×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Heho ke Yangon. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Heho ke Yangon

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:10 (HEH)
      10:10 (SNW)
      5h 45m
      7Y 161 (ATR 72)
      2h 25m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 12:35 (SNW)
      14:55 (RGN)
      5h 45m
      7Y 417 (ATR 72)
    • 09:10 (HEH)
      11:15 (RGN)
      2h 5m
      7Y 161 (ATR 72)
    • 09:10 (HEH)
      10:10 (SNW)
      2h 10m
      UB 254 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 10:35 (SNW)
      11:20 (RGN)
      2h 10m
      UB 206 (ATR 72)
    • 09:15 (HEH)
      10:25 (RGN)
      1h 10m
      YH 918 (ATR 72)
    • 09:25 (HEH)
      10:35 (RGN)
      1h 10m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 09:30 (HEH)
      11:35 (RGN)
      2h 5m
      K7 243 (ATR 72)
    • 09:30 (HEH)
      10:30 (SNW)
      3h 20m
      K7 243 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 12:00 (SNW)
      12:50 (RGN)
      3h 20m
      K7 245 (ATR 72)
    • 09:55 (HEH)
      11:05 (RGN)
      1h 10m
      YJ 202 (ATR 72)
    • 09:55 (HEH)
      11:05 (RGN)
      1h 10m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 10:00 (HEH)
      12:05 (RGN)
      2h 5m
      YH 916 (ATR 72)
    • 10:30 (HEH)
      11:40 (RGN)
      1h 10m
      K7 249 (ATR 72)
    • 10:45 (HEH)
      12:50 (RGN)
      2h 5m
      K7 245 (ATR 72)
    • 10:45 (HEH)
      11:45 (SNW)
      3h 50m
      K7 245 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 13:45 (SNW)
      14:35 (RGN)
      3h 50m
      K7 241 (ATR 72)
    • 11:10 (HEH)
      12:20 (RGN)
      1h 10m
      YJ 122 (ATR 72)
    • 11:15 (HEH)
      12:25 (RGN)
      1h 10m
      Y5 104 (ATR 72)
    • 11:35 (HEH)
      12:45 (RGN)
      1h 10m
      K7 267 (ATR 72)
    • 12:30 (HEH)
      14:35 (RGN)
      2h 5m
      K7 241 (ATR 72)
    • 13:25 (HEH)
      14:10 (RGN)
      45m
      UB 414 (Embraer 190)
    • 15:20 (HEH)
      16:30 (RGN)
      1h 10m
      YJ 116 (ATR 72)
    • 15:25 (HEH)
      15:55 (MDL)
      2h 55m
      YH 545 (ATR 72)
      1h berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 16:55 (MDL)
      18:20 (RGN)
      2h 55m
      YH 826 (ATR 72)
    • 15:25 (HEH)
      16:30 (RGN)
      1h 5m
      UB 152 (ATR 72)
    • 15:25 (HEH)
      15:55 (MDL)
      3h 50m
      YH 545 (ATR 72)
      1h 15m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:10 (MDL)
      19:15 (RGN)
      3h 50m
      YH 732 (ATR 72)
    • 15:30 (HEH)
      16:40 (RGN)
      1h 10m
      YJ 114 (ATR 72)
    • 16:00 (HEH)
      17:10 (RGN)
      1h 10m
      YH 728 (ATR 72)
    • 16:05 (HEH)
      17:15 (RGN)
      1h 10m
      UB 418 (ATR 72)
    • 16:15 (HEH)
      17:20 (RGN)
      1h 5m
      UB 420 (ATR 72)
    • 16:20 (HEH)
      17:30 (RGN)
      1h 10m
      YJ 206 (ATR 72)
    • 16:25 (HEH)
      18:35 (RGN)
      2h 10m
      YH 738 (ATR 72)
    • 16:35 (HEH)
      17:45 (RGN)
      1h 10m
      UB 458 (ATR 72)
    • 16:35 (HEH)
      18:50 (RGN)
      2h 15m
      7Y 243 (ATR 72)
    • 16:35 (HEH)
      17:05 (MDL)
      2h 20m
      7Y 241 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:30 (MDL)
      18:55 (RGN)
      2h 20m
      7Y 942 (ATR 72)
    • 16:45 (HEH)
      17:55 (RGN)
      1h 10m
      UB 426 (ATR 72)
    • 16:45 (HEH)
      18:55 (RGN)
      2h 10m
      7Y 942 (ATR 72)
    • 16:45 (HEH)
      17:55 (RGN)
      1h 10m
      YH 730 (ATR 72)
    • 17:25 (HEH)
      18:35 (RGN)
      1h 10m
      K7 203 (ATR 72)
    • 18:35 (HEH)
      20:45 (RGN)
      2h 10m
      7Y 672 (ATR 72)
    • 18:55 (HEH)
      21:05 (RGN)
      2h 10m
      7Y 843 (ATR 72)
    • 19:05 (HEH)
      21:15 (RGN)
      2h 10m
      7Y 677 (ATR 72)