×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Florence ke Prague. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Florence ke Prague

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:15 (FLR)
      08:20 (DUS)
      4h 45m
      AB 8881 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 10m berhenti sebentar di Dusseldorf (DUS)
    • 09:30 (DUS)
      11:00 (PRG)
      4h 45m
      OK 523 (ATR 72)
    • 06:20 (FLR)
      08:25 (DUS)
      4h 40m
      AB 8879 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 5m berhenti sebentar di Dusseldorf (DUS)
    • 09:30 (DUS)
      11:00 (PRG)
      4h 40m
      OK 523 (ATR 72)
    • 06:30 (FLR)
      07:45 (MUC)
      2h 45m
      EN 8191 (Embraer 195)
      40m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 08:25 (MUC)
      09:15 (PRG)
      2h 45m
      LH 1688 (Canadair Regional Jet 900)
    • 09:45 (FLR)
      11:20 (FRA)
      3h 30m
      LH 309 (Embraer 190)
      55m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 12:15 (FRA)
      13:15 (PRG)
      3h 30m
      LH 1396 (Airbus A321)
    • 09:55 (FLR)
      11:15 (ZRH)
      3h 50m
      LX 1679 (Avro RJ100)
      1h 15m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:30 (ZRH)
      13:45 (PRG)
      3h 50m
      LX 1486 (Bombardier CS100)
    • 12:10 (FLR)
      13:00 (FCO)
      4h 10m
      AZ 1678 (Airbus A319)
      1h 30m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 14:30 (FCO)
      16:20 (PRG)
      4h 10m
      AZ 512 (Airbus A318/319/320/321)
    • 12:10 (FLR)
      13:00 (FCO)
      4h 5m
      AZ 1678 (Airbus A319)
      1h 20m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 14:20 (FCO)
      16:15 (PRG)
      4h 5m
      OK 725 (Airbus A319)
    • 13:15 (FLR)
      14:30 (MUC)
      2h 45m
      EN 8195 (Embraer 195)
      40m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 15:10 (MUC)
      16:00 (PRG)
      2h 45m
      LH 1692 (Embraer 195)
    • 14:45 (FLR)
      16:05 (ZRH)
      4h 10m
      LX 1675 (Avro RJ100)
      1h 35m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 17:40 (ZRH)
      18:55 (PRG)
      4h 10m
      LX 1498 (Airbus A320)
    • 16:25 (FLR)
      17:40 (MUC)
      3h 15m
      EN 8197 (Embraer 195)
      1h 10m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 18:50 (MUC)
      19:40 (PRG)
      3h 15m
      LH 1694 (Embraer 195)
    • 19:05 (FLR)
      20:40 (FRA)
      4h 10m
      LH 317 (Embraer 190)
      1h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 22:15 (FRA)
      23:15 (PRG)
      4h 10m
      LH 1402 (Airbus A321)