×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Mount Hagen ke Port Moresby. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Mount Hagen ke Port Moresby

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 10:00 (HGU)
      11:00 (POM)
      1h
      PX 181 (Fokker 100)
    • 11:15 (HGU)
      12:00 (TIZ)
      2h 55m
      CG 4922 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      25m berhenti sebentar di Tari (TIZ)
    • 12:25 (TIZ)
      14:10 (POM)
      2h 55m
      CG 1557 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:05 (HGU)
      12:55 (LAE)
      3h 40m
      CG 1425 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 45m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 14:40 (LAE)
      15:45 (POM)
      3h 40m
      CG 1505 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 13:15 (HGU)
      14:15 (POM)
      1h
      PX 183 (Fokker 100)
    • 13:35 (HGU)
      15:00 (POM)
      1h 25m
      CG 1409 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 14:35 (HGU)
      15:00 (GKA)
      3h 55m
      CG 1411 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 15m berhenti sebentar di Goroka (GKA)
    • 17:15 (GKA)
      18:30 (POM)
      3h 55m
      CG 1563 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 15:15 (HGU)
      16:05 (LAE)
      3h 25m
      CG 1519 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 30m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 17:35 (LAE)
      18:40 (POM)
      3h 25m
      CG 8509 (ATR 72)
    • 16:15 (HGU)
      17:40 (POM)
      1h 25m
      CG 1405 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 16:30 (HGU)
      17:30 (POM)
      1h
      PX 187 (Fokker 100)
    • 17:00 (HGU)
      18:30 (POM)
      1h 30m
      CG 8583 (De Havilland DHC-8 Dash 8)