×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Frankfurt ke Asturias. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Frankfurt ke Asturias

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:55 (FRA)
      10:40 (MAD)
      4h 55m
      IB 3127 (Airbus A321)
      1h berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 11:40 (MAD)
      12:50 (OVD)
      4h 55m
      IB 488 (Airbus A321)
    • 08:00 (FRA)
      10:10 (PMI)
      4h 45m
      AB 7750 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Palma Mallorca (PMI)
    • 11:05 (PMI)
      12:45 (OVD)
      4h 45m
      IB 8333 (Canadair Regional Jet 900)
    • 10:15 (FRA)
      12:25 (BCN)
      5h 10m
      VY 1845 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Barcelona (BCN)
    • 13:55 (BCN)
      15:25 (OVD)
      5h 10m
      VY 1577 (Airbus A320)
    • 10:55 (FRA)
      11:50 (LHR)
      8h 45m
      BA 903 (Boeing 767)
      4h 55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:40 (OVD)
      8h 45m
      BA 528 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 11:00 (FRA)
      11:45 (LHR)
      8h 40m
      LH 904 (Airbus A321)
      5h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:40 (OVD)
      8h 40m
      BA 528 (Airbus A320)
    • 12:00 (FRA)
      12:45 (LHR)
      7h 40m
      LH 906 (Airbus A321)
      4h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:40 (OVD)
      7h 40m
      BA 528 (Airbus A320)
    • 12:05 (FRA)
      13:00 (LHR)
      7h 35m
      BA 907 (Airbus A319)
      3h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:40 (OVD)
      7h 35m
      BA 528 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 23 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 12:10 (FRA)
      14:55 (MAD)
      4h 45m
      IB 8615 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
      50m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 15:45 (MAD)
      16:55 (OVD)
      4h 45m
      IB 476 (Airbus A320)
    • 13:35 (FRA)
      15:50 (PMI)
      6h 15m
      LH 1152 (Airbus A320 (Sharklets))
      2h 20m berhenti sebentar di Palma Mallorca (PMI)
    • 18:10 (PMI)
      19:50 (OVD)
      6h 15m
      IB 8333 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 14:00 (FRA)
      14:45 (LHR)
      5h 40m
      LH 908 (Airbus A321)
      2h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:40 (OVD)
      5h 40m
      BA 528 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
    • 14:10 (FRA)
      16:20 (PMI)
      5h 40m
      AB 3328 (Airbus A321)
      1h 50m berhenti sebentar di Palma Mallorca (PMI)
    • 18:10 (PMI)
      19:50 (OVD)
      5h 40m
      IB 8333 (Canadair Regional Jet 900)