×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Helsinki ke Riga. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Helsinki ke Riga

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:45 (HEL)
      06:45 (RIX)
      1h
      BT 326 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 07:30 (HEL)
      08:00 (TLL)
      4h
      AY 111 (ATR 72)
      2h 40m berhenti sebentar di Tallinn (TLL)
    • 10:40 (TLL)
      11:30 (RIX)
      4h
      BT 312 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 09:30 (HEL)
      10:40 (RIX)
      1h 10m
      AY 123 (ATR 72)
    • 09:35 (HEL)
      10:45 (RIX)
      1h 10m
      AY 127 (ATR 72)
    • 10:20 (HEL)
      11:20 (RIX)
      1h
      BT 302 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:55 (HEL)
      12:25 (TLL)
      2h 25m
      AY 109 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Tallinn (TLL)
    • 13:30 (TLL)
      14:20 (RIX)
      2h 25m
      BT 314 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 12:45 (HEL)
      13:50 (RIX)
      1h 5m
      AY 121 (ATR 72)
    • 13:45 (HEL)
      14:20 (TLL)
      2h 10m
      AY 107 (ATR 72)
      45m berhenti sebentar di Tallinn (TLL)
    • 15:05 (TLL)
      15:55 (RIX)
      2h 10m
      BT 316 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:15 (HEL)
      17:25 (RIX)
      1h 10m
      AY 125 (ATR 72)
    • 16:30 (HEL)
      17:30 (RIX)
      1h
      BT 304 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:30 (HEL)
      19:05 (TLL)
      3h 50m
      AY 105 (ATR 72)
      2h 25m berhenti sebentar di Tallinn (TLL)
    • 21:30 (TLL)
      22:20 (RIX)
      3h 50m
      BT 318 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:30 (HEL)
      19:40 (RIX)
      1h 10m
      AY 129 (ATR 72)
    • 21:10 (HEL)
      22:10 (RIX)
      1h
      BT 308 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)