:45 (AKL)
      25h 50m
      EK 406 (Airbus A380-800)
      2h 15m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 16:00 (AKL)
      22:00 (PPT)
      25h 50m
      TN 102 (Airbus A340-300)
    • 10:15 (DXB)
      14:00 (AKL)
      25h 45m
      EK 412 (Airbus A380-800)
      2h berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 16:00 (AKL)
      22:00 (PPT)
      25h 45m
      TN 102 (Airbus A340-300)
    • 10:25 (DXB)
      14:35 (AKL)
      25h 35m
      EK 434 (Airbus A380-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 16:00 (AKL)
      22:00 (PPT)
      25h 35m
      TN 102 (Airbus A340-300)
    • 15:00 (DXB)
      19:15 (LAX)
      28h 5m
      EK 217 (Airbus A380-800)
      3h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 22:40 (LAX)
      05:05 (PPT) (+1)
      28h 5m
      TN 111 (Airbus A340-300)