×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Hoskins ke Port Moresby. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Hoskins ke Port Moresby

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:05 (HKN)
      08:10 (POM)
      1h 5m
      PX 241 (Fokker 70)
    • 10:00 (HKN)
      11:30 (POM)
      1h 30m
      CG 1719 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 10:20 (HKN)
      10:55 (RAB)
      2h 25m
      PX 208 (Fokker 70)
      30m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 11:25 (RAB)
      12:45 (POM)
      2h 25m
      PX 207 (Fokker 70)
    • 10:25 (HKN)
      11:45 (LAE)
      5h 20m
      CG 8701 (ATR 72)
      2h 55m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 14:40 (LAE)
      15:45 (POM)
      5h 20m
      CG 1505 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 10:25 (HKN)
      13:30 (POM)
      3h 5m
      CG 8701 (ATR 72)
    • 10:35 (HKN)
      11:15 (RAB)
      4h 25m
      CG 1700 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 45m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 13:00 (RAB)
      15:00 (POM)
      4h 25m
      CG 8911 (ATR 72)
    • 11:50 (HKN)
      12:25 (RAB)
      2h 15m
      PX 202 (Fokker 70)
      20m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 12:45 (RAB)
      14:05 (POM)
      2h 15m
      PX 253 (Fokker 100)
    • 12:25 (HKN)
      14:05 (POM)
      1h 40m
      CG 1711 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:50 (HKN)
      13:40 (RAB)
      3h 40m
      CG 8734 (ATR 72)
      40m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 14:20 (RAB)
      16:30 (POM)
      3h 40m
      CG 1911 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 14:00 (HKN)
      14:50 (LAE)
      4h
      PX 209 (Fokker 70)
      2h 25m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 17:15 (LAE)
      18:00 (POM)
      4h
      PX 107 (Fokker 100)
    • 16:15 (HKN)
      17:05 (RAB)
      3h 30m
      CG 1706 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      30m berhenti sebentar di Rabaul (RAB)
    • 17:35 (RAB)
      19:45 (POM)
      3h 30m
      CG 2705 (De Havilland DHC-8 Dash 8)