×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Istanbul ke Honolulu. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Istanbul ke Honolulu

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 01:20 (IST)
      19:30 (KIX)
      21h 20m
      TK 46 (Airbus A330-200)
      2h 40m berhenti sebentar di Osaka (KIX)
    • 22:10 (KIX)
      10:40 (HNL) (+1)
      21h 20m
      JL 792 (Boeing 777)
    • 01:25 (IST)
      19:55 (NRT)
      20h 35m
      TK 52 (Boeing 777-300ER)
      2h 5m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 22:00 (NRT)
      10:00 (HNL) (+1)
      20h 35m
      JL 782 (Boeing 777)
    • 02:20 (IST)
      18:30 (TPE)
      25h 25m
      TK 24 (Boeing 777-300ER)
      4h 30m berhenti sebentar di Taipei (TPE)
    • 23:00 (TPE)
      14:45 (HNL) (+1)
      25h 25m
      CI 2 (Airbus A330-300)
    • 07:45 (IST)
      09:50 (LHR)
      27h 58m
      TK 1979 (Boeing 777-300ER)
      2h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 12:25 (LHR)
      22:43 (HNL)
      27h 58m
      AA 109 (Boeing 777-300ER)
    • 09:40 (IST)
      13:40 (LAX)
      22h 30m
      TK 4855 (Boeing 777-300ER)
      2h 45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:25 (LAX)
      20:10 (HNL)
      22h 30m
      UA 9234 (Boeing 737-800)
    • 09:40 (IST)
      13:40 (LAX)
      22h 50m
      TK 4855 (Boeing 777-300ER)
      3h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:45 (LAX)
      20:30 (HNL)
      22h 50m
      UA 9105 (Boeing 737-800)
    • 12:45 (IST)
      16:30 (SFO)
      21h 55m
      TK 79 (Boeing 777-300ER)
      2h 30m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 19:00 (SFO)
      22:40 (HNL)
      21h 55m
      UA 1670 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 21:20 (IST)
      13:00 (ICN) (+1)
      25h 40m
      KE 956 (Boeing 777-200/200ER)
      4h 40m berhenti sebentar di Seoul (ICN)
    • 17:40 (ICN)
      10:00 (HNL) (+1)
      25h 40m
      KE 1 (Airbus A330-300)