×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Houston ke Puerto Vallarta. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Houston ke Puerto Vallarta

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:00 (HOU)
      06:10 (DFW)
      6h 35m
      AA 3570 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 45m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 08:55 (DFW)
      11:35 (PVR)
      6h 35m
      AA 353 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 05:00 (IAH)
      06:10 (DFW)
      6h 35m
      AA 1448 (Boeing (Douglas) MD-82)
      2h 45m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 08:55 (DFW)
      11:35 (PVR)
      6h 35m
      AA 353 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:10 (IAH)
      08:25 (MEX)
      7h 18m
      AM 477 (Embraer 170/195)
      3h 40m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 12:05 (MEX)
      13:28 (PVR)
      7h 18m
      AM 138 (Boeing 737)
    • 06:20 (IAH)
      07:30 (DFW)
      5h 15m
      AA 1623 (Boeing (Douglas) MD-82)
      1h 25m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 08:55 (DFW)
      11:35 (PVR)
      5h 15m
      AA 353 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:20 (IAH)
      07:30 (DFW)
      6h 55m
      AA 1623 (Boeing (Douglas) MD-82)
      3h 5m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 10:35 (DFW)
      13:15 (PVR)
      6h 55m
      AA 339 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:30 (IAH)
      08:50 (MEX)
      6h 25m
      4O 3987 (Sukhoi Superjet 100-95)
      2h 40m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 11:30 (MEX)
      12:55 (PVR)
      6h 25m
      4O 2761 (Airbus A320)
    • 07:00 (HOU)
      08:10 (DFW)
      6h 15m
      AA 5879 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 25m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 10:35 (DFW)
      13:15 (PVR)
      6h 15m
      AA 339 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:20 (IAH)
      10:05 (PVR)
      2h 45m
      UA 1157 (Boeing 737-800)
    • 07:30 (IAH)
      08:45 (DFW)
      7h 50m
      UA 5806 (Canadair Regional Jet 700)
      3h 55m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:40 (DFW)
      15:20 (PVR)
      7h 50m
      AA 1288 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:30 (IAH)
      08:45 (DFW)
      5h 45m
      UA 5806 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 50m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 10:35 (DFW)
      13:15 (PVR)
      5h 45m
      AA 339 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:15 (HOU)
      09:25 (DFW)
      5h
      AA 5784 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 10m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 10:35 (DFW)
      13:15 (PVR)
      5h
      AA 339 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:15 (IAH)
      09:25 (DFW)
      5h
      AA 2507 (Boeing (Douglas) MD-82)
      1h 10m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 10:35 (DFW)
      13:15 (PVR)
      5h
      AA 339 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:00 (IAH)
      11:35 (PVR)
      2h 35m
      UA 1622 (Airbus A319)
    • 09:00 (IAH)
      11:40 (GDL)
      6h 37m
      UA 6133 (E7W)
      3h berhenti sebentar di Guadalajara (GDL)
    • 14:40 (GDL)
      15:37 (PVR)
      6h 37m
      AM 2448 (Embraer RJ145)
    • 09:00 (IAH)
      10:15 (DFW)
      6h 20m
      UA 859 (Boeing 737-800)
      2h 25m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:40 (DFW)
      15:20 (PVR)
      6h 20m
      AA 1288 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:20 (IAH)
      11:35 (DFW)
      5h
      UA 5667 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 5m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:40 (DFW)
      15:20 (PVR)
      5h
      AA 1288 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:25 (IAH)
      11:35 (DFW)
      4h 53m
      AA 2316 (Boeing (Douglas) MD-82)
      1h 5m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:40 (DFW)
      15:18 (PVR)
      4h 53m
      AA 1288 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:25 (HOU)
      11:35 (DFW)
      4h 53m
      AA 5822 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 5m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:40 (DFW)
      15:18 (PVR)
      4h 53m
      AA 1288 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:05 (HOU)
      13:40 (PVR)
      2h 35m
      WN 108 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:30 (IAH)
      14:15 (PVR)
      2h 45m
      UA 1491 (Boeing 737-800)
    • 11:34 (IAH)
      13:59 (MEX)
      6h 41m
      UA 1088 (Boeing 737-800)
      2h 41m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 16:40 (MEX)
      18:15 (PVR)
      6h 41m
      AM 142 (Embraer 170/195)
    • 14:15 (IAH)
      15:25 (DFW)
      6h 48m
      AA 1020 (Boeing (Douglas) MD-82)
      3h berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      6h 48m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:30 (IAH)
      15:45 (DFW)
      6h 33m
      UA 5990 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 40m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      6h 33m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:40 (HOU)
      15:50 (DFW)
      6h 23m
      AA 3255 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 35m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      6h 23m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:40 (IAH)
      16:55 (DFW)
      5h 23m
      UA 482 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      5h 23m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:05 (IAH)
      17:15 (DFW)
      4h 58m
      AA 1216 (Boeing (Douglas) MD-82)
      1h 10m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      4h 58m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:09 (HOU)
      17:19 (DFW)
      4h 54m
      AA 5793 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 6m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 18:25 (DFW)
      21:03 (PVR)
      4h 54m
      AA 1467 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:10 (IAH)
      18:55 (PVR)
      2h 45m
      UA 1153 (Boeing 737-800)