×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Indianapolis ke Richmond. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Indianapolis ke Richmond

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:15 (IND)
      06:55 (CLT)
      5h 36m
      AA 5423 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 44m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 09:39 (CLT)
      10:51 (RIC)
      5h 36m
      AA 3848 (Canadair Regional Jet 200)
    • 06:00 (IND)
      07:42 (ATL)
      5h 31m
      DL 1575 (Boeing 737-900)
      2h 18m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:00 (ATL)
      11:31 (RIC)
      5h 31m
      DL 2452 (Boeing (Douglas) MD-88)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:00 (IND)
      07:42 (ATL)
      4h 10m
      DL 1575 (Boeing 737-900)
      1h berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 08:42 (ATL)
      10:10 (RIC)
      4h 10m
      DL 1334 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 06:00 (IND)
      08:06 (LGA)
      6h 16m
      DL 3335 (Embraer 175)
      2h 23m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 10:29 (LGA)
      12:16 (RIC)
      6h 16m
      DL 5256 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:00 (IND)
      08:11 (LGA)
      4h 33m
      DL 3335 (Embraer 170)
      39m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 08:50 (LGA)
      10:33 (RIC)
      4h 33m
      DL 3773 (Canadair Regional Jet 900)
    • 06:00 (IND)
      06:13 (ORD)
      5h 28m
      UA 3561 (Embraer 170)
      2h 17m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 08:30 (ORD)
      11:28 (RIC)
      5h 28m
      AA 3588 (Embraer RJ145)
    • 06:00 (IND)
      08:00 (EWR)
      5h 46m
      UA 3586 (E7W)
      2h 19m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 10:19 (EWR)
      11:46 (RIC)
      5h 46m
      UA 4074 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:02 (IND)
      06:15 (ORD)
      5h 26m
      AA 3762 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 15m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 08:30 (ORD)
      11:28 (RIC)
      5h 26m
      AA 3588 (Embraer RJ145)
    • 06:02 (IND)
      08:07 (LGA)
      6h 16m
      DL 3335 (Embraer 170)
      2h 18m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 10:25 (LGA)
      12:18 (RIC)
      6h 16m
      DL 5567 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:02 (IND)
      06:15 (ORD)
      4h 18m
      AA 3762 (Canadair Regional Jet 700)
      1h berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 07:15 (ORD)
      10:20 (RIC)
      4h 18m
      UA 4769 (Embraer RJ145)
    • 06:09 (IND)
      08:20 (LGA)
      6h 3m
      DL 3282 (Embraer 175)
      2h 9m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 10:29 (LGA)
      12:12 (RIC)
      6h 3m
      DL 5161 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:10 (IND)
      06:23 (ORD)
      4h 10m
      UA 3692 (Embraer 170)
      52m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 07:15 (ORD)
      10:20 (RIC)
      4h 10m
      UA 4769 (Embraer RJ145)
    • 06:10 (IND)
      06:23 (ORD)
      4h 10m
      UA 3561 (Embraer 170)
      52m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 07:15 (ORD)
      10:20 (RIC)
      4h 10m
      UA 4769 (Embraer RJ145)
    • 06:25 (IND)
      07:49 (DTW)
      3h 58m
      DL 3900 (Canadair Regional Jet 900)
      46m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:35 (DTW)
      10:23 (RIC)
      3h 58m
      DL 5583 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:30 (IND)
      07:40 (DTW)
      3h 53m
      DL 897 (Boeing 737-900)
      55m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:35 (DTW)
      10:23 (RIC)
      3h 53m
      DL 5459 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:30 (IND)
      06:44 (ORD)
      4h 58m
      UA 3692 (Embraer 170)
      1h 46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 08:30 (ORD)
      11:28 (RIC)
      4h 58m
      AA 3588 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 19 Feb 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 06:30 (IND)
      07:40 (DTW)
      5h 4m
      DL 897 (Boeing 737-900)
      2h 20m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:34 (RIC)
      5h 4m
      DL 5608 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:35 (IND)
      07:53 (DTW)
      5h 1m
      DL 1660 (Boeing 717-200)
      2h 7m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:36 (RIC)
      5h 1m
      DL 5114 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:35 (IND)
      08:00 (DTW)
      4h 59m
      DL 3995 (Canadair Regional Jet 900)
      2h berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:34 (RIC)
      4h 59m
      DL 5202 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:35 (IND)
      08:00 (DTW)
      3h 40m
      DL 3995 (Canadair Regional Jet 900)
      35m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:35 (DTW)
      10:15 (RIC)
      3h 40m
      DL 5326 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:35 (IND)
      07:53 (DTW)
      3h 49m
      DL 1660 (Boeing 717-200)
      47m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:40 (DTW)
      10:24 (RIC)
      3h 49m
      DL 5422 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:40 (IND)
      08:00 (DTW)
      3h 43m
      DL 897 (Airbus A319)
      35m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 08:35 (DTW)
      10:23 (RIC)
      3h 43m
      DL 5153 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:55 (IND)
      08:30 (ATL)
      6h 5m
      WN 476 (Boeing 737-300)
      3h berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 11:30 (ATL)
      13:00 (RIC)
      6h 5m
      WN 223 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 06:59 (IND)
      08:36 (CLT)
      3h 52m
      AA 2096 (Airbus A319)
      1h 3m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 09:39 (CLT)
      10:51 (RIC)
      3h 52m
      AA 3848 (Canadair Regional Jet 200)
    • 07:00 (IND)
      08:56 (PHL)
      3h 38m
      AA 4604 (Embraer 175)
      40m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 09:36 (PHL)
      10:38 (RIC)
      3h 38m
      AA 5062 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:00 (IND)
      08:40 (ATL)
      4h 28m
      DL 274 (Boeing 757)
      1h 20m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:00 (ATL)
      11:28 (RIC)
      4h 28m
      DL 2452 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 07:05 (IND)
      09:05 (ATL)
      4h 24m
      DL 856 (Boeing 757)
      55m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:00 (ATL)
      11:29 (RIC)
      4h 24m
      DL 2452 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 07:10 (IND)
      08:55 (ATL)
      4h 12m
      DL 1411 (Boeing (Douglas) MD-90)
      55m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:50 (ATL)
      11:22 (RIC)
      4h 12m
      DL 2452 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 07:26 (IND)
      07:45 (ORD)
      6h 24m
      AA 4419 (Embraer 175)
      3h berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 10:45 (ORD)
      13:50 (RIC)
      6h 24m
      UA 4067 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:26 (IND)
      07:45 (ORD)
      4h 2m
      AA 4419 (Embraer 175)
      45m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 08:30 (ORD)
      11:28 (RIC)
      4h 2m
      AA 3588 (Embraer RJ145)
    • 07:35 (IND)
      09:10 (ATL)
      4h 15m
      WN 257 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:20 (ATL)
      11:50 (RIC)
      4h 15m
      WN 2871 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:55 (IND)
      11:50 (RIC)
      3h 55m
      WN 1402 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 07:55 (IND)
      09:30 (ATL)
      4h 10m
      WN 4671 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:35 (ATL)
      12:05 (RIC)
      4h 10m
      WN 3256 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:00 (IND)
      09:20 (DTW)
      3h 46m
      DL 3460 (Canadair Regional Jet 900)
      40m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:46 (RIC)
      3h 46m
      DL 5433 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (IND)
      09:20 (DTW)
      3h 45m
      DL 3803 (Canadair Regional Jet 900)
      40m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:45 (RIC)
      3h 45m
      DL 5413 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (IND)
      10:12 (LGA)
      5h 8m
      DL 3285 (Embraer 175)
      1h 18m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:30 (LGA)
      13:08 (RIC)
      5h 8m
      DL 5109 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (IND)
      09:21 (DTW)
      3h 36m
      DL 3803 (Canadair Regional Jet 900)
      39m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:36 (RIC)
      3h 36m
      DL 5114 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (IND)
      09:18 (DTW)
      3h 34m
      DL 3420 (Embraer 175)
      42m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:00 (DTW)
      11:34 (RIC)
      3h 34m
      DL 5202 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:02 (IND)
      08:15 (ORD)
      5h 48m
      UA 3459 (Embraer 170)
      2h 30m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 10:45 (ORD)
      13:50 (RIC)
      5h 48m
      UA 4067 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 08:10 (IND)
      09:45 (ATL)
      3h 40m
      WN 2854 (Boeing 737-700 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:20 (ATL)
      11:50 (RIC)
      3h 40m
      WN 2871 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:20 (IND)
      10:24 (EWR)
      6h 1m
      UA 4187 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 36m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 13:00 (EWR)
      14:21 (RIC)
      6h 1m
      UA 4041 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 08:20 (IND)
      10:21 (EWR)
      5h 5m
      UA 3652 (Embraer 170)
      1h 34m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 11:55 (EWR)
      13:25 (RIC)
      5h 5m
      UA 4041 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 08:25 (IND)
      10:00 (ATL)
      5h 34m
      DL 1759 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 25m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:25 (ATL)
      13:59 (RIC)
      5h 34m
      DL 1801 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 08:30 (IND)
      10:20 (EWR)
      4h 55m
      UA 4334 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 40m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:00 (EWR)
      13:25 (RIC)
      4h 55m
      UA 4041 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 08:30 (IND)
      10:36 (LGA)
      4h 31m
      DL 3281 (Embraer 175)
      44m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:20 (LGA)
      13:01 (RIC)
      4h 31m
      DL 5389 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:40 (IND)
      10:15 (ATL)
      4h 5m
      WN 2683 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 11:10 (ATL)
      12:45 (RIC)
      4h 5m
      WN 2049 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 08:50 (IND)
      10:32 (CLT)
      5h 3m
      AA 5424 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 19m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 12:51 (CLT)
      13:53 (RIC)
      5h 3m
      AA 1849 (Airbus A319)
    • 09:00 (IND)
      11:11 (LGA)
      5h 15m
      DL 3729 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 24m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:35 (LGA)
      14:15 (RIC)
      5h 15m
      DL 3643 (Canadair Regional Jet 900)
    • 09:00 (IND)
      11:12 (LGA)
      5h 16m
      DL 3287 (Embraer 175)
      1h 23m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:35 (LGA)
      14:16 (RIC)
      5h 16m
      DL 5296 (Canadair Regional Jet 700)
    • 09:08 (IND)
      09:15 (ORD)
      4h 42m
      AA 3155 (Embraer RJ145)
      1h 30m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 10:45 (ORD)
      13:50 (RIC)
      4h 42m
      UA 4067 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 09:08 (IND)
      09:15 (ORD)
      4h 48m
      AA 3155 (Embraer RJ145)
      1h 45m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:00 (ORD)
      13:56 (RIC)
      4h 48m
      UA 4633 (Embraer RJ145)
    • 09:08 (IND)
      09:15 (ORD)
      5h 35m
      AA 3155 (Embraer RJ145)
      2h 30m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:43 (RIC)
      5h 35m
      AA 3616 (Embraer RJ145)
    • 09:40 (IND)
      11:16 (ATL)
      6h 7m
      DL 2205 (Boeing (Douglas) MD-90)
      2h 59m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:15 (ATL)
      15:47 (RIC)
      6h 7m
      DL 1178 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 09:40 (IND)
      11:14 (ATL)
      4h 8m
      DL 279 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 6m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:20 (ATL)
      13:48 (RIC)
      4h 8m
      DL 1801 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 09:45 (IND)
      11:22 (ATL)
      4h
      DL 1160 (Boeing (Douglas) MD-88)
      53m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:15 (ATL)
      13:45 (RIC)
      4h
      DL 1801 (Boeing (Douglas) MD-88)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 26 Feb 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 26 Feb 2017
        -
    • 09:45 (IND)
      11:18 (ATL)
      6h 2m
      DL 1160 (Boeing (Douglas) MD-90)
      2h 57m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:15 (ATL)
      15:47 (RIC)
      6h 2m
      DL 1178 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 09:50 (IND)
      11:24 (IAD)
      3h 40m
      UA 6323 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 21m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 12:45 (IAD)
      13:30 (RIC)
      3h 40m
      UA 4738 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 10:00 (IND)
      10:10 (ORD)
      4h 43m
      UA 3438 (Embraer 170)
      1h 35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:43 (RIC)
      4h 43m
      AA 3616 (Embraer RJ145)
    • 10:01 (IND)
      10:14 (ORD)
      3h 55m
      UA 243 (Airbus A320)
      46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:00 (ORD)
      13:56 (RIC)
      3h 55m
      UA 4633 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
    • 10:01 (IND)
      10:14 (ORD)
      4h 42m
      UA 243 (Airbus A320)
      1h 31m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:43 (RIC)
      4h 42m
      AA 3616 (Embraer RJ145)
    • 10:01 (IND)
      10:14 (ORD)
      3h 55m
      UA 3675 (Embraer 170)
      46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:00 (ORD)
      13:56 (RIC)
      3h 55m
      UA 4633 (Embraer RJ145)
    • 10:01 (IND)
      10:14 (ORD)
      3h 55m
      UA 5970 (Canadair Regional Jet 200)
      46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:00 (ORD)
      13:56 (RIC)
      3h 55m
      UA 4633 (Embraer RJ145)
    • 10:01 (IND)
      10:14 (ORD)
      4h 42m
      UA 5970 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 31m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:43 (RIC)
      4h 42m
      AA 3616 (Embraer RJ145)
    • 10:15 (IND)
      11:27 (DTW)
      3h 31m
      DL 5221 (Canadair Regional Jet 700)
      48m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:15 (DTW)
      13:46 (RIC)
      3h 31m
      DL 5349 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:15 (IND)
      11:26 (DTW)
      3h 23m
      DL 5174 (Canadair Regional Jet 700)
      34m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:00 (DTW)
      13:38 (RIC)
      3h 23m
      DL 5608 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:16 (IND)
      11:30 (DTW)
      3h 25m
      DL 5169 (Canadair Regional Jet)
      30m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:00 (DTW)
      13:41 (RIC)
      3h 25m
      DL 5413 (Canadair Regional Jet)
    • 10:17 (IND)
      11:30 (DTW)
      3h 28m
      DL 5223 (Canadair Regional Jet 700)
      30m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:00 (DTW)
      13:45 (RIC)
      3h 28m
      DL 5433 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:25 (IND)
      12:12 (CLT)
      3h 30m
      AA 4470 (Embraer 175)
      38m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 12:50 (CLT)
      13:55 (RIC)
      3h 30m
      AA 2077 (Airbus A319)
    • 10:35 (IND)
      12:23 (PHL)
      4h 20m
      AA 4116 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 17m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 13:40 (PHL)
      14:55 (RIC)
      4h 20m
      AA 4886 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 10:55 (IND)
      12:30 (ATL)
      3h 55m
      WN 1438 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 13:25 (ATL)
      14:50 (RIC)
      3h 55m
      WN 188 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 11:00 (IND)
      11:10 (ORD)
      5h 40m
      AA 3640 (Embraer RJ145)
      2h 35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:40 (RIC)
      5h 40m
      UA 4476 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:00 (IND)
      12:40 (ATL)
      4h 29m
      DL 1127 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 15m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 13:55 (ATL)
      15:29 (RIC)
      4h 29m
      DL 1178 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 11:00 (IND)
      11:10 (ORD)
      3h 43m
      AA 3640 (Embraer RJ145)
      35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:43 (RIC)
      3h 43m
      AA 3616 (Embraer RJ145)
    • 11:00 (IND)
      12:37 (DCA)
      8h 2m
      AA 5440 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 58m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:35 (DCA)
      19:02 (RIC)
      8h 2m
      AA 400 (Airbus A319)
    • 11:00 (IND)
      11:10 (ORD)
      5h 40m
      AA 3640 (Embraer RJ145)
      2h 35m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:40 (RIC)
      5h 40m
      UA 5707 (Canadair Regional Jet 200)
    • 11:01 (IND)
      11:15 (ORD)
      5h 46m
      AA 3416 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 30m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:47 (RIC)
      5h 46m
      UA 4569 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:05 (IND)
      12:40 (ATL)
      4h 35m
      WN 2069 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:10 (ATL)
      15:40 (RIC)
      4h 35m
      WN 2412 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:12 (IND)
      13:10 (EWR)
      5h 28m
      UA 3886 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 5m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:15 (EWR)
      16:40 (RIC)
      5h 28m
      UA 4300 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 11:15 (IND)
      12:45 (ATL)
      4h 5m
      WN 1229 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 13:50 (ATL)
      15:20 (RIC)
      4h 5m
      WN 2866 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:15 (IND)
      12:50 (ATL)
      6h 5m
      DL 1154 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 59m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:49 (ATL)
      17:20 (RIC)
      6h 5m
      DL 1307 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 11:25 (IND)
      12:58 (ATL)
      5h 49m
      DL 1294 (Boeing (Douglas) MD-90)
      2h 45m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:43 (ATL)
      17:14 (RIC)
      5h 49m
      DL 1307 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 11:25 (IND)
      12:58 (ATL)
      4h 22m
      DL 1294 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 17m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:15 (ATL)
      15:47 (RIC)
      4h 22m
      DL 1178 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 11:35 (IND)
      13:10 (ATL)
      4h 5m
      WN 1110 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:10 (ATL)
      15:40 (RIC)
      4h 5m
      WN 1368 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:55 (IND)
      13:59 (EWR)
      5h 33m
      UA 4187 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 36m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:35 (EWR)
      17:28 (RIC)
      5h 33m
      UA 4902 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 11:55 (IND)
      13:07 (DTW)
      5h 9m
      DL 1699 (Boeing 717-200)
      2h 13m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:20 (DTW)
      17:04 (RIC)
      5h 9m
      DL 5554 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:59 (IND)
      13:12 (DTW)
      5h 9m
      DL 1699 (Boeing 717-200)
      2h 8m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:20 (DTW)
      17:08 (RIC)
      5h 9m
      DL 5542 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (IND)
      13:14 (DTW)
      4h 59m
      DL 3859 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 6m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:20 (DTW)
      16:59 (RIC)
      4h 59m
      DL 5500 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (IND)
      14:00 (LGA)
      5h
      DL 3821 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 20m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:20 (LGA)
      17:00 (RIC)
      5h
      DL 5386 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:00 (IND)
      13:35 (ATL)
      3h 46m
      DL 1154 (Boeing (Douglas) MD-88)
      42m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:17 (ATL)
      15:46 (RIC)
      3h 46m
      DL 1178 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 12:00 (IND)
      14:03 (LGA)
      5h 4m
      DL 3992 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 17m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:20 (LGA)
      17:04 (RIC)
      5h 4m
      DL 5322 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:05 (IND)
      13:46 (CLT)
      3h 30m
      AA 5383 (Canadair Regional Jet 900)
      45m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 14:31 (CLT)
      15:35 (RIC)
      3h 30m
      AA 5206 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:25 (IND)
      12:38 (ORD)
      4h 15m
      UA 4001 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 7m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:40 (RIC)
      4h 15m
      UA 5707 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:25 (IND)
      12:38 (ORD)
      5h 35m
      UA 3684 (Embraer 170)
      2h 18m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 14:56 (ORD)
      18:00 (RIC)
      5h 35m
      AA 3158 (Embraer RJ145)
    • 12:25 (IND)
      12:38 (ORD)
      4h 15m
      UA 3684 (Embraer 170)
      1h 7m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:40 (RIC)
      4h 15m
      UA 4476 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:33 (IND)
      12:40 (ORD)
      5h 27m
      AA 3699 (Embraer RJ145)
      2h 16m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 14:56 (ORD)
      18:00 (RIC)
      5h 27m
      AA 3158 (Embraer RJ145)
    • 12:33 (IND)
      12:40 (ORD)
      4h 14m
      AA 3699 (Embraer RJ145)
      1h 5m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:47 (RIC)
      4h 14m
      UA 5707 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:33 (IND)
      12:40 (ORD)
      4h 7m
      AA 3699 (Embraer RJ145)
      1h 5m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:40 (RIC)
      4h 7m
      UA 4476 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:35 (IND)
      14:09 (ATL)
      4h 44m
      DL 341 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 36m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:45 (ATL)
      17:19 (RIC)
      4h 44m
      DL 1307 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 12:35 (IND)
      14:21 (PHL)
      4h 14m
      AA 3841 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 24m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 15:45 (PHL)
      16:49 (RIC)
      4h 14m
      AA 3847 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:54 (IND)
      14:58 (EWR)
      4h 9m
      UA 4187 (Embraer RJ 135/140/145)
      37m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 15:35 (EWR)
      17:03 (RIC)
      4h 9m
      UA 4300 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:03 (IND)
      14:38 (ATL)
      4h 11m
      DL 1406 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 5m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:43 (ATL)
      17:14 (RIC)
      4h 11m
      DL 1307 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 13:38 (IND)
      15:14 (CLT)
      3h 39m
      AA 5427 (Canadair Regional Jet 900)
      56m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 16:10 (CLT)
      17:17 (RIC)
      3h 39m
      AA 5274 (Canadair Regional Jet 900)
    • 13:41 (IND)
      14:56 (DTW)
      3h 20m
      DL 3412 (Embraer 170)
      34m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:30 (DTW)
      17:01 (RIC)
      3h 20m
      DL 5349 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:54 (IND)
      15:58 (EWR)
      4h 9m
      UA 4170 (Embraer RJ 135/140/145)
      42m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 16:40 (EWR)
      18:03 (RIC)
      4h 9m
      UA 4300 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:54 (IND)
      15:58 (EWR)
      4h 9m
      UA 4113 (Embraer RJ 135/140/145)
      42m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 16:40 (EWR)
      18:03 (RIC)
      4h 9m
      UA 4300 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 14:10 (IND)
      16:03 (PHL)
      4h 33m
      AA 4506 (Embraer 175)
      1h 33m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 17:36 (PHL)
      18:43 (RIC)
      4h 33m
      AA 5182 (Canadair Regional Jet 200)
    • 14:14 (IND)
      14:20 (ORD)
      3h 46m
      AA 3636 (Embraer RJ145)
      36m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 14:56 (ORD)
      18:00 (RIC)
      3h 46m
      AA 3158 (Embraer RJ145)
    • 14:31 (IND)
      16:09 (ATL)
      4h 14m
      DL 2655 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 6m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 17:15 (ATL)
      18:45 (RIC)
      4h 14m
      DL 1198 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 14:50 (IND)
      16:30 (ATL)
      5h 57m
      DL 2655 (Boeing 757)
      2h 42m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 19:12 (ATL)
      20:47 (RIC)
      5h 57m
      DL 1646 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 14:51 (IND)
      16:22 (IAD)
      3h 34m
      UA 6241 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 3m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 17:25 (IAD)
      18:25 (RIC)
      3h 34m
      UA 4603 (Embraer RJ145)
    • 14:53 (IND)
      15:07 (ORD)
      5h 45m
      UA 3676 (Embraer 170)
      2h 33m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      20:38 (RIC)
      5h 45m
      UA 4662 (Embraer RJ145)
    • 14:55 (IND)
      15:09 (ORD)
      5h 46m
      UA 4502 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 31m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      20:41 (RIC)
      5h 46m
      UA 458 (Airbus A320)
    • 15:00 (IND)
      17:01 (LGA)
      6h 33m
      DL 3306 (Embraer 170)
      2h 49m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:50 (LGA)
      21:33 (RIC)
      6h 33m
      DL 5221 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:00 (IND)
      17:05 (LGA)
      6h 32m
      DL 3391 (Embraer 170)
      2h 45m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:50 (LGA)
      21:32 (RIC)
      6h 32m
      DL 5337 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:00 (IND)
      17:02 (LGA)
      6h 25m
      DL 3391 (Embraer 170)
      2h 48m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:50 (LGA)
      21:25 (RIC)
      6h 25m
      DL 5294 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:25 (IND)
      17:07 (CLT)
      3h 37m
      AA 5232 (Canadair Regional Jet 900)
      48m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 17:55 (CLT)
      19:02 (RIC)
      3h 37m
      AA 400 (Airbus A319)
    • 15:25 (IND)
      17:29 (EWR)
      5h
      UA 3420 (E7W)
      1h 26m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 18:55 (EWR)
      20:25 (RIC)
      5h
      UA 4441 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 15:56 (IND)
      16:00 (ORD)
      4h 42m
      AA 3690 (Embraer RJ145)
      1h 40m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      20:38 (RIC)
      4h 42m
      UA 3802 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 15:56 (IND)
      16:00 (ORD)
      5h 55m
      AA 3690 (Embraer RJ145)
      2h 40m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:51 (RIC)
      5h 55m
      AA 3532 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:02 (IND)
      18:08 (EWR)
      5h 53m
      UA 3696 (Embraer 170)
      2h 22m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 20:30 (EWR)
      21:55 (RIC)
      5h 53m
      UA 4119 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:02 (IND)
      18:08 (EWR)
      4h 35m
      UA 3696 (Embraer 170)
      57m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 19:05 (EWR)
      20:37 (RIC)
      4h 35m
      UA 4441 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:40 (IND)
      16:57 (ORD)
      5h 6m
      UA 626 (Airbus A319)
      1h 53m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:50 (ORD)
      21:46 (RIC)
      5h 6m
      AA 3674 (Embraer RJ145)
    • 16:40 (IND)
      20:58 (PHL)
      6h 13m
      UA 626 (Boeing 737-700)
      57m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 21:55 (PHL)
      22:53 (RIC)
      6h 13m
      AA 3901 (Canadair Regional Jet 200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 16:40 (IND)
      16:59 (ORD)
      5h 11m
      UA 5986 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 41m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:51 (RIC)
      5h 11m
      AA 3532 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:40 (IND)
      16:59 (ORD)
      3h 58m
      UA 626 (Airbus A319)
      41m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      20:38 (RIC)
      3h 58m
      UA 3802 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:40 (IND)
      16:59 (ORD)
      3h 58m
      UA 5986 (Canadair Regional Jet 200)
      41m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:40 (ORD)
      20:38 (RIC)
      3h 58m
      UA 3802 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:40 (IND)
      18:19 (ATL)
      4h 7m
      DL 1534 (Boeing 757)
      53m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 19:12 (ATL)
      20:47 (RIC)
      4h 7m
      DL 1646 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 19 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 16:40 (IND)
      16:59 (ORD)
      5h 11m
      UA 626 (Airbus A319)
      1h 41m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:51 (RIC)
      5h 11m
      AA 3532 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:45 (IND)
      18:20 (ATL)
      6h 5m
      WN 1008 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 21:15 (ATL)
      22:50 (RIC)
      6h 5m
      WN 604 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:50 (IND)
      18:27 (ATL)
      5h 24m
      DL 1534 (Boeing 757)
      2h 13m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:40 (ATL)
      22:14 (RIC)
      5h 24m
      DL 742 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 16:56 (IND)
      19:00 (EWR)
      4h 49m
      UA 3992 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 15m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 20:15 (EWR)
      21:45 (RIC)
      4h 49m
      UA 4119 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:00 (IND)
      18:30 (ATL)
      5h 20m
      WN 1154 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 20m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:50 (ATL)
      22:20 (RIC)
      5h 20m
      WN 177 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:10 (IND)
      18:46 (CLT)
      4h 7m
      AA 5258 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 24m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 20:10 (CLT)
      21:17 (RIC)
      4h 7m
      AA 2113 (Airbus A319)
    • 17:10 (IND)
      19:14 (LGA)
      4h 22m
      AA 4663 (Embraer 170)
      51m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 20:05 (LGA)
      21:32 (RIC)
      4h 22m
      AA 4076 (Canadair Regional Jet 200)
    • 17:28 (IND)
      17:38 (ORD)
      4h 23m
      AA 3189 (Embraer RJ145)
      1h 2m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:51 (RIC)
      4h 23m
      AA 3532 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:30 (IND)
      18:54 (DTW)
      4h 9m
      DL 3654 (Canadair Regional Jet 900)
      56m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:39 (RIC)
      4h 9m
      DL 5225 (Canadair Regional Jet 700)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 15 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Feb 2017
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 19 Feb 2017
        -
        -
    • 17:30 (IND)
      18:42 (DTW)
      4h 2m
      DL 663 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 8m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:32 (RIC)
      4h 2m
      DL 5225 (Canadair Regional Jet 700)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 29 Jan 2017
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 12 Feb 2017
    • 17:30 (IND)
      19:36 (EWR)
      4h 25m
      UA 4170 (Embraer RJ 135/140/145)
      54m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 20:30 (EWR)
      21:55 (RIC)
      4h 25m
      UA 4119 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:30 (IND)
      18:54 (DTW)
      4h 9m
      DL 3654 (Canadair Regional Jet 900)
      56m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:39 (RIC)
      4h 9m
      DL 5600 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:30 (IND)
      18:42 (DTW)
      4h 22m
      DL 663 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 28m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 20:10 (DTW)
      21:52 (RIC)
      4h 22m
      DL 5567 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:30 (IND)
      19:36 (EWR)
      5h 24m
      UA 3691 (Embraer 170)
      1h 58m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:34 (EWR)
      22:54 (RIC)
      5h 24m
      UA 4119 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:37 (IND)
      17:51 (ORD)
      6h 17m
      UA 3612 (Embraer 170)
      2h 59m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:54 (RIC)
      6h 17m
      UA 4152 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 17:40 (IND)
      18:51 (DTW)
      3h 47m
      DL 663 (Airbus A320)
      59m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:27 (RIC)
      3h 47m
      DL 5135 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:41 (IND)
      18:55 (DTW)
      3h 45m
      DL 663 (Boeing (Douglas) MD-88)
      55m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:26 (RIC)
      3h 45m
      DL 5324 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:50 (IND)
      18:04 (ORD)
      5h 54m
      UA 3679 (Embraer 170)
      2h 46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:44 (RIC)
      5h 54m
      UA 4618 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 17:50 (IND)
      18:04 (ORD)
      5h 54m
      UA 5872 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 46m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:44 (RIC)
      5h 54m
      UA 4618 (Embraer RJ145)
    • 17:51 (IND)
      19:05 (DTW)
      3h 34m
      DL 5478 (Canadair Regional Jet 700)
      45m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:50 (DTW)
      21:25 (RIC)
      3h 34m
      DL 5339 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:59 (IND)
      19:50 (PHL)
      4h 54m
      AA 4557 (Embraer 175)
      2h 5m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 21:55 (PHL)
      22:53 (RIC)
      4h 54m
      AA 3901 (Canadair Regional Jet 200)
    • 18:30 (IND)
      20:10 (ATL)
      5h 35m
      WN 4914 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 22:40 (ATL)
      00:05 (RIC) (+1)
      5h 35m
      WN 4393 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:35 (IND)
      20:24 (ATL)
      5h 2m
      DL 2281 (Boeing 757)
      1h 41m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 22:05 (ATL)
      23:37 (RIC)
      5h 2m
      DL 182 (Boeing 737-900)
    • 18:45 (IND)
      20:31 (ATL)
      5h 11m
      DL 2281 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 54m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 22:25 (ATL)
      23:56 (RIC)
      5h 11m
      DL 2466 (Boeing (Douglas) MD-88)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 19:05 (IND)
      20:51 (PHL)
      3h 48m
      AA 4108 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 4m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 21:55 (PHL)
      22:53 (RIC)
      3h 48m
      AA 3901 (Canadair Regional Jet 200)
    • 19:08 (IND)
      19:19 (ORD)
      4h 36m
      AA 3582 (Embraer RJ145)
      1h 31m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:44 (RIC)
      4h 36m
      UA 4618 (Embraer RJ145)
    • 19:08 (IND)
      19:19 (ORD)
      4h 46m
      AA 3582 (Embraer RJ145)
      1h 31m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:54 (RIC)
      4h 46m
      UA 4152 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 19:25 (IND)
      19:44 (ORD)
      4h 19m
      UA 3683 (Embraer 170)
      1h 6m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:44 (RIC)
      4h 19m
      UA 4618 (Embraer RJ145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 19:25 (IND)
      19:44 (ORD)
      4h 19m
      UA 3887 (Embraer RJ 135/140/145)
      1h 6m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:50 (ORD)
      23:44 (RIC)
      4h 19m
      UA 4618 (Embraer RJ145)
    • 19:30 (IND)
      21:00 (IAD)
      3h 21m
      UA 6193 (Canadair Regional Jet 700)
      1h berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:00 (IAD)
      22:51 (RIC)
      3h 21m
      UA 4783 (Embraer RJ145)
    • 19:35 (IND)
      21:08 (IAD)
      3h 32m
      UA 6193 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 2m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:10 (IAD)
      23:07 (RIC)
      3h 32m
      UA 4663 (Embraer RJ145)
    • 19:50 (IND)
      21:27 (CLT)
      5h 28m
      AA 5381 (Canadair Regional Jet 900)
      48m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:15 (CLT)
      01:18 (RIC)
      5h 28m
      AA 1792 (Airbus A319)
    • 19:50 (IND)
      21:27 (CLT)
      5h 28m
      AA 5381 (Canadair Regional Jet 900)
      48m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:15 (CLT)
      01:18 (RIC)
      5h 28m
      AA 1733 (Airbus A319)
    • 19:50 (IND)
      21:27 (CLT)
      3h 32m
      AA 5381 (Canadair Regional Jet 900)
      53m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:20 (CLT)
      23:22 (RIC)
      3h 32m
      AA 2090 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
    • 21:25 (IND)
      23:05 (CLT)
      3h 53m
      AA 5426 (Canadair Regional Jet 900)
      10m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:15 (CLT)
      01:18 (RIC)
      3h 53m
      AA 1792 (Airbus A319)
    • 21:25 (IND)
      23:03 (CLT)
      3h 53m
      AA 5426 (Canadair Regional Jet 900)
      12m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:15 (CLT)
      01:18 (RIC)
      3h 53m
      AA 1733 (Airbus A319)
    • 21:28 (IND)
      23:06 (CLT)
      4h 3m
      AA 4400 (Embraer 175)
      22m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:28 (CLT)
      01:31 (RIC)
      4h 3m
      AA 444 (Airbus A319)