×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Guadalajara ke San Salvador. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Guadalajara ke San Salvador

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:13 (GDL)
      07:40 (MEX)
      6h 35m
      AM 291 (Boeing 737)
      2h 45m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:25 (MEX)
      12:48 (SAL)
      6h 35m
      AM 628 (Embraer 170/195)
    • 06:18 (GDL)
      07:45 (MEX)
      6h 32m
      AM 151 (Embraer 170/195)
      2h 40m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:25 (MEX)
      12:50 (SAL)
      6h 32m
      AM 628 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:59 (GDL)
      08:30 (MEX)
      5h 49m
      AM 239 (Boeing 737-800)
      1h 50m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:20 (MEX)
      11:48 (SAL)
      5h 49m
      AM 628 (Embraer 170/195)
    • 07:33 (GDL)
      08:50 (MEX)
      5h 15m
      AM 115 (Boeing 737)
      1h 40m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:30 (MEX)
      12:48 (SAL)
      5h 15m
      AM 628 (Embraer 170/195)
    • 08:08 (GDL)
      09:35 (MEX)
      4h 42m
      AM 251 (Boeing 737)
      50m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:25 (MEX)
      12:50 (SAL)
      4h 42m
      AM 628 (Embraer 170/195)
    • 12:56 (GDL)
      14:25 (MEX)
      5h 54m
      AM 105 (Boeing 737)
      2h 15m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 16:40 (MEX)
      18:50 (SAL)
      5h 54m
      AV 8274 (Airbus A319)
    • 13:54 (GDL)
      15:15 (MEX)
      4h 56m
      AM 127 (Embraer 170/195)
      1h 25m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 16:40 (MEX)
      18:50 (SAL)
      4h 56m
      AV 8274 (Airbus A319)