×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Halmstad ke Sundsvall. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Halmstad ke Sundsvall

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:45 (HAD)
      07:55 (BMA)
      2h 45m
      TF 3701 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 08:25 (BMA)
      09:30 (SDL)
      2h 45m
      TF 3504 (ATR 72)
    • 09:50 (HAD)
      11:00 (BMA)
      3h
      TF 703 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 11:45 (BMA)
      12:50 (SDL)
      3h
      TF 508 (ATR 72)
    • 12:30 (HAD)
      13:40 (BMA)
      2h 55m
      TF 3705 (ATR 72)
      40m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 14:20 (BMA)
      15:25 (SDL)
      2h 55m
      TF 3510 (ATR 72)
    • 15:45 (HAD)
      16:55 (BMA)
      2h 40m
      TF 3709 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 17:20 (BMA)
      18:25 (SDL)
      2h 40m
      TF 3514 (ATR 72)
    • 16:00 (HAD)
      17:10 (BMA)
      2h 50m
      TF 709 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 17:45 (BMA)
      18:50 (SDL)
      2h 50m
      TF 514 (ATR 72)
    • 17:30 (HAD)
      18:40 (BMA)
      2h 50m
      TF 725 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 19:15 (BMA)
      20:20 (SDL)
      2h 50m
      TF 536 (ATR 72)
    • 18:45 (HAD)
      19:55 (BMA)
      3h 25m
      TF 3713 (ATR 72)
      1h 10m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 21:05 (BMA)
      22:10 (SDL)
      3h 25m
      TF 3518 (ATR 72)
    • 19:10 (HAD)
      20:20 (BMA)
      3h 20m
      TF 713 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Stockholm (BMA)
    • 21:25 (BMA)
      22:30 (SDL)
      3h 20m
      TF 518 (ATR 72)