×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Fairbanks ke Kotzebue. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Fairbanks ke Kotzebue

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (FAI)
      07:04 (ANC)
      5h 34m
      AS 62 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 56m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 10:00 (ANC)
      11:34 (OTZ)
      5h 34m
      AS 157 (Boeing 737-400 (Mixed Configuration))
    • 07:50 (FAI)
      09:05 (ANC)
      3h 36m
      AS 2818 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      40m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 09:45 (ANC)
      11:26 (OTZ)
      3h 36m
      AS 157 (Boeing 737-400 (Mixed Configuration))
    • 13:00 (FAI)
      14:05 (ANC)
      5h 17m
      AS 2806 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 40m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 16:45 (ANC)
      18:17 (OTZ)
      5h 17m
      AS 153 (Boeing 737-400)
    • 13:05 (FAI)
      14:15 (ANC)
      5h 12m
      7H 903 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 30m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 16:45 (ANC)
      18:17 (OTZ)
      5h 12m
      AS 153 (Boeing 737-400)
    • 14:50 (FAI)
      15:53 (ANC)
      3h 26m
      AS 55 (Boeing 737-800 (Winglets))
      47m berhenti sebentar di Anchorage (ANC)
    • 16:40 (ANC)
      18:16 (OTZ)
      3h 26m
      AS 153 (Boeing 737-400)