×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Hong Kong ke Port of Spain. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Hong Kong ke Port of Spain

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 00:30 (HKG)
      07:00 (JFK)
      26h 44m
      CX 888 (Boeing 777-300ER)
      3h 12m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 10:12 (JFK)
      15:14 (POS)
      26h 44m
      B6 1817 (Airbus A320)
    • 00:55 (HKG)
      06:30 (LGW)
      26h 55m
      CX 343 (Airbus A350-900)
      3h 30m berhenti sebentar di London (LGW)
    • 10:00 (LGW)
      15:50 (POS)
      26h 55m
      BA 2159 (Boeing 777)
    • 00:55 (HKG)
      05:50 (LGW)
      28h 5m
      CX 349 (Airbus A350-900)
      4h 15m berhenti sebentar di London (LGW)
    • 10:05 (LGW)
      17:00 (POS)
      28h 5m
      BA 2159 (Boeing 777)
    • 16:20 (HKG)
      19:05 (JFK)
      23h 48m
      CX 840 (Boeing 777-300ER)
      3h 5m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 22:10 (JFK)
      04:08 (POS) (+1)
      23h 48m
      B6 1917 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 16:25 (HKG)
      19:15 (JFK)
      24h 29m
      CX 8925 (Boeing 777-300)
      3h 45m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 23:00 (JFK)
      04:54 (POS) (+1)
      24h 29m
      B6 1917 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 16:25 (HKG)
      18:10 (YYZ)
      24h 15m
      AC 16 (Boeing 777-200LR)
      3h 50m berhenti sebentar di Toronto (YYZ)
    • 22:00 (YYZ)
      04:40 (POS) (+1)
      24h 15m
      BW 601 (Boeing 737-800)
    • 18:15 (HKG)
      21:10 (YYZ)
      22h 43m
      CX 826 (Boeing 777-300ER)
      2h 20m berhenti sebentar di Toronto (YYZ)
    • 23:30 (YYZ)
      04:58 (POS) (+1)
      22h 43m
      WS 2772 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:20 (HKG)
      21:00 (EWR)
      23h 25m
      CX 890 (Boeing 777-300ER)
      2h 55m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 23:55 (EWR)
      05:45 (POS) (+1)
      23h 25m
      UA 1905 (Boeing 737-800)