×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Guatemala City ke San Pedro Sula. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Guatemala City ke San Pedro Sula

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:25 (GUA)
      06:39 (SAP)
      1h 14m
      AV 752 (ATR 72)
    • 06:30 (GUA)
      07:20 (SAL)
      2h 51m
      AV 589 (Airbus A320)
      1h 6m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 08:26 (SAL)
      09:21 (SAP)
      2h 51m
      AV 536 (Embraer 190)
    • 12:55 (GUA)
      13:45 (SAL)
      2h 56m
      AV 573 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 14:40 (SAL)
      15:51 (SAP)
      2h 56m
      AV 486 (ATR 72)
    • 13:30 (GUA)
      14:10 (TGU)
      1h 30m
      NSO 93 (Canadair Regional Jet)
      20m berhenti sebentar di Tegucigalpa (TGU)
    • 14:30 (TGU)
      15:00 (SAP)
      1h 30m
      NSO 97 (Let 410)
    • 14:45 (GUA)
      16:05 (TGU)
      5h 57m
      AV 735 (ATR 72)
      3h 49m berhenti sebentar di Tegucigalpa (TGU)
    • 19:54 (TGU)
      20:42 (SAP)
      5h 57m
      AV 723 (ATR 72)
    • 17:35 (GUA)
      18:25 (SAL)
      3h 20m
      AV 443 (Embraer 190)
      1h 35m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 20:00 (SAL)
      20:55 (SAP)
      3h 20m
      AV 574 (Airbus A319)
    • 17:45 (GUA)
      18:35 (SAL)
      3h 10m
      AV 343 (Embraer 190)
      1h 25m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 20:00 (SAL)
      20:55 (SAP)
      3h 10m
      AV 574 (Airbus A319)
    • 18:00 (GUA)
      18:55 (SAL)
      2h 55m
      IB 6342 (Airbus A330-200)
      1h 5m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 20:00 (SAL)
      20:55 (SAP)
      2h 55m
      AV 574 (Airbus A319)