×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Horta ke Ponta Delgada. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Horta ke Ponta Delgada

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:45 (HOR)
      10:20 (TER)
      3h 35m
      SP 631 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 20m berhenti sebentar di Terceira (TER)
    • 12:40 (TER)
      13:20 (PDL)
      3h 35m
      SP 465 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:25 (HOR)
      11:00 (TER)
      2h 45m
      SP 633 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 30m berhenti sebentar di Terceira (TER)
    • 12:30 (TER)
      13:10 (PDL)
      2h 45m
      SP 473 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:30 (HOR)
      13:10 (PDL)
      1h 40m
      SP 481 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:30 (HOR)
      12:05 (TER)
      2h 10m
      SP 633 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      55m berhenti sebentar di Terceira (TER)
    • 13:00 (TER)
      13:40 (PDL)
      2h 10m
      SP 465 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 12:35 (HOR)
      13:35 (PDL)
      1h
      SP 577 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 14:30 (HOR)
      16:10 (PDL)
      1h 40m
      SP 563 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:05 (HOR)
      16:05 (PDL)
      1h
      SP 443 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 15:15 (HOR)
      15:50 (TER)
      3h 35m
      SP 635 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 20m berhenti sebentar di Terceira (TER)
    • 18:10 (TER)
      18:50 (PDL)
      3h 35m
      SP 459 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:30 (HOR)
      16:30 (PDL)
      1h
      SP 573 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 17:05 (HOR)
      17:55 (PDL)
      50m
      SP 447 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:00 (HOR)
      19:40 (PDL)
      1h 40m
      SP 487 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)