×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Iguassu Falls ke Natal. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Iguassu Falls ke Natal

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:05 (IGU)
      09:00 (BSB)
      7h 42m
      G3 1785 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:00 (BSB)
      11:47 (NAT)
      7h 42m
      G3 5357 (Boeing 737-800)
    • 06:00 (IGU)
      07:55 (GIG)
      5h 55m
      G3 5805 (Boeing 737-800)
      55m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 08:50 (GIG)
      11:55 (NAT)
      5h 55m
      G3 5801 (Boeing 737-800)
    • 06:15 (IGU)
      08:00 (GRU)
      7h 10m
      G3 6737 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 10:10 (GRU)
      13:25 (NAT)
      7h 10m
      G3 6738 (Boeing 737-800)
    • 10:13 (IGU)
      12:05 (GIG)
      6h 27m
      G3 2075 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 13:45 (GIG)
      15:40 (NAT)
      6h 27m
      G3 5635 (Boeing 737-800)
    • 12:40 (IGU)
      14:45 (GIG)
      9h 13m
      JJ 3186 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 17:15 (GIG)
      20:53 (NAT)
      9h 13m
      JJ 3207 (Airbus A320)
    • 13:18 (IGU)
      15:15 (GIG)
      8h 35m
      JJ 3093 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 17:15 (GIG)
      21:53 (NAT)
      8h 35m
      JJ 3307 (Airbus A321)
    • 18:37 (IGU)
      20:25 (GRU)
      7h 20m
      JJ 3168 (Airbus A320)
      2h 20m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 22:45 (GRU)
      01:57 (NAT) (+1)
      7h 20m
      JJ 3316 (Airbus A321)
    • 19:10 (IGU)
      20:40 (GRU)
      7h 15m
      G3 6734 (Boeing 737-800)
      2h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 23:05 (GRU)
      02:25 (NAT) (+1)
      7h 15m
      G3 6736 (Boeing 737-800)
    • 19:30 (IGU)
      21:25 (GIG)
      6h 45m
      G3 5802 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 23:10 (GIG)
      02:15 (NAT) (+1)
      6h 45m
      G3 5634 (Boeing 737-800)