×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Houston ke Owensboro. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Houston ke Owensboro

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:10 (IAH)
      09:31 (STL)
      4h 29m
      UA 4001 (Embraer RJ 135/140/145)
      59m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 10:30 (STL)
      11:39 (OWB)
      4h 29m
      9K 1251 (Cessna (Light Aircraft))
    • 07:15 (IAH)
      09:19 (STL)
      4h 24m
      UA 4645 (Embraer RJ145)
      1h 11m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 10:30 (STL)
      11:39 (OWB)
      4h 24m
      9K 1251 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:30 (IAH)
      12:27 (STL)
      5h 4m
      UA 5852 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 58m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 14:25 (STL)
      15:34 (OWB)
      5h 4m
      9K 1257 (Cessna (Light Aircraft))
    • 10:40 (IAH)
      12:48 (STL)
      4h 54m
      UA 4236 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 37m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 14:25 (STL)
      15:34 (OWB)
      4h 54m
      9K 1257 (Cessna (Light Aircraft))
    • 13:30 (IAH)
      15:38 (STL)
      5h 50m
      UA 3444 (Embraer 170)
      2h 33m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 18:11 (STL)
      19:20 (OWB)
      5h 50m
      9K 1265 (Cessna (Light Aircraft))
    • 15:35 (IAH)
      17:45 (STL)
      4h 34m
      UA 6287 (E7W)
      1h 15m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 19:00 (STL)
      20:09 (OWB)
      4h 34m
      9K 1267 (Cessna (Light Aircraft))
    • 15:43 (IAH)
      17:49 (STL)
      4h 26m
      UA 6027 (E7W)
      1h 11m berhenti sebentar di St Louis (STL)
    • 19:00 (STL)
      20:09 (OWB)
      4h 26m
      9K 1267 (Cessna (Light Aircraft))