×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Hangzhou ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Hangzhou ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:10 (HGH)
      07:08 (SHA)
      4h 40m
      MU 6114 (Train)
      1h 46m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 08:54 (SHA)
      10:50 (NKG)
      4h 40m
      MU 6143 (Train)
    • 07:58 (HGH)
      09:10 (SHA)
      5h 46m
      MU 6082 (Train)
      2h 29m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 11:39 (SHA)
      13:44 (NKG)
      5h 46m
      MU 6151 (Train)
    • 10:11 (HGH)
      11:25 (SHA)
      5h 56m
      MU 6086 (Train)
      2h 42m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 14:07 (SHA)
      16:07 (NKG)
      5h 56m
      MU 6155 (Train)
    • 13:06 (HGH)
      14:04 (SHA)
      5h 9m
      MU 6092 (Train)
      2h 10m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 16:14 (SHA)
      18:15 (NKG)
      5h 9m
      MU 6157 (Train)
    • 14:51 (HGH)
      15:50 (SHA)
      5h 18m
      MU 6096 (Train)
      2h 19m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 18:09 (SHA)
      20:09 (NKG)
      5h 18m
      MU 6165 (Train)
    • 15:37 (HGH)
      16:50 (SHA)
      5h 44m
      MU 6098 (Train)
      2h 31m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 19:21 (SHA)
      21:21 (NKG)
      5h 44m
      MU 6169 (Train)
    • 16:30 (HGH)
      20:00 (PVG)
      6h 45m
      MU 6780 (Bus)
      2h 10m berhenti sebentar di Shanghai (PVG)
    • 22:10 (PVG)
      23:15 (NKG)
      6h 45m
      MU 2882 (Airbus A319)
    • 18:00 (HGH)
      19:01 (SHA)
      5h 3m
      MU 6120 (Train)
      2h 9m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 21:10 (SHA)
      23:03 (NKG)
      5h 3m
      MU 6159 (Train)