×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Fort de France ke St Barthelemy. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Fort de France ke St Barthelemy

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:50 (FDF)
      07:35 (PTP)
      4h 55m
      3S 210 (ATR 42-300/320)
      3h 10m berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 10:45 (PTP)
      11:45 (SBH)
      4h 55m
      3S 722 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 08:00 (FDF)
      08:45 (PTP)
      3h 45m
      3S 222 (ATR 42-300/320)
      2h berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 10:45 (PTP)
      11:45 (SBH)
      3h 45m
      3S 722 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 08:00 (FDF)
      08:45 (PTP)
      3h 45m
      3S 316 (ATR 42-300/320)
      2h berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 10:45 (PTP)
      11:45 (SBH)
      3h 45m
      3S 722 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 09:00 (FDF)
      09:45 (PTP)
      2h 45m
      3S 250 (ATR 42-300/320)
      1h berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 10:45 (PTP)
      11:45 (SBH)
      2h 45m
      3S 722 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 12:00 (FDF)
      12:45 (PTP)
      5h 15m
      3S 214 (ATR 42-300/320)
      3h 30m berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 16:15 (PTP)
      17:15 (SBH)
      5h 15m
      3S 726 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 13:15 (FDF)
      14:00 (PTP)
      4h
      3S 216 (ATR 42-300/320)
      2h 15m berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 16:15 (PTP)
      17:15 (SBH)
      4h
      3S 726 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 14:30 (FDF)
      15:15 (PTP)
      2h 45m
      3S 114 (ATR 42-300/320)
      1h berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 16:15 (PTP)
      17:15 (SBH)
      2h 45m
      3S 726 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
    • 14:40 (FDF)
      15:20 (PTP)
      2h 35m
      AF 506 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 16:15 (PTP)
      17:15 (SBH)
      2h 35m
      3S 4726 (ATR42/ATR72)
    • 14:40 (FDF)
      15:20 (PTP)
      2h 35m
      AF 502 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Pointe-a-Pitre (PTP)
    • 16:15 (PTP)
      17:15 (SBH)
      2h 35m
      3S 4726 (ATR42/ATR72)