×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Iquique ke Puerto Montt. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Iquique ke Puerto Montt

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 01:50 (IQQ)
      04:05 (SCL)
      6h 20m
      LA 177 (Airbus A320)
      2h 20m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 06:25 (SCL)
      08:10 (PMC)
      6h 20m
      LA 257 (Airbus A321)
    • 02:45 (IQQ)
      05:00 (SCL)
      5h 50m
      LA 379 (Airbus A321)
      1h 50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 06:50 (SCL)
      08:35 (PMC)
      5h 50m
      LA 257 (Airbus A321)
    • 06:55 (IQQ)
      09:10 (SCL)
      5h 50m
      LA 361 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 11:00 (SCL)
      12:45 (PMC)
      5h 50m
      LA 259 (Airbus A320)
    • 08:15 (IQQ)
      10:30 (SCL)
      4h 50m
      LA 161 (Airbus A321)
      50m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 11:20 (SCL)
      13:05 (PMC)
      4h 50m
      LA 259 (Airbus A321)
    • 08:45 (IQQ)
      11:00 (SCL)
      4h 30m
      H2 171 (Airbus A319)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 11:30 (SCL)
      13:15 (PMC)
      4h 30m
      H2 1 (Airbus A320)
    • 08:50 (IQQ)
      11:05 (SCL)
      6h 25m
      H2 171 (Airbus A319)
      2h 25m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:30 (SCL)
      15:15 (PMC)
      6h 25m
      H2 15 (Airbus A319)
    • 10:20 (IQQ)
      12:35 (SCL)
      4h 45m
      LA 163 (Airbus A321)
      45m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:20 (SCL)
      15:05 (PMC)
      4h 45m
      LA 273 (Airbus A320)
    • 10:20 (IQQ)
      12:35 (SCL)
      4h 45m
      LA 163 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:20 (SCL)
      15:05 (PMC)
      4h 45m
      LA 287 (Airbus A321)
    • 10:30 (IQQ)
      12:45 (SCL)
      4h 55m
      LA 163 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:40 (SCL)
      15:25 (PMC)
      4h 55m
      LA 285 (Airbus A320)
    • 11:10 (IQQ)
      13:25 (SCL)
      4h 30m
      LA 165 (Airbus A321)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 13:55 (SCL)
      15:40 (PMC)
      4h 30m
      LA 285 (Airbus A321)
    • 11:25 (IQQ)
      13:40 (SCL)
      4h 30m
      LA 161 (Airbus A320)
      30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 14:10 (SCL)
      15:55 (PMC)
      4h 30m
      LA 285 (Airbus A321)
    • 11:30 (IQQ)
      13:45 (SCL)
      4h 55m
      LA 165 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 14:40 (SCL)
      16:25 (PMC)
      4h 55m
      LA 261 (Airbus A320)
    • 14:25 (IQQ)
      16:40 (SCL)
      5h 30m
      LA 165 (Airbus A321)
      1h 30m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 18:10 (SCL)
      19:55 (PMC)
      5h 30m
      LA 265 (Airbus A321)
    • 14:50 (IQQ)
      17:05 (SCL)
      6h 35m
      LA 169 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 19:40 (SCL)
      21:25 (PMC)
      6h 35m
      LA 265 (Airbus A321)
    • 15:20 (IQQ)
      17:35 (SCL)
      5h 40m
      H2 173 (Airbus A319)
      1h 40m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 19:15 (SCL)
      21:00 (PMC)
      5h 40m
      H2 23 (Airbus A319)
    • 16:15 (IQQ)
      18:30 (SCL)
      6h 20m
      LA 177 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 20:55 (SCL)
      22:35 (PMC)
      6h 20m
      LA 267 (Airbus A320)
    • 17:00 (IQQ)
      19:15 (SCL)
      6h 25m
      LA 169 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 21:40 (SCL)
      23:25 (PMC)
      6h 25m
      LA 269 (Airbus A321)
    • 17:25 (IQQ)
      19:40 (SCL)
      5h 55m
      LA 175 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 21:35 (SCL)
      23:20 (PMC)
      5h 55m
      LA 269 (Airbus A320)
    • 19:30 (IQQ)
      21:45 (SCL)
      5h 5m
      LA 375 (Airbus A321)
      1h 5m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 22:50 (SCL)
      00:35 (PMC) (+1)
      5h 5m
      LA 269 (Airbus A321)
    • 19:35 (IQQ)
      21:50 (SCL)
      5h
      LA 175 (Airbus A321)
      1h berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 22:50 (SCL)
      00:35 (PMC) (+1)
      5h
      LA 289 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 20:10 (IQQ)
      22:25 (SCL)
      4h 55m
      LA 175 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Santiago (SCL)
    • 23:20 (SCL)
      01:05 (PMC) (+1)
      4h 55m
      LA 263 (Airbus A321)